Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
16. kvě 2012

@tilly ahoj, moja 3 rocna mi minule zaspla vo fusione a super, spala s vystretymi nozkami a len clenky jej pretrcali, vobec neviseli nozky....najpriestrannejsi kocik.
AKo capcu/necapcu?

patuska2011
16. kvě 2012

Ahoj, mám celý set a predávam to spolu....

patuska2011
16. kvě 2012

@mmacko , Ahoj, ja to mám je to super vec, malá mi špinila kočík s topánočkami tak som to kúpila , paráda, kočík sa vôbec nešpení

tilly
16. kvě 2012

@mmacko hlavne na neach su tie zadne kolieska take vycaptane a uz som si to aj na fusione.... 😖
ja mam teraz zas pliko, ale potrebujeme nieco s dlhsou opierkou na nohy, presne kvoli spaniu... a teda kvoli dovolenke chcem trosku vacsi sportovy kocik... vacsina ludi kupuje kvoli dovolenke maly skladny kocik, ja beriem vzdy velky pohodlny sportiak... 😀 lebo ved maly spi len v kociku, chcem pre neho pohodlie... a skladnost nie je problem, lietadlom nepojdeme urcite a auto mame velke...

mmacko
16. kvě 2012

@tilly no tie kolieska co ja viem, musim pozriet moje, nevsimla som si 😉
Presne preto milujem fusion, ze je taky pohodlny pre dieta 😉

tilly
16. kvě 2012

@mmacko ty si mala aj neo, ze? ked to porovnas? viem, ze neo ma tu sportovu cast mensiu, ale ked si porovnas neo a fusion, ktory sa ti viac pozdava?

tilly
16. kvě 2012

ozaj a ktory fusion je lepsi? starsi alebo novsi model?

mmacko
16. kvě 2012

@tilly no s neom som ani vonku nebola s podvozkom, ale lahko sa karuje, len asi prejde mensi teren ako fusion. Sedacka bola tiez dost dlha, mala v nom raz spala ked mala 2,5 roka a nozky jej tiez neviseli. ALe podla mna pohodlnejsi je 100% fusion na spanie.
Myslis ktory starsi, este tu 2008? Lebo ostatne su vsetky kolekcie uz rovnake, este 2009 nemala presite na chrbatiku jednu cast a ta sa drala, od 2010 tto maju presite.

renisco
16. kvě 2012
lucula73
16. kvě 2012

@tilly ahoj,akurát včera som v meste stretla jednu kočku a ma pristavila,lebo som mala kočík so sebou....že či mi to robia zadné kolieska............ty kokos,má kočík 5 mesiacov a úplne že rozčaptané...........moj kočík má dva roky a teda v takom stave to nemá ani zďaleka,ako mala ona...,nechápem tomu,od čoho to závisí.... 😕 😕

tilly
16. kvě 2012

@mmacko hej, myslim tie starsie modely, s tou inou strieskou... ale asi je ta strieska ako na jane a pada, nie?

tilly
16. kvě 2012

@lucula73 asi od serie... a ty mas tie nafukovacky? ja mam ten tvoj inzerat stale otvoreny... pojdem zajtra maleho este posadit do brendonu do fusionu a rozhodnem sa, ze do coho pojdem... fakt neviem, co vybrat.... a tvoj maly sa tam este zmesti? xlr uz mas doma? 😵
ked porovnas vnutorny priestor, ake to je?

lucula73
16. kvě 2012

@mmacko moj má 96cm a nohy mu netrčia,ak ho dám úplne hore,tak ich má ešte vyložené na tej opierke 😉

tu som to odfotila,neviem či to je vidno 😕 ......boli sme včera na hrisku,tak kolesá sú špinavé... 🙂

renisco
16. kvě 2012

@tilly ty starší modely mají úplně stejnou stříšku jako jane. nepadá, nedá se v sedu překlopit dopředu a u těch starších modelů je akorát zádová opěrka o cca 9 cm kratší.

mmacko
16. kvě 2012

@tilly no tie starsie este s tym oknom mali inu latku, velmi prijemnu, isli viac do lahu a strecha nepadala. Len to okno je dost velke, dost dietatu svieti do kocika. Od 2009 skor pada ta neoprenova strieska. Ja mam 2009 fusion (teraz uz vlastne sedacku a strechu 2011 a strecha na 2009 nepadala vobec, na 2011 ked dam do uplneho lahu padne o 1 diel. Neo som mala 2008, ten potah je asi aj trosku prijemnejsi ako novsie modely. Len to okno sa zvyklo praskat. A je pravda, ze opierka chrbta je kratsia ako na novsich, takze radsej pre 3 rocneho od serie 2009....zeby ten luculin? Ma super cenu a viem, ze sa o neho starala 😉

lucula73
16. kvě 2012

@tilly xlr mi príde zajtra.... 🙂 ........ale fusion bud eisto pohodlnejší na spanie,ten xlr má krátku tú opierku ,fusion ju má až 57cm dlhú,som ju merala jednej kočke............

renisco
16. kvě 2012

@lucula73 co jsem vyčetla, tak je to způsobeno zatížením kočárku a taky tím, kolik bince se do té osy dostane - ta ty osy "vyčvachtá" a pak se to takto kloní.

lucula73
16. kvě 2012

@tilly nemám nafukovačky
a xlr príde v piatok,nie zajtra.majú mi ho doviezť,že si ho pozriem a rozhodnem sa,tak uvidím,či ho vezmem nakoniec 😉

lucula73
16. kvě 2012

@renisco čo je to "bince"?? 😕 😀

mmacko
16. kvě 2012

@lucula73 spiny 😉

lucula73
16. kvě 2012

@mmacko 😀 😀

renisco
16. kvě 2012

@lucula73 prach, kamínky... prostě to, co se posbírá cestou 😀 😀 😀
ano - spíny 😀

lucula73
16. kvě 2012

@mmacko a ty si už predala ten casual?už máš iba fusion a ten ružový ešte máš??

tilly
16. kvě 2012

@lucula73 tak to ste sa super dohodli... som velmi zvedava...

@renisco @mmacko ahaaa, tak to na tu starsiu verziu kaslem... dik za info

a kosik je dobre pristupny? 😅

renisco
16. kvě 2012

@tilly u hluboké korbičky je košík ok, při sportovní verzi už tolik ne, ale já to řešila rozepnutím sucháče a cvoku u předního kola a dostala jsem tam vše. dávala jsem tam věci prostě z boku.

lucula73
16. kvě 2012

@tilly z boku sa tam dostaneš a ak je kočík v sede,taak aj pod opierkou sa dostaneš 😉

baby vám tiež skáče koník z českého na slovenský?ak chcem odpísať niekomu z českého tak sa musím prihlasovať,to nerobilo,nechápem 😝

mmacko
16. kvě 2012

@lucula73 hej, presne, uz len fusion a ruzovy mam doma na spanie kedze nemame vytah..hruza so mnou, len 2 kociky 😉

renisco
16. kvě 2012

@lucula73 přesně tohle mě teď projelo hlavou taky - a děšně mě to ŠTVE!!!!!!!!!!!! dřív to vůbec nedělalo...

manila421
16. kvě 2012

@renisco ta je krasna len ci mi to poslu na slovensko...

lucula73
16. kvě 2012

@renisco no dorobili tu somariny...však ja som prihlásená tak isto na českom,len ide o to,že sa musím prihlásiť nanovo 😠