Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
24. kvě 2012

@lucula73
@tilly diky baby, no 2009 je uz rovnake ako mas ty a ja, tam uz rozdiel nie je, len tusim od 2010 je brzda cierna a nie strieborna, co je jedno. Segra uz bola namotana na nomad, mne sa pacia, ale nasla som akciu na tie fusiony 2009, tak neviem. Vanu si uz kupila pre druhe ked bude tak o rok jane capazo tiez starsiukolekciu ale novu, ona mala tu malicku, tak som jej odporucila nech tu preda so slalomom a kupi tuto vacsiu, ta je ako protonka

tilly
24. kvě 2012

@meganik mamabag (concord) stoji 25€ mali ju teraz v akcii v predeti

tilly
24. kvě 2012

@mmacko kde si videla akciu na 2009 fusion?

meganik
24. kvě 2012

@tilly to vazne, idem kuk - vdaka 😉

tilly
24. kvě 2012

@meganik ano, asi dva tyzdne dozadu ju tam mali za tolko

mmacko
24. kvě 2012

@tilly tiez v predeti, na 2 farby 2009

@meganik ja mam tasku nurse bolso, je super na fusion a este som mala tu DM kovu, tie su tiez velmi fajn

renisco
24. kvě 2012

@meganik original concord je na nic. já mám klasiku emitex a nedám na ni dopustit... http://www.detskezbozi.com/emitex-taska-zip-kul...

nebo si hodně chválí tašku z DM drogerie - mají spoustu barev a je i vybavená. dnes jsem na ni koukala a fakt není špatná. mít mladší dítko, tak jdu do ní... http://rodina.cz/nazor12387965.htm

lucula73
24. kvě 2012

@mmacko no ja už oddnes fusion nemám ☹ 🙂 .ale bolo mi veľmi ľúto,keď som ho balila.....

karinka2105
24. kvě 2012

ahojtee,ako sa da riesit ta padajuca strieskaa?neviete poradit

lucula73
24. kvě 2012

@karinka2105 a ako ti padá,keď je kočík v ľahu?ak hej,tak skús tie pásy okolo konštrukcie,čo držia chrbtovú opierku omotať dva krát a zapnúť na ten horný cvok

karinka2105
24. kvě 2012

@lucula73 nie nemam este ten kocik,ale chcem hoo,v kremovej,ale jedna pani pisala ze pada strieska v lahu,tak sa informujem,lebo tento kocik chcem urcitee pre druhe baboo

meganik
24. kvě 2012

@tilly @mmacko @renisco dakujem vam za tipy 😉

lucula73
24. kvě 2012

@karinka2105 hm,vačšinou ak to máš dobre omotané,tak to nepadá....mne nepadalo,ale ak som omotala len raz,tak potom to občas skočilo dozadu....
Ale niektoré kočky tu písali,že aj tak im padali,asi bolo pár vadných kusov..........

karinka2105
24. kvě 2012

@lucula73 ved uvidime,urcite si vyskusam ked pojdem kupovat,jujj uz neh to jee,sa neviem dockatt 😀 😀 😀

mmacko
24. kvě 2012

@karinka2105 alebo sa to da riesit slnecnou clonou, ja osobne kocik do uplneho lahu nedavam, mala spi s trosku vyssie hlavickou, do lahu dam len ked spi na boku a vtedy ju ta clona pekne ochrani
@lucula73 bolo ti luto? to verim. Ja stale neviem, co poradit segre, ona ma slabost na znacku jane, aj ked asi fusion ma trosku viac pozitiv, asi ju necham, nech ide za svojim (aj ked minule to nedopadlo najlepsie, ten slalom reverse pekny ale inak nic moc kocik 🙂 )

tanija133
24. kvě 2012

@mmacko MOni, tovja segra, uz ide kupovat kocik pre druhe o rok? ved to si 100 krat rozmylsi dovtedy....ci nie? Mne sa ten Jane Nomad tiez vobec nepaci....Fusion je NAJ....povedz jej raz ke dokusi, tak uz druhy nebude chcciet.... 😉 ja som nad dlho nadavala, ale od roka dietata je naozaj super....

mmacko
25. kvě 2012

@tanija133tani segra ma 10 mesacneho takze hlavne kvoli nemu meni, do slalomu reverse by sa v zime nezmestil.

mmacko
25. kvě 2012

Takze segra nakoniec objednava fusion, ale rovno 2012 set s taskou za 399 e, takze musela skusit zopar kocikov, aby skoncila pri tom, co mam ja 😀 Takze dalsia concordacka do klubu
Baby, vsimli ste si, ze jedno obdobie tu kazda nadavala na fusion a teraz sme sa tu skoro vsetky zhodli, ze je to NAJ kocik 😀 😀 😀 😀 😀

tanija133
25. kvě 2012

@mmacko tak supeeeer, som zvedava co nan bude hovorit, dobra cena, aj ked a taska je od veci, ale moze ju za 50 E predat a kocik ju vyjde 350 E.... 😉

mmacko
25. kvě 2012

@tanija133 hej, tie tasky su nic moc, ale aspon bude mat seriu. Len uz ma kupenu vanu Jane capazo, ale podla mna to nevadi, to sedi aj na fusion a ked bude druhe v lete, co aj planuju, bude lepsia ako protonka s tym neoprenom, tato jane je este ta kolekcia s hudbou, novu sme nasli na nete a uz ju ma doma, riflovy design, co je vzdy v mode 😀. A nove protonky idu nad 200 e, toto vyslo o viac ako polovicu menej...

tanija133
25. kvě 2012

@mmacko a akej farby? mne sa paci pre chlapca ten modry...

mmacko
25. kvě 2012

@tanija133 no chcela modry, ale v tej cene ho nemaju, tak kupuje zeleny.

tanija133
25. kvě 2012

@mmacko som kuk tu jane capazo, v pohode, podobna s Protonkou...

mmacko
25. kvě 2012

@tanija133 vsak to, ze velka ako protonka, ale nema neoprenovu strechu,ale normalnu a tusim aj s vetranim keby bolo letne babo. A riflova je vzdy v mode 😉 a za 90 e aj s postou, nova......bola tato capazo aj bezova, ako mal concord bezovu v 2008 este lacnejsia nova, ale ta farba sa segre nepacila 😎

tilly
25. kvě 2012

uz ho maaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

tilly
25. kvě 2012

a viete, co je uplne megasuper??? ze fusion supnem do touranu bez skladania 😵 to ma tesi 😀 do galaxy potom vojde uplne paradne, ziadne skladanie a namaha...

tilly
25. kvě 2012

daju sa niekde zohnat nafukovacie kolesa? sedia z nea? alebo z jane?

renisco
25. kvě 2012

@tilly prodávají se stříbrné i černé, nesou značku jane. pozor - z nea NEPASUJÍ!

tilly
25. kvě 2012

@renisco fiha, dik za info, ze z nea nepasuju, chcela som ist do predeti, tam maju na neo...