Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
7. čer 2012

@lucula73 ešte som ti zabudla napísať, že som poťah reklamovala druhý krát a tiež mi ho poprešívali tou čiernou látkou. Ale neva, aspoň sa už nebude trhať.

@renisco 😀 tá strieška sa mi zdá taká viac elastiská ako tá čo som mala pred tým.

veronka
7. čer 2012

@tilly aj 23 už bolo, ale keby si prisla do banky, ze chces poslat peniaze do CZ vies aky kurz ti hodia, ovela vyssi ako je
vzdy sa radsej oplati poslat peniaze postou

napr. ja ked som si objednavala od darint z Cz, tak som posielala peniaze postou v obalke a na poste mi to ta "mila" pani nechcela zobrat, ze peniaze sa mozu posielat iba sekom, a pritom baby z celeho slovenska tak posielali bez problemov, tak som chytila a kazdu jednu kč mincu som nalepila na kancelarsky papier, a tých drobných tam bolo dosť, papier som zložila, dala do obalky, z každej strany ešte jeden zložený papier a poslala, pani na pošte skúšala, čo tam je, ale nezistila, a takto som poslala peniaze, konečne bez frflania, aj ked ta co tie peniaze dostala bola urcite nadsena z tolkeho odliepania, ale inak sa nedalo 😀 😀 😀

moka
7. čer 2012

@orovka áno, baby jogger som myslela. Ja by som najradšej nejaký "z druhej ruky" na tých pár mesiacov a potom by som sa rada vrátila k fusionu, keď už starší bude samostatnejší.
@veronka nie, mám tu takú "miestnu" krajčírku :o) Poťah nemám vystužený, aj keď som to plánovala ako renisco, takže sa mi prederavil... Mali sme ho v reklamácii, prešili to veľmi pekne.

veronka
7. čer 2012

@orovka aku mas druhu striesku?

moka
7. čer 2012

mám to prešité tak isto, ako orovka, ale béžovou látkou a keďže mám bamboo, tak to takmer nevidieť.

orovka
7. čer 2012

@veronka mám tú neoprénovú čiernu, ale predtým som mala oranžovú a tá bola pevná a krátka, nedala sa naťahovať. Oni asi na tie striešky nemajú žiadny strih alebo čo. Každá je iná.

veronka
7. čer 2012

@tilly ale to bola trojkombinacia tako jumper FX, aj to keby som nebola par dni predtym spustila cenu o 50 € dole, tak by som bola spokojná.....bol máličko používaný nakolko bol hrozne tazky a nevladala som ho tahat kazdy den hore a dole cez tri schodiska

renisco
7. čer 2012

@orovka co to máš za barvu kočárku?

lucula73
7. čer 2012

@orovka no to je sila,ale aspoň že ti to uznali aj druhý krát,teraz sa to isto nezoderie........ 🙂

veronka
7. čer 2012

@orovka malá sa ti ešte vozi v kociku? teda myslím staršiu 🙂

veronka
7. čer 2012

baby kde ste kupovali a kde reklamovali?

renisco
7. čer 2012

dnes jsem podruhé testla GT a nevím nevím... asi se zbavím i F4. zdá se, že by mohl být dobrý i na zimu, složený je raz dva, akorát do auta jsem ho nezkoušela. ale oproti jiným trojkolkám jsem ho ještě nepřevrhla.. 😀 a na chodník tu trojkolku dám i jednou rukou...

moka
7. čer 2012

@veronka my sme kupovali v predeti v NR

orovka
7. čer 2012
orovka
7. čer 2012

@renisco Amber 2010

renisco
7. čer 2012

@orovka no hele, to máš teda pěkně protekční boudu ti povím - i ty okraje až ke kloubu....................

vidíš, tu barvu si vůbec nepamatuju...

orovka
7. čer 2012

@renisco 😀 😀 😀
nepamätáš si, lebo tá sa všetkým najmenej páčila, čo som čítala 🙂 . To bol s tou oranžovou strieškou a potom bol ešte jeden s farebnou strieškou taký modrý. Inak tú strechu som kúpila tu na MK, lebo do tej oranžovej sa mi zachytil suchý zips a vyšklbala sa mi.

veronka
7. čer 2012

@orovka
@renisco je ta poloha na lezanie pohodlna? takto na fotke to vyzera, ze je to je dost vysoko

lucula73
7. čer 2012

@orovka na tú striešku si mala fakt šťastie vtedy,neviem či ešte niekto predaval odvtedy strechu 😉

orovka
7. čer 2012

@renisco tu je ešte jedna z vnútra (je to bamboo, ale vôbec mi to nevadí, hlavne že drží) 😀

renisco
7. čer 2012

@orovka to je fuk - hlavní je, že drží a je v pořádku

orovka
7. čer 2012

@veronka to sa ti len zdá že je to vysoko. (blbo je to odfotené).

renisco
7. čer 2012

@veronka ono je to výš, než u jiných kočarů. já když jsem si předělala boudu, aby šel kočar do lehu, tak to malé začalo vadit a vždy jsem ji na spaní musela opěrku zvednout... člověk se s tou boudou nadře a ona mě takhle přetřela - potvora jedna. jinak nevím, jestli to vadí, my vždy na spaní byly už doma krom pár jízd... 😀 😀 😀

renisco
7. čer 2012

@orovka jo - peacock si pamatuju, ale tenhle ne.. to bude fakt tím, že mě vůbec ta barva nezaujala 😀 😀

orovka
7. čer 2012

@lucula73 myslím, že teraz niekto predával, ale sa mi zdala tiež krátka.

orovka
7. čer 2012

@veronka ja tam mávam trojmesačného keď sme vo vnútri a vyzerá že mu je fajn, nevadí mu to.

veronka
7. čer 2012

@orovka
@lucula73
@renisco zazreli ste tú novú otázku, čo hodila pred chvíľou jedna baba na koňa? pozrite si ju

veronka
7. čer 2012

@orovka vlastne ani F4 nejde úplne do ľahu, tiež tam je sklon

orovka
7. čer 2012

@renisco no veď som ti hovorila, že sa nikomu nepáčila táto farba 😀 .

renisco
7. čer 2012

@veronka kde? kam mám koukat?