Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
16. črc 2012

@renisco ale tilly napísala presne nick tej baby, ktorej ho predala, takže je to ona a klamala že ho nemá od nej

renisco
16. črc 2012

@veronka aha... no já to sice četla celé, ale nějak jsem to nepobírala... a o co vlastně ve finále jde? že tvrdí, že ho nemá od ní i když je jasné, že má? nebo je v tom ještě něco jiného?

veronka
16. črc 2012

@renisco presne to a ešte chce na ňom aj zarobiť

renisco
16. črc 2012

@veronka tak to je zase ale její věc, i kdyby si dala cenu o 100% víc, než koupila.... 🤐
je to její kočar, tak si může dát cenu jakou chce - tak to bohužel je, bylo a bude......

veronka
16. črc 2012

@renisco šak to mi nevadí, ale skôr ma zarazilo to, že mi tvrdila, že ho nemá od tilly, ale od inej pani a tilly potvrdila, že ho predávala jej

renisco
16. črc 2012

@veronka jasně - tohle je trapné tvrdit a zřejmě to nechtěla přiznat skrz tu cenu a možná i díky něčemu jinému....
tohle je divné a nepochopitelné , ale cena divná není

veronka
18. črc 2012

@renisco prosím ťa pošli mi tieto rozmery gessleinu F4 buggy, šírku a výšku opierky chrbátika a tiež celý vnútorný rozmer lôžka šírku a dĺžku......ďakujem, potrebuje to jedna pani a nakoľko nie som doma, tak to nemám ako zmerať. Ďakujem ti

renisco
18. črc 2012

@veronka šířka opěrky i sedáku 33cm, opěrka má 48cm, celá ložná plocha 89cm. sedák má 25cm + 16cm opěrka na nohy.

lucula73
18. črc 2012

@veronka a už si dačo vybrala,či furt nič? 😉

veronka
18. črc 2012

@renisco ďakujem

@lucula73 vybrala som už toľkokrát, len akosi nemôžem predať gessa 😠

teraz sa rozhodujem medzi týmito: https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1fw0/con...

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/b39s/fus...

ten druhý je tu od nás z PB

lucula73
18. črc 2012

@veronka no ale ceny dosť vysoké,či nie?ten drihý je už po záruke a hoci má kopec doplnkov,sa mi vidí dosť drahý....ale neviem...ja keď som predávalam kočík,tak okolo 200 ečiek s dali predať,ak stáli viac,boli dlho na bazáre

veronka
18. črc 2012

@lucula73 ten prvý 250 a druhý má na bazosi 280, ale že aj spustí pri rýchlom jednaní
ten prvý je ešte 7 mesiacov v záruke, nepoužívaný športiak a že keby bol nejaky problem s kocikom, tak ze kludne by sa reklamacia riesila cez nu

veronka
18. črc 2012

@veronka 🙂

veronka
18. črc 2012

to tu nikto nie je? zase sama?

veronka
18. črc 2012

@lucula73 no ktorý sa ti viac pozdáva?

mmacko
18. črc 2012

@veronka mne sa paci viac prvy 😉

lucula73
18. črc 2012

@veronka asi ten prvý 😉

veronka
18. črc 2012

@lucula73
@mmacko a myslite ze je ta cena vysoka?

mmacko
18. črc 2012

@veronka no hej, podla mna tak 230 e za prvy je ok, druhy ma sice doplnky, ale papabag bude uz zosuchany a celkovo na fotkach je krajsi prvy. Za 200 by bol idealny 😉

veronka
18. črc 2012

@mmacko mala ho 300, teraz som pozerala tak ho ma za 280, pisala mi ze 50 by dala dole, tak uvidime z akej najnizsej sumy 🙂 len rychlo predat gessa, asi ho dam za 200 😔

lucula73
18. črc 2012

@veronka mmacko ti odpísala....inak v podstate cena závidí od dopytu....takže ak je o kočík zaáujem,kludne može začať na vyššej sume.........ale vravím,keď som to sledovala,tak všetky fusiony čo mali nad tých 200 eur,boli dlho na bazári,ale hovorím o tých takmer dvojročných,ako bol moj
No len aby ti ho zas dakto nevyfúkol 😉

veronka
18. črc 2012

@lucula73 napísala mi, že keby sa jej niekto ozval tak mi dá vedieť

lucula73
18. črc 2012

@veronka a prečo ho chceš predať a vymeniť za concord?teraz som si prečítala o tvojom kočíku,čo máš v inzeráte a veru ja osobne by som nemenila za concord 😉 ,akože v ruke som ho nedržala,neviem ako sa karuje,ale vyzerá byť priestranný,skladný,má odpružené kolesá,čo fusion nemá.... 😕 🙂

veronka
18. črc 2012

@lucula73 lebo concord ma dlhsiu opierku ako gesslein, a ja potrebujem kocik pre maleho hlavne kvoli spavaniu ked chodievame na celodenne vylety alebo kupko, oslavy, sice sa vyspi aj v gesse, ale nie tak pohodlne ako by sa vyspal v concorde, pretoze z gessa mu trčia nohy a v concorde by mu urcite nie 😉
môj drobček je taký macko, tak potrebujeme čo najpriestrannejší kočík, síce chodí od 9 mesiacov, ale aj keď už má 2 roky 3 mesiace, ale ešte stále sa rád odvezie, a bez problémov v kočíku obsedí
a chcem ho aj skúsiť, preto chcem z druhej ruky, lebo nový sa mi neoplatí

s gessom sa jazdí super, ale keď bol malý malý, tak sa mi v ňom strašne šmýkal, to som ho stále poťahovala hore, celkovo za tie peniaze nieje sedačka dobre riešená, aspoň pre mňa,. iné mamičky si ho chvália 😝

lucula73
18. črc 2012

@veronka aha,jasné,len som chcela vedieť 😉

veronka
18. črc 2012

@lucula73 už som to tu raz písala 😀 ale nevadí

renisco
19. črc 2012

@veronka já bych šla do prvního. slunečník nanic, taška nanic a radši mám černou boudu než světlou...

veronka
22. črc 2012

@renisco @lucula73 @mmacko @orovka baby tak už sa mi niečo rysuje, jedna pani sa mi dnes ozvala na gessa, že mi zavola este vecer, tak dufam, ze ho zobere, a konecne si budem moct kupir concorda, tohto: https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1fw0/con...

dúfam, že nebudem sklamaná

orovka
22. črc 2012

@veronka tento je super, ten by som brala aj ja. Ten s tou bledou strechou by som nechcela, lebo tie farebné striešky boli kratšie ako čierne.

renisco
22. črc 2012

@orovka třeba ta modrá peacock byla jediná, která nepadala... takže tak jednoznačné to není...