Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuziatko
10. zář 2010

Náš kočík 🙂 🙂

lucula73
10. zář 2010

@zuziatko nech vám kočík dobre slúži 😉 ...a my máme dnes presne 8 mesiacov 🙂

zuziatko
10. zář 2010

@lucula73 vďaka 😉 😉
A prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂

lucula73
10. zář 2010

@zuziatko ďakujeme.
a ty máš ako omotané tie pásy okolo tej rukovate,dva krát alebo len raz?a zacvaknuté na dolnom či hornom cvoku?

zuziatko
10. zář 2010

@lucula73 no ja ich nemám omotané. Sú tam dva také krátke pásy a dva cvoky. si to budem prispôsobovať podľa potreby.
som sa s tým trošku hrala a skúšala ako to vlastne funguje. tak uvidíme keď s ním budem jazdiť ako bude strecha držať.
ale keď som mala v takom miernom ľahu a uvoľnené cvoky, tak držala.

lucula73
10. zář 2010

@zuziatko ale tie krátke pásy musia byť zapnuté,teda,tie nemajú vplyv na ľah..........ja som myslela tie pásy,čo idú zospodu opierky a majú na konci tú umelú hmotu,čo s a zapína pod ten cvok.....

renisco
10. zář 2010

ty pásy mají být omotané 2x a zaplé na tom vrchním...
na str. 83 - poslední fotka

zuziatko
10. zář 2010

tak ja som dostala kočík s odmotanými pásmi. ako si zo mám dať ??

slunecinecko
10. zář 2010

@orovka ja koupila golfky...mam je v albu....stejne jsme je chteli kupovat, takze reklamace to jen uspisila....
@zuzanat ja bych teda starsi rozhodne nekupovala, ale zalezi na tobe....ja ho pujdu reklamovat znovu kvuli te prodrene latce. Nastesti krytky na prednich koleckach a aretacni cupliky zatim drzi...

slunecinecko
10. zář 2010

a jeste jsem chtela rict...mi mame taky cherry a je kraaasna, ani po lete nevybledla nic, takze super...

onellyo
10. zář 2010

baby odpadlo mi to koliecko kde sa prepinali koliecka
na pevno alebo povolili,,,,neviete ci sa to da dokupit alebo
???? inac fusak davate do sportaku??

orovka
10. zář 2010

@onellyo podľa mňa by si to mala reklamovať!!!

orovka
10. zář 2010

@zuziatko kočík je krásny......a tá taška je k tomu super!!!! 😉 (síce na fotke vidieť len kúsok, ale farba vyzerá ako tie vystuženia na pásoch)

lucula73
10. zář 2010

@orovka a vy ste ho už odniesli do servisu?

orovka
10. zář 2010

Baby ešte som sa chcela spýtať, keď skladáte kočík tak sa vám nezapiera košík do toho stupátka na nožičky vpredu? Ja ho stále musím potiahnuť hore, lebo pri skladaní do auta sa mi ten košík zaprie o to stupátko. (dúfam že ste to pochopili, neviem to lepšie vysvetliť). 😅

orovka
10. zář 2010

@lucula73 nie. V pondelok ho budem posielať poštou.Volala som dnes do Bratislavy do AGS šport a tá pani mi povedala, že oni tam majú iba kancelárie, aby som zavolala do Senice, tam je vraj servis. Tak som tam volala a dohodla som sa s nimi, že im ho pošlem. Dnes som nebola doma tak som to nestihla. A ešte musím napísať reklamáciu 🙄

kamilakd
10. zář 2010

@mmacko no a videla si fusion sportovy? tam je ta strieska este blbsia ☹ ☹ ☹ preto som kupila docasne jane ... je to des vybrat ten naj kocik

kamilakd
10. zář 2010

@orovka to sa robi aj mne a ma to dost hnevalo hlavne ked ja ten kocik stale skldam a rozkladam 😔 😔 som myslela ze to je normalne ale kamoska ma ten isty a jej sa to tak nekrci 😠 ale zas jej pada strieska a ma ju krivsiu dnes bola reklamovat a povedali jj ze ci si to nevsimla skor 😠 😠 😠 a ved sportiak poskladala len vcera....ach ten pristup predajcov

tina129
10. zář 2010

@kpn no ja mam stale dilemu ci jane unlimit alebo concord fusion, videla som ich v predajni vedla seba a jednoznacne som sa priklonila k unlimit, no len teraz fakt neviem ci v zime nebude problem, ach jaaaaj pomoz 🙂

kpn
11. zář 2010

@tina129 jooj moja asi ani ja by som sa nevedela rozhodnut. Ten jane je uzasny, prakticky a hlavne s otocnou sedackou. Niekto to tu pisal, ze PP Pliko ma rovnako siroku chrbtovu cast ako Jane, a ked sa obcas pozeram po mamickach, tak deti aj starsieho veku ako to moje vozia v nich uplne bez problemov. Len ten kocik som este nevidela v zime s fusakom, poprip kombinezka, deka a nanoznik ... A co keby si jeden kocik, ten ktory ta viac oslovil kupis normlane ako novy a popripade, ak budes vidiet, ze nepostacuje na zimu, tak z druhej ruky by si si kupila concord. Ci financne to nie je mozne??? prepac asi som ti velmi nepomohla.

zuziatko
11. zář 2010

@orovka ďakujem. Taška je naozaj veľmi podobnej farby ako vystuženie na pásoch a vnútro striešky.

Držím palce, aby rýchlo ubehla reklamácia. Ako si to nakoniec poriešila s náhradným kočíkom ??

kpn
11. zář 2010

@zuziatko no krasny zuzka ... uzasna je ta farba a nazivo este lepsia. BTW som ti zabudla napisat nezlakni sa, bo som to posielala vo velkej obalke s pukavou castou vo vnutri a tak ako je ten nanonznik zabaleny som z neho vysala vzduch, takze ak by sa ti nezdala velkost podla obalky don´t stress . 🙂 mas tam prilozenu aj uctenku keby cokolvek. ozaj a co nan zatial hovoris, myslim na kocik ... si pokojna???

zuziatko
11. zář 2010

@kpn naozaj je krásny. tá farba je super. ešte sme s ním neboli vonku. čakáme na nánožník. no ale ako príde v pondelok, tak hneď ho pôjdeme vyvetrať.
čo som skúšala doma, tak super ľahký, super ovládateľný. priestranný. tá vložka je super.

Zatiaľ som spokojná 🙂 🙂

renisco
11. zář 2010

reklamovala některá z Vás (nebo víte o někom kdo reklamoval) stříšku? zajímá mě, jestli uznali reklamaci na to, že je na BOCÍCH KRÁTKÁ...

barboramarek
11. zář 2010

@renisco ahoj, neuznavaju to uz som si aj pisala s concord.de a tam mi povedali ze je to v ramci normy a ked som im odpisala taky ostrejsi mail, nech si so mna nerobia srandu, tak sa uz neozvali. takze toto neuznavaju ☹

renisco
11. zář 2010

@barboramarek pěkná sprosťárna. když porovnám kolekci 09 a 10, tak je tam teda pěkná díra 😠

zuziatko
11. zář 2010

@renisco v ktorej kolekcii je väčšia diera na bokoch ??

barboramarek
11. zář 2010

@renisco mi nehovor, ja som predala 09 len koli farbe......

renisco
11. zář 2010

@zuziatko v kolekci 2010
@barboramarek - nevím, jestli je to u všech barev, ale co jsem viděla, tak zatím asi ano. se snažím sem vložit foto a bohužel mi to opět nejde

barboramarek
11. zář 2010

@renisco farba bamboo je ok, to je asi jedina farba, a chilli neviem, ostatne su kratke ☹