Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
4. čer 2011

@lucula73 jestli nevadí, že nemá polohování nožiček a rukojeť se nedá nastavit, tak si ho všichni docela chválí. nevím, jestli zrovna tento má nebo nemá tvrdou desku v zádičkách - už se mi to s těmi ostatními joggery plete. jinak má trošku větší rozchod zadních kol, tak aby nebyl problém ve výtahu (pokud teda máš). Nosnost je 22kg, takže určitě pro těžší a větší dítka je určitě... barvy mají všechny, jen ten fialový není pro český/slovenský trh, což je škoda, protože ten je fakt krásný ☹

lucula73
4. čer 2011

@renisco to polohovanie nožičiek mi nevadí......a opierku má makučkú,to už písali v temičke 😉 dík za tip.
Ten fialový núkajú na mmb,ale je najdrahší.....ktorú farbu by si vybrala pre chpalca?

lucula73
4. čer 2011

@renisco a kolesá majú presne taký istý rozmer ako fusion,mám zmerané,ale mne je jedno,bývame v dome 😉

renisco
4. čer 2011

@lucula73 tak mini má v zádech tvrdou desku 🙂

renisco
4. čer 2011

@lucula73 on ten fialový v nabídce je, ale když se na něj zeptáš, tak ti ho nenabídnou... teda aspoň tak je to v čr. prej je to jen pro anglický trh nebo tam někde. v česku ho nabízeli taky, ale pak ty obrázky stahly... ale u Vás to může být jiné - což by hodně bab bylo i naštvaných, prootže tady v čr chtělo hodně bab ten fialový ale bohužel...

renisco
4. čer 2011

@lucula73 no jestli má v zádech tu samou desku, jak gesslein buggy (což myslím má), tak ta deska stojí za 🤐

lucula73
4. čer 2011

@renisco ako myslíš že je tvrdá?lebo však aj concord má dosku,či nie? 😕

renisco
4. čer 2011

@lucula73 takže se znovu zamotám a opravím... jogger elite nemá prej desku, jogger mini má prej pevnou desku a jogger micro má stejnou desku jako gesslein buggy (ten mám a ta deska je plastová a prohýbá se jak papír 🙄 ) takže ten mini bude OK 😀 😀 😀 mě se ten mini líbí jako 4 kolka, holky spíš kupují to přední dvojkolo, ale to se mi nelíbí. já bych chtěla skusit ten elite, ale je dost vyšší, a má větší rozchod kol, takže bych mohla mít u nás ve výtahu problém, tak pořád váhám... taky přemýšlím, že bych concorda pustila do světa, ale nějak mám z toho strach, když je tak prostorný 😀

mmacko
4. čer 2011

@lucula73 pre chlapca bud tu zeleno sedu alebo oranzovo sedu, neviem, ake su nazivo.
Vyzera dobre, ale taky letny kocik, v zime uz chodit budete peso, len este nie dlhe trasy a urcite bude aspon raz denne spat. Ale pokial nebudete chodit velmi po snehu s kocikom, tak by mohol stacit

lucula73
4. čer 2011

@renisco 😀 ,ty sa teda vyznáš 😀

@mmacko ach jaj,ja rozmýšľam medzi tou červenošedou a šedou /stone/,inak aj čierny mi behal po rozume,ale to by ma mm asi zabil 🙂

mmacko
4. čer 2011

@lucula73 moja, nevyznam, len mam prave 2 rocnu kocku a viem, ze je to riadne sidlo, ale zas ked ideme dalej, tak rada sedi v kociku a viem, ze ked idem na cely den niekde, tak v nom aj spi a je to super, lebo jej nevysia nozky.

Cerveno sedy je tiez pekny, cierny na leto urcite nie, podla mna nech si hovori kto chce co chce, tak cierna pritahuje slnko

renisco
4. čer 2011

@lucula73 on se totiž teď na mmb řeší hodně. nedávno byla ještě brio mánie, teď je zase jogger mánie 😀 😀 😀

bamarama82
8. čer 2011

dievcence nedavno tu bol link na nejaku bugynku ktora sa len tak zlozila resp rozlozila potiahnutim takeho uska nepamatam si to dobre neviem co to bolo za kocarik... prosim kt ste to sem davali odpovedzte mi. vidim ze sa tu rozbieha nejaka tema noveho kocika skoda nemam cas docitat... ale concord ma fakt nasral

renisco
8. čer 2011

@bamarama82 baby jogger city elite, baby jogger city mini atd... (pokud je myšlen tento...)

renisco
8. čer 2011
bamarama82
8. čer 2011

@renisco vobec netusim len viem ze naposledy ked som tu nadavala na moj fusion tak tam bol nej link na taku bugosku co sa skladala potiahnutim takeho oka.... fakt neviem ci to bol jogger. a aky je medzi nim rozdiel, to je ich tolko? mate niekto nunnu alebo ste vychytali teraz jogger?

renisco
8. čer 2011

@bamarama82 tady u toho joggeru se na sedáku chytne za takový pásek a kočárek je složený...
je jich víc - jogger elite je trojkolka, super odpružení, nosnost 35kg, polohovací rukojeť a podnožka
jogger mini je i ve 4kolce, nosnost 22kg, nemá polohovací rukojeť ani podnožku...

bamarama82
8. čer 2011

@renisco ja som ich kukala a neviem s v nich zorientovat strasne sa mi podobaju a nevidim rozdiely medzi nimi... mala mi tu pisti tak sa neviem ani sustredit... hruza. budem si musiet vziat pero papier urobit tabulku vypisat typy a k nim asi vlastnosti 😝 hrozna som. kolko asi stoja? su take velmi nizke ako nunna?

renisco
8. čer 2011

@bamarama82 vůbec nejsou nízké jako nuna...
ten zelený je ELITE, ten s dvojkolečkem oranžovo šedý je MINI.
elite: sporťák - má polohování nohou, nosnost 35kg, měkčí opěrku (ale dá se vyřešit deskou), má ruční brzdu (nemá tu nášlapnou, ale z boku rukojeti), má natavitelnou rukojeť, ledvinku na rukojeti, super odpružení, váha cca 12kg . cena od 8500 Kč a více (spíš více)
mini: spíš golfáč - nemá polohování nohou, ale dá se to tam vycpat, nevím jak moc je odpružený. nemá polohování rukojeti (je pevná), nosnost 22kg, váha nějakých 9kg, má tvrdou opěrku, brzdu má nášlapnou. cena od tuším 5500,- Kč

tanija133
8. čer 2011

@bamarama82 preco ta nasral Fusion, Ja som uz nasrata asi 3 tyzdne....Nikdy vz ivote by som uz nekupila 3 kombinaciu Concord Fusion..Fusin preboha, nie je pre 6 mesacne babatka....ale je to kocik od roka vyssie.....Prizabijem vsetky predavacky ktore mi hovorili, dieta vas uz v 6 mesiacoch nepotrebuje vidiet..ale potrebuje,alebo moj potrebuje.....nie je otocny a moj maly ma 10 kilov a mam pocit ze je v nom utopeny...A nehovorim o padajusej strieske...Baby co s tym? Nechce s ami tu listovat...ak viete napiste pleas-----

lucula73
8. čer 2011

@bamarama82 aj ja uvažujem nad tým city mini.ale vraj na zimu nie je vhodný.a to som chcela concord predať.......fakt neviem 😠

lucula73
8. čer 2011

@tanija133 na tú striešku..sa ťa opýtam,máš omotané pásy dva razy okolo tej rukovate,by ti nemala padať,len to bude taký poloľah.Ja som mala malého v šporťáku od 7 mesiacov a zvykol si.,..ono je to dosť priestranný kočík,ale my sme mali tú vložku tam a dalo sa.No tiež by som ho už nikdy nekúpila 😝

bamarama82
9. čer 2011

@tanija133 ja som tam dala malu v 6mesiacoh vo vanicke revala nechcela lezat a ani sediet... ale akurat pred ocami mala madlo!!! taka tam bola utopena... uplne lietala celu som ju musela omotavat dekou... nevidela som na nu ani ona na mna-nevidela som kedy zaspava, ci sa nepogrcala /ma reflux/ a strieska skoro neprezila moj amok!!! vobec nedrzala, skusala som aj 1 omotanie a druhe... aj v predeti som bola ze to mam dobre... do lahu uplneho nejde ked tam spi tak je do boku vykrutena....tak na striesku som si dala take koliecko z hracky tam som si dala taku latkovu pasku a na taky pripinaci bazmek k madlu si to vzdy uplnem aby to drzalo, no chodim jak cigana!!! furt jej nakukam jak puk, uz mi odpadlo pismeno c z napisu, z predneho kolieska som 2x stratila a nasla ten cuplik... ale inak fajn. na zimu bude dobry, kvoli fusaku a tak do snehu... ale pre takuto malu slecnu urcite nie je vhodny... a zas pre starsie dieta si viem predstavit nieco omnoho lahsie.
a co ma serie najviac je ten kosik, ktory sa mi tam vecne vzprieci ked ho skladam... moje dojmy zdielaju dalsie dve mamicky ktore ho tu v meste maju...ostatne nepoznam tak som sa nepytala
ale zas jazdi sa s nim super, je stabilny...pokial tam nezavesim tasku /a to vobec ju nemam narvatu-len plienky voda hracka telefon kluce.../ o brzde nehovorim to uz mam nohu uplne ubolenu z toho odbrzdovania a ked je v lahu taska sa neda zavesit. s hlbokym som bola velmi spokojna...

bamarama82
9. čer 2011

@lucula73 ja som medzi nimi nevidela az nejaky markantny rozdiel zatial mi ich renisco ochotne popisala... nemam este cas ich kuknut. naj by bolo keby som ich vsetky tri videla vedla seba nazivo., moja ma 7mesiacov na zimu bude fusion,... ale toto je taky fajn letny sa zda... aj ta nunna je chutna ale to je take ako hracka a strasne je to nizko nad zemou... ake su tie kociky vlastne tazke? su o moc lahsie od fusiona?

mmacko
9. čer 2011

@bamarama82 no pekne si nas...ta 😉 Ja som ho mala od roka a aj mam a je super, tiez pre druhe medzi polrokom a rokom planujem kupit iny kocik. Ta strecha je smola, niekomu pada a doziera ho a niekomu nie. Mne kosik tiez zavadzia ked skladam kocik, ale uz som sa naucila, ze pred skladanim ho povytiahnem vyssie a nevspiera sa.
A proti tomu smykaniu maleho babetka nepomaha ta vlozka? A ak mala vidi len madlo, naco ho tam mas, ved take male tam nemusi mat este madieko, ci?

karmelka77
9. čer 2011

Ahojte maminy, chcem sa spytat ci neviete o nejakom zdroji kde by som mohla kupit slnecnik na sportovy kocik concord fusion...je toho na nete vela ale 50 Eur za to teda nechcem dat...alebo da sa pouzit aj nejaky iny?? Myslim inu znacku alebo nejaky univerzalny?? Dakujem za typy a rady🙂)

mmacko
9. čer 2011

@karmelka77 podla mna pojde aj univrzalny, skus nabehnut do obhocdu a poskusat 😉

weja
9. čer 2011

@karmelka77 ja mám univerzálny od fy. Zopa, konkrétne tento http://www.maderna.sk/katalog/product/8597/ a v pohode drží...

karmelka77
9. čer 2011

@weja aky zaujimavy design🙂) no super a aj super cena, asi ho objednam🙂) dakujem velmi pekne🙂)

renisco
9. čer 2011

@karmelka77 já tam měla od casualplay - je to tvarově asi jako ten Zopa...