Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
7. čer 2012

@orovka aj ty ho máš?

moka
7. čer 2012

@veronka aj podľa mňa je to veľa. A pre ktorý si sa teda rozhodla? Už sa v tom nejako strácam 🙂

veronka
7. čer 2012

@moka ten bamboo

orovka
7. čer 2012

@veronka nie ja mám amber (oranžový), ale tiež som vtedy rozmýšlala nad touto farbou.

veronka
7. čer 2012

@tilly tu máš, čo mi písala renisco o tom predlzeni: "nožní opěrka je kapsa, ve které je umělohmotná opěrka z hluboké korby z firkonu"

a na str. 269 máš fotky, čo hodila, je tam tá predlzena opierka aj strieška

moka
7. čer 2012

@veronka ja mam bamboo 🙂 Je pekny, len je haklivy na zaspinenie... Vidno to hlavne teraz, ked maly zacal behat a papat v kociku.

veronka
7. čer 2012

@orovka
@moka ja sa bojím tiež toho špinenia, ale ak by som ho náhodou nepredávala, tak stále lepšia bamboo ako liquid alebo apple pre dievčatko 😀

malý má 2 roky 2 mesiace, v kočíku občas papá, ale nie je to nič hrozné, a ked ho kupim, tak asi objednam aj ten navlek na podlozku na nohy od lilinky

moka
7. čer 2012

áno, je to univerzálna farba pre chlapca aj pre dievčatko 🙂 Ja si ten návlek na nohy idem dať šiť a možno objednám aj nejakú vložku do kočíka, nech ho trochu uchránim 🙂

orovka
7. čer 2012

@veronka ten návlek je super.

veronka
7. čer 2012

@orovka 🙂 tiež by sme chceli taký rozdiel medzi detičkami ako máš ty cca 4-5 rokov

veronka
7. čer 2012

@moka ja že máš vložku, ja mám vložku na F4, ale aj tak su omrvinky okolo vložky, akurat že sa ten poťah nejako nezašpini, ked sa tam bude s jedlom vykrucat

lucula73
7. čer 2012

@orovka jej,gratulujem k synčekovi,som ťa tu sto rokov nevidela 🙂
a concord máš aj pre malého?či ešte nejaký kočík?

@veronka tých 350 je veru dosť za šporťák 😒
a ja som tiež nepochopila teraz,pre ktorý si sa rozhodla? 😉
inak ten liguid by kludne mohol byť pre dievčatko,nevidím problém.... 🙂

orovka
7. čer 2012

@lucula73 Ďakujem 🙂 . No neprispievala som do témy, ale stále vás čítam. Jasné Concord som si nechala, ved predsa lepší kočík neexistuje!!! 😉 🙂 🙂 🙂 A okrem neho mám aj baby jogger city select, aby som mohla voziť obidvoch naraz.

renisco
7. čer 2012

@veronka když já nevím, jaký máte kurz 😅

tilly
7. čer 2012

@veronka neviem, uvazujem, ze by som vymenila...

tilly
7. čer 2012

@veronka henten navlek mam, je to super

renisco
7. čer 2012

@veronka pokud si koupíš černý, tak je ten návlek zbytečný. ta látka se lehce přetře... to už bych raděj brala igelitový, na něm to nebude všechno tak vidět 😀 😀

renisco
7. čer 2012

@moka jen jestli můžu k té vložce - nech si ušít až ke konci opěrky, nechápu, proč je většina šije tak krátké...

moka
7. čer 2012

@orovka ja som si na zaklade Tvojej rady dala usit to predlzenie striesky a je to super! To sa Ti maly este bude vozit v kociku? Ja prave velmi intenzivne rozmyslam nad baby jogger city select, tak ak by si naahodou isla predavat, daj vediet 😉

veronka
7. čer 2012

@lucula73 baby rozhodla som sa pre bamboo, športiak úplne nový, akurát podvozok používany s vaničkou 4 mesiace
pani stratila záručný, takže je akoby už bez záruky, ale za výbornú cenu.......a liquid sa mi moc nepáči, keby som maleho obliekla do modrej, to uz by bolo moc

renisco
7. čer 2012

@tilly jde tam dát dovnitř cokoliv, co není moc těžké. já mám tu kapsu na sucháče zespodu, aby nepadala a nebylo to vidět

moka
7. čer 2012

@veronka vlozku mam len tu original, co je v concorde, ale nepokryje to cely potah.

moka
7. čer 2012

@renisco hej, dík za radu, musím si to pomerať. Keď už vložku, tak nech zakryje celý poťah 😉

renisco
7. čer 2012

vím, že to sem nepatří, ale představte si, nikdo z rodiny si nevzpomněl (krom přítele) že mám dnes narozeniny... 😢 😢 😢 😢

veronka
7. čer 2012

@renisco aký kurz? 😕 som rozhodnutá pre bamboo, nedam 350 za lavu, len preto ze je este v záruke a pani by na tom tratila
@tilly ktorý chces vymeniť za F4?
@moka kde si dala sit striesku a aku? koho si sa pytala ci sa este maly bude vozit v kociku?

veronka
7. čer 2012

@renisco tak prajem všetko najlepšie a nebuď smutná, možno ťa chcú prekvapiť a prídu ti cez víkend zablahoželať 😉

renisco
7. čer 2012

@veronka kurz € si to nedokážu spočítat...
a co když se ti prodere potah? nebo si tu desku omotej jako já - nemám ani náznak (ani ten bílý lem) díky tomu

renisco
7. čer 2012

@veronka to nepřijdou, všichni bydlí daleko...

orovka
7. čer 2012

@moka najbližší rok určite nebudem predávať city select... 😉 . Áno to bol môj nápad to predĺženie, ale ty si to ešte vymakala. Ja som to mala na gumičku zo spodu a ty to máš na zips. Ja už mám novú striešku čo mi nepadá, takže predĺženie nepotrebujem. (inak to je strieška z bamboo 😀 tak zaujímavé že tebe padá 😉 ).