Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

gabika3105
14. lis 2010

@kvetinkatn urcite mas pravdu,ze aj na ciernej toho dost vidiet...este si to dnes premyslim dakujem vsetkym...
A baby neviete niekto porovnat vajicko concord Ion 2009 a 2010 je tam nejaky rozdiel? bud v strieske alebo v niecom?

kvetinkatn
14. lis 2010

@mexx jednej kočke tu dávajú v reklamácii 2011 vaničku aj šporťák a podvozok jej ostáva, takže si myslím, že to bude OK. No polar sa už moc kúpiť nedá, jedine používaný, ale to vôbec nevadí, lebo vanička sa nepoužíva dlho a podľa mňa sa až tak nemá na nej čo zničiť. Čo hovoríte baby?
Ja som tiež chcela polar, ale len šporťák ale už som nekúpila a to bolo pred pol rokom. Ale buď rada kolekcia 2010 je čo sa týka šporťákov vylepšená 🙂 a 2011 bude ešte lepšia a z tej k polaru nakombinuješ aj modrý aj sivý aj čierny🙂

mexx
14. lis 2010

Ked ja som taky psycho trosku, hocijaku farbu nekupim. 😅 U nas sa deti stale menia, takze by som najradsej univerzalny, co by bol aj pre chlapca aj pre dievca. A teda modru nemam rada, ale Polar sa mi pacil, vynimocne, preto som chcela. 🙂 Tak rozmyslam, ze by som kupila asi len vanicku, a potom dokupila sportak. V tej kolekcii 2011 sa mi celkom pacil odtien Grafite, nie je to az take extra tmave, kombinovat sa to da s hocicim...a ma to tusim nafukovacie kolesa. 🙂 By som kupila aj cely 2011, ale vanicka sa mi tam vobec nepaci, vyzera ako taky tank. 😒

renisco
14. lis 2010

@gabika3105 ve stříšce je rozdíl na 100%. 2009 má stínítko, kdežto 2010 už látkovou, což se mi zdá 100x lepší. O dalším rozdílu nevím....

renisco
14. lis 2010

@mexx bude to pasova na 100%

gabika3105
14. lis 2010

@renisco reni dakujem za info, vacsinou v cestine rozumiem vsetkemu,ale toto som nepochopila 😒 2009 ma stínítko?

gemini001
14. lis 2010

@gabika3105 je to odopinacia strieska, ktora sa da pouzit aj ako tienitko na okno auta 🙂 ja 2009 doma mam, a je to nie moc dobre... Inak s kocarom som spokojna. Akurat ma trochu stve polohovanie sportiaku, lebo moja malicka ma 4 mesiace a uz sa do korby nezmesti :/ tak teraz neviem co mam robit... :(

talinka
14. lis 2010

@timea.ryan nie su ziadne vzory kombinacia vojensky zelenej so zltou 😉 ja mam len sportak,neviem ako je vanicka
@lucula73 nie,nederie sa mi nikde, malo by sa? 😀

mmacko
14. lis 2010

@timea.ryan potah na fusione sa da prat v pracke, ja mam 2009 a tie dosky sa daju vybrat obidve. Ja som tak prala aj potah aj striesku a krasa.

timea.ryan
14. lis 2010

@mmacko ano?? tak na mojej sa len jedna dala vybrat-chrbtova a ta sedacia po vybrati srubov!

mmacko
14. lis 2010

@timea.ryan a ktoru mas kolekciu? Lebo na 2008 to ide tak ako ty hovoris, ze nejde vybrat doska, ale podla mna od 2009 to ide.
Baby, kolesa na 2011 su fakt nafukovacie?

kvetinkatn
14. lis 2010

@mexx presne tak tá vanička nič moc a údajne je aj menšia. Ja som presne chcela polar pre dievča, že uživí sa aj pri chlapcovi 🙂 ja mám šporťák lava a doplnky polar 🙂 tašku a fusak hug a ten obal na pršiplásť 🙂
ja by som zase brala čierny alebo presne ako ty ten sivý, mne sa to páči aj dieťa do toho lepšie skombinuješ, ja som na to chorá, dať dieťa v ružovom do zeleného alebo oranžového kočíku je pre mňa nočná mora 🙂
ale sú ľudia, ktorý zase idú po farbách...
taká bledoružová v tej sivej to je krásne 🙂

mexx
14. lis 2010

Kvetinka, no presne... 😀 By mi nedalo vyjst na ulicu so zelenym kocikom a dieta v cervenom trebars... 😅 Preto sa vzdy snazim vyberat bud hnedu alebo ciernu farbu, lebo s tym sa mi dobre kombinuje. 🙂 Uz som si zarezervovala tu vanicku aj s vajickom, jedna baba tu blizko predava, tak sme sa predbezne dohodli, a potom doriesim aj ten sportak. Tak zvazujem, ako to nakoniec urobim, ci kupim priamo kolekciu 2011 (kde by mi ta siva farba vyhovovala, aj kolesa nafukovacie), alebo stavim na klasiku 2010, ktora bude lacnejsia (ale len cierna). 😕 No sama neviem zatial... 😅

Na tych sucasnych Fusionoch su tie kolesa ake, umele? 😕 Som si to doteraz moc nevsimala, ale podla obrazkov vidim, ze to je ine ako na tej novej kolekcii.
Este zvazujem, kde potom kupit. Kamoska mi radila jednu nemecku stranku, samotny sportak tam vychadza cca o 100 € lacnejsi nez tu...tak by sa mi to celkom pacilo, len neviem, ci sa da spoliehat na to, ze nebude treba nic reklamovat... 😨

timea.ryan
14. lis 2010

@mmacko neviem ti povedat,ale ja som mala polar 2009..uz ho nemam.

renisco
14. lis 2010

@mmacko nepřipadne mi,že by byly nafukovací. akorát mají jiný vzorek, o nafukovačkách nic nevím . ale bylo by to supeeeeeeer ٩(•̮̮̃•̃)۶

kvetinkatn
14. lis 2010

@mexx ano kolesá sú umelé, nejazdila som zimu, tak neviem, ale mne vyhovujú v takomto teréne, to ovládanie je na nezaplatenie, jedným prstom 🙂 keď vymením s kamoškou za casual, tak mám pocit, že ho má zabrzdený, tak som už zvyknutá na ten fusion.
ja by som moc ako som tu už písala nekupovala na nete, tie reklamácie sú potom obtiažnejšie ☹ v predeti reklamovala segra a vždy jej ho hneď pán vymenil a potom si už riešil reklamáciu po svojej línii, sú veľký odberateľ a concord je zhovievavý v reklamáciách, ja som kúpila v prievidzi a som na tom podobne, idem reklamovať a odchádzam s novým, pán si to vyrieši po telefóne a aj nemusím byť bez kočíka čo podľa mňa stojí za ten rozdiel.
a hlavne v januári býva u nich výpredaj a segra mala tak šporťák za 310 Eur, potom reklamovala a má v rámci reklamácie kolekciu 2010 tak dobre dopadla🙂

mexx
14. lis 2010

Tiez sa bojim celkom tych reklamacii, doteraz som sice nikdy nemusela nic na kociku reklamovat, ale tak moze sa stat... Len som zvedava, kolko bude stat ten sportak na Slovensku, a kedy ho budu mat a za kolko. Zatial som nasla len nejake stranky v Cechach, ze ho planuju mat po novom roku, na SK zatial nie...

dendy1
14. lis 2010

@mexx hodíš mi prosím link na tie české stránky,kde majú mať po novom roku Concord 2O11 ?

mexx
14. lis 2010

Dendy, ja som to nasla na ich stranke na FB, tam maju pridane nejake foto, ale na klasickom webe este nemali.
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Plzen...
http://www.superbaby.cz/

gabika3105
14. lis 2010

@kvetinkatn prave na tym uvazujem,ze ci nebudu akcie aj v januari mozno este vacsie ked vyjde nova kolekcia, lebo som o tej farbe bamboo neni uplne presvedcena,najradsej by som peacock alebo leaf,ale ten peacock vo vypredaji zatial nie je a leaf je vypredany, mozno to risknem a pockam do januara aj tak by som mala rodit az vo februari....snad neolutujem ked si pockam 😒

lucula73
14. lis 2010

@mexx veru,keď si prečítaš posledných neviem kolko strán,tak tu bolo viac reklamacii na poťah aj na 2010....aj mne sa predral na dvoch miestach.,..

@kvetinkatn tak ty máš kočík z PD?aj ja......vravíš,že tam tiež vybavia rýchlo reklamáciu?aby som vedela,čo ma čaká....

a mne sa nezdá veru,že tá nová kolekcia má nafukovacie kolieska,podľa mňa majú iba nový dizajn

haffynka
15. lis 2010

Ahoj holky,nová kolekce by měla mít nafukovací zadní kolečka a někde jsme viděla,že se dají dokoupit z nové kolekce kolekča,která jsou nafukovací i spumpičkou,jen nemohu najít tu stránku,kde to bylo.

mexx
15. lis 2010

Mne by to s tymi kolieskami bolo asi celkom jedno. Ake mate skusenosti so sucasnymi kolieskami? 😕 Ja len podla toho usudzujem, ze doteraz som mala kociky vzdy s nafukovacimi, a vyhovovalo mi to, ale netvrdim, ze ine su zle... 😅 Skor mi ide o ten vyber farieb, lebo aj ked mam rada ciernu a hnedu, na sucasnej kolekcii mi pride ta Lava taka ozaj dost tmava...a Bamboo sa mi nepaci az tak, ako by som od hnedej cakala. 😅 Takze s tym sivym to vidim ako take najlepsie riesenie zatial. 😕 Mne sa celkom pacil aj ten Polar, hlavne na vanicke, uz na sportaku to nebolo az take uzasne, ale zas mi to nejak nevadilo. Ale kedze ho uz len tak nezozeniem, tak radsej nejaku tmavu uni farbu.

renisco
15. lis 2010

když jsem se dříve pídila,tak jsem nic nezjistila... a teď, když už je mi to celkem k prdu zjišťuju, že budou dodávat adaptéry k autosedačce maxi - cosi na concord... mě klepne....

a o nafukovačkách na fusiona sem se teda nikde nedočetla....

lucula73
15. lis 2010

@mexx ja som celkom spokojná s tými gumovými kolieskami.....neviem,ale ja mám len šporťák,lebo hlboký som mala teda aj mám ešte takú klasiku na nafukovacích kolieskach...to je iná jazda teda...ale ako vravím,tu na šporťáku mi to nevadí... 😉

lucula73
15. lis 2010

inak mne na predajni v PD povedal ten majiteľ vtedy,že mi zoženie aj čierne nafukovacie,ak chcem..ale potom som to nechala tak a ani neviem,čo by to stálo...

kvetinkatn
15. lis 2010

@lucula73 už som ti písala, a aj keby nevybavili, že ti ho fakt zoberú, tak on má náhradný concord, tak nebudeš mať nijaký rozdiel 🙂

kvetinkatn
15. lis 2010

@mexx inak ja som si kúpila do toho čierneho takúto vložku a je to super, môžeš si u nich nakombinovať akú chceš aj s dekou, tak v tomto prípade som rada, že mám čierny kočík a môžem dať do neho čo len chcem🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8673256&tab=10
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8673275&tab=12
tie deky sú neskutočne príjemné na dotyk, ja som z toho úplne unesená, aj baby tu majú všelijaké podložky a veľmi dobre to vyzerá 🙂

kvetinkatn
15. lis 2010

@dendy1 ja som našla len nemecké, ale ako dobre vidím tak čisto čierny sa už nerobí je tam ten dark night, ale vyzerá ako tmavo sivá s čiernou 🙂
http://www.kiddies24.de/shop/index.php?language...

mexx
15. lis 2010

Kvetinka, este by ma zaujimalo, nie je prckovi v lete v tom ciernom prilis teplo? 😕 Teda my mame teraz Quinnyho v odtieni Raven, tiez tmavy, ale to je taka skor siva (coz mne velmi vyhovuje), len mi vlastne dochadza, ze v lete sme ho nepouzivali, lebo sme mali vanicku, ta je bleda...a sportak tmavy len cez zimu. 😕
Mne sa v tej novej kolekcii najviac paci ten Graphite odtien, len som teda zvedava, co budu stat na Slovensku...