Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
9. čer 2012

@veselatka tak to budete mít sedačku roku 2009 a podvozek 2010 a vedeno to bude jako kolekce 2010. a tu konstrukci na kočárku máte celou stříbrnou, nebo ta tyč pod sedákem je černá?

tilly
9. čer 2012

@lucula73 nie, nemala som babo az taka mlada a stuzkovu mame este dalekooooo... 😀

tanija133
9. čer 2012

@veronka tu ceruzku som nezohnala na tu tabulku, v Draciku nikdy nic take samostatne nemali, a pochybujem ze v papiernictve take budu mat....
No ved ty vies co chces, co sa tyka vasho byvania...je to zlozite rozhodnutie....si zvyknuta v meste, v byte, ale na dome je mylsim ovela lepsie, len viem svokra ti leze na nervy a nemas tam ani kamaratky....ale nechat chlapa dlho sameho..nie je tiez bohvieco... 😉 je to na tebe... 😉

veselatka
9. čer 2012

@renisco je stříbrná,koukala jsem se znova do dokladů o koupi a všude je uvedena kolekce 2010, jak na faktuře, tak na originál dokladech od Concorda 😕 😕 😕

veselatka
9. čer 2012

@renisco no ale ta tyč by u Chilli 2010 měla být stříbrná, koukám tady http://www.agssport.cz/kocarek-fusion0 a pouze Bamboo a Chillijí mají stříbrnou, ostatní barvy černou

renisco
9. čer 2012

@veselatka nemyslím CELOU konstrukci - mám na mysli jen tu tyč pod sedákem. ještě mi řekni, jakou barvu máš spodní tyče kde je brzda...

renisco
9. čer 2012

@veselatka hod sem prosím foto kočárku a jestli můžeš, tak i boudu zvrchu...

veselatka
9. čer 2012

@renisco stříbrnou, boudu zvrchu nemám
hele tak jsem z toho zmatená, protože když jsem ho kupovala, sjezdila jsem asi 5 obchodů s concordama,kde ho měli, vybírala jsem barvu, a fakt mihovšude nabízeli a já ho kupovala jako 2010

orovka
9. čer 2012

@veselatka podľa mňa je to 2009, lebo ja mám 2010 a tie tyčky mám čierne.

renisco
9. čer 2012

@veselatka to máš jasný podvozek 2009 a pokud nemáš obšité rohy, tak i sedačku...
ještě se to dá poznat podle boudy, ale ta může být nasazená nová, aby tam aspoň něco z 2010 bylo...

jo a uvnitř košíku bys měla mít suchý zip, aby se tama dala vyndat ta deska, co je uvnitř..

moka
9. čer 2012

@veronka ja som si včera neplnila manželské, ale domáce povinnosti 😀 A teraz by som mala ísť ešte žehliť a táák sa mi nechce...

veselatka
9. čer 2012

@orovka no tak to jsem blázen,protože na faktuře mám jasně napsáno 2010, a i tu originál knížečku od concorda co je ke kočárku, tak tam mám kolekce 2010,hele ale tady když rozbalíš tu fotku u Chilli, je ta tyč pod sedačkou stříbrná,tam je to jasně vidět, u ostatních barev je černá http://www.agssport.cz/kocarek-fusion0

veselatka
9. čer 2012

@renisco sucháč v košíku mám

renisco
9. čer 2012

@veselatka to jsou katalogové fotky a ty nejsou totožné s kolekcemi. a na těch fotkách jsou všechny stříbrné...
2010 totiž nemá ten sucháč v košíku... takže máš jasnou 2009 🤐 🤐 🤐

tě bohužel oklamali....

renisco
9. čer 2012

@veselatka jde o tuhle tyč - 2010 ji má černou a u brzdy ji má taky černou. a ještě na předních kolech na té krytce má 2010 šroubek, kdežto 2009 ho tam vůbec nemá...

veselatka
9. čer 2012

@renisco noo,tak zítra prozkoumám detailně košík, ale to jsem teda pěkně vytočená 😠 😠 😠 až tak mi o nic nejde, my jsme ho skoro nepoužívali, jen na dovolený a občas do města, stejně ho už prodáváme, ale jde o princip, kdybych si chtěla koupit starší kolekci, koupím jí levnějc a né za plnou částku 2010 😠 😠 😠
ale jinak je to kočár úžasnej,až mě mrzí,že jsme ho nevyužili a další mimi nebude,nechala bych si ho😒

renisco
9. čer 2012

@veselatka tady má 2010 šroubek

orovka
9. čer 2012

@veselatka tiež sa mi zdá, že sú všetky strieborné. Ja ten sucháč v 2010 nemám. Takže asi ťa ozaj oklamali, alebo ani samy nevedeli čo predávajú.

veselatka
9. čer 2012

@renisco šroubek na předních kolech ale mám-reguluju s ním zda aretaci nebo ne, tenhle myslíš?

renisco
9. čer 2012

@orovka já vím, co veselatka myslí - černá tyč je na těch fotkách co je v košíku - ta oblouková, co tam zavazí 😀 😀
taky si myslím, že neměli páru, co prodávají...

renisco
9. čer 2012

@veselatka neeeeeeee - myslím ten, jak je šipka - přímo na kole. aretační čudl je něco jiného.
na 2010 už je ta krytka uchycená šroubkem, protože na 2009 vypadávala...

orovka
9. čer 2012

@veselatka nie ten na aretáciu, ale tam nižšie kde je na foto šípka

veselatka
9. čer 2012

@renisco joooo,toje ona!!! tuhle myslím

veselatka
9. čer 2012

@orovka hmmm, tak to netuším,no zřejmě tam tedy asi nebude, okouknu zítra, ale jestli máte všechny černý podvozek, nebude tam ani šroubek, že 😒

renisco
9. čer 2012

@veselatka to nebude.... měla jsem 2009 i 2010, takže píšu ze zkušenosti, co měla která kolekce jiného...

orovka
9. čer 2012

@renisco ano už to vidím.....a iba bamboo a chilli ju má striebornú na tých fotkách 🙂

veselatka
9. čer 2012

@renisco noo, tak jsem šokovaná 😠 😠 😠 je tohle vůbec možný??? tak mám papír na to, že jsem koupila kočár 2010, zaplatila 2010, a mám doma 2009, jo???? 😝 😝 😝 toje teda super 😒

renisco
9. čer 2012

@veselatka při tom prodeji jde o to, že pokud se v těch kočarech někdo vyzná, tak ten kočar bude brát jako 2009 at máš v papírech co chceš... já bych třeba do 2009 vůbec nešla... ale zas je spousta těch, co nemají páru..

bych do té prodejny normálně zašla, protože tohle by mě fakt naštvalo!!!! nevím, kolik se pohybovali 2009, ale určitě mohly být levnější a mohla jsi pár stovek ušetřit.

orovka
9. čer 2012

@veselatka asi je to presne tak ako si napísala. Zaplatila si za 2010, ale predali ti 2009. A poťah sa ti zospodu netrhá?

veselatka
9. čer 2012

@renisco no to taky, ale hlavně jsem chtěla 2010 i kvůli tomu, že se pak líp prodá novější kolekce, než v tý době rok stará 😠 😠 😠 zavolám v pondělí na linku D testu, už mi dobře poradili kvůli reklamaci toho potahu,tak uvidím,třeba se něco dozvím 😒