Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tinka_dany
28. zář 2011

Reny a to madlo na Jane nové se dá někde koupit? I s tím nánožníkem uvnitř?

renisco
28. zář 2011

@tinka_dany samotné madlo se dá koupit v Handy Praha. a ten potah šije ta paní, jak jsem dávala odkaz... ušije jakoukoliv barvu... Jane tyto madla s nánožníkem nevyrábí, jen concord.

renisco
28. zář 2011

to samotné madlo stojí 650,- (asi bez potahu), ale tento ceník jsem měla víc jak půl roku starý, možná už je cena za tu dobu jiná...

weja
28. zář 2011

Ahojte, za aku dobu sa vam ozvala ta pani, co sije nanozniky na concord? Pisala som jej tusim predvcerom cez MMB a zatial nic... 😖

dara29
28. zář 2011

Maminy budem predávať športový kočík fusion - peacock a autosedačku ion ak by mal niekto záujem

lucula73
28. zář 2011

@weja a nemá tam napísané,že do koľkých dní odpisuje?ak nie tak skús poslať ešte raz,niekedy maily nedojdu...mne sa ozvala rýchlo,tuším na druhý deň 😉

mmacko
1. říj 2011

Baby, ta clona slnecna/protiveterna je super, velikanska, krasne tieni aj vanicku scout, ktora ma dost kratku strechu.

weja
1. říj 2011

@lucula73 už sa mi ozvala, tak je to ok 😉

@mmacko tiež používam slnečnú clonu, zatiaľ som skúšala len na vaničku, ale hodí sa aj na šporťák, tiež som spokojná 😵

kamilka007
3. říj 2011

Měla bych dotaz na tašku Papabag Concord: dokud jsme jezdili v hlubokém kočárku Concord Fusion, snadno jsem tašku Papabag připevnila k madlu kočárku. Teď jsme ale přesedlali do sporťáku, a protože je malá ještě moc malá 🙂 , musím ho mít úplně vleže. V ten moment ale taška na madle překáží - buď moc tlačí na korbu nebo mě tluče do kolen, takže tam takhle být určitě nemá. Všude na netu k Papabagu píšou, že taška může být na kočárek připevněna dvěma způsoby, ale nikde už nepíšou, jakými.. 😠
Poraďte, prosím!

adrianmama
3. říj 2011

tak, a uz mame opat upgradovany kociar _ nafukovacie kolesa, este kupit skejt, a sme na tento rok vybaveny..;)

lucula73
3. říj 2011

@adrianmama predsa si kúpila?a na concord či aké?koľko stáli spolu?

adrianmama
3. říj 2011

@lucula73 su to kolieska jane, a na fusion sedia uplne v pohode, su sice trochen tazsie, ale co uz....snad na zimu budu lepsie ako plastove, hlavne koli vanicke som ich chcela, nech to trosku peruje...v ag sporte som si objednavala, zevraj ich maju za 49,- dufam, ze mysleli tie iste, len mi nevedela povedat, kedy a ci pridu...tak som zobrala tie, co tu jedna pani ponukala za 50,-..;)

renisco
4. říj 2011

holky, našla jsem inzerát, kde paní prodává samostatně sedačku NEO
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48597657&tab=6

mmacko
4. říj 2011

@renisco vidim, ze viacere maminky riesia neotocitelnost fusionov a jane slalomov sposobom sedacky z nea 😉

kate001
4. říj 2011

@alzbetkaz
my mame ten isty problem, vsetko ostatne ma super, so vsetkym sme boli spokojny, akurat ze na tej sportovej casti pada ta opierka na chrbat.

renisco
4. říj 2011

@mmacko tak mě napadlo... jak je to neo řešené vzadu? myslíš, že by se tam dala všít látka, aby šel sklápět i zadek, nebo tam "zavazí" ten mechanismus na sklápění sedačky?

manila421
4. říj 2011

@renisco Ahoj, necitala som to tu cele, ale nezda sa mi ze by ten concord stal za tie peniaze. Cakam kedy pride do akcie 2011 , ale teraz naozaj rozmyslam ...
Uz by si don nesla?

renisco
4. říj 2011

@manila421 souhlasím... ale na druhou stranu jsou maminky, co jsou s kočárkem spokojené, ale všimla jsem si, že jsou to spíš ty, co to kočárkování moc neřeší...

manila421
4. říj 2011

@renisco sa bojim tej strechy, ze mi to na nervy pojde ked to bude padat, ale neviem ze aky iny kocik by som kupila...

tanija133
4. říj 2011

@manila421 2011 nepadaju striesky, tak ze to bude ok....skusala som to na par kocikoch a naozaj nepadali...Ale na druhu stranu ten kocik ma aj plusy....vyborna manevrovatelnost, a velka priestrannost.....a to tiez nema kazdy....
😉

manila421
4. říj 2011

@tanija133 dakujem si ma ukludnila, pojdem ho este poprezerat do obchodu, mam termin vo februari takze este mam cas.

renisco
4. říj 2011

@tanija133 a jde konečně i do pořádného lehu ta 2011?

tanija133
4. říj 2011

@manila421 tak to mas este cas na rozmyslenie, ja som tiez bola nespokojna, mam 2010 , ale uz som si zvykla, uz mi nechyba ani otacanie sedacky, a uz ho mam rada.....a neviem aky iny by som chcela, s Fusionom sa super manevruje a prejde vsetky tereny, skusala som aj dalsie 2 kociky, ktore sa mi pokazili, jedine Concord za mi zatial nepokazil... 😉

tanija133
4. říj 2011

@renisco to neviem ja mam 2010, ale skusala som na predajniach iba tie striesky a nepadali.....

mmacko
4. říj 2011

@manila421
ked v 2011 vyriesili tu strechu, tak je to super kocik, urcite odporucam 😉 (mne nepada ani na 2009 tak som tiez jedna z mala max spokojna)
@tanija133 mas pravdu, ale este ta opravim, uz som okukala milion kocikov a fusion je bezkonkurencne najpriestranejsi.

@renisco neviem, to neo, ja mam tu 2008, pozrem ti ako to je riesene, oki?

adrianmama
5. říj 2011

@mmacko ahoj,prosim porad, pozerala som ten neo, co posledne dala odkaz renisco, teta predava iba korbicku, za necelych 2000 ceskych, ale nema tu zmensovaciu vlozku, a ani na madle pre mimi nie je ten textilny potah s nanoznikom, hovori, ze tam ani nebol, aj ked sa mi to nezda, ze by tam nechali iba tu penu ako je na madle na konstrukcii....este zistim, kolko by ma stal transfer do ciech, ale tak som sa tesila, ze dobra cena, len uz zas vaham, ci do toho ist, ak mam to vyjde viac ako 100 evri..a nebol by komplet, a musela by som dokupovavat... 😢

zuziatko
5. říj 2011

Ahojte

neviete či niekde zoženie podvozok na fusion ?? Sestre som svoj posunula a zostala mi športová časť. Tak rozmýšľam, že ne zimu by mi bol ideálny.
Prípadne neviete kde je nejaký distribútor concordu ??

mmacko
5. říj 2011

@adrianmama no podla mna sa to neoplati za 100 eur a ze ma aj dierky a presne, ze nema madlo ani vlozku. To by si aj tazko predala potom a dost prerobila, mozno ani nepredala tych 100 eur, to radsej to nove za 200 ak ho este maju, to predas za viac ako 100 eur, cize by si menej tratila.

adrianmama
5. říj 2011

@mmacko dik, ved mam este cas.....ale aj tak priebezne sledujem, ak by sa prihodila daka dobra kupa..dakujem za radu.pap

mmacko
6. říj 2011

@renisco moja, stale zabudnem pozret tu sportovu cast nea, ci by sa dal spravit na polohovanie, ale podla mna nie, nema tam taku "zvysnu latku".
Dnes som inak musela ist von aj s podvozkom Neo, lebo muz mi zobral auto a zabudol vylozit fusion a bola som prekvapena, ze sa s neom dobre jazdi. Jedine mi dost vadila ta rucka, ze nie je okruhla ale taka placata a ma nejak divne tazisko, ze neviem zdvihnut kocik na obrubnik jednou rukou, co na fusione hej. Ale isiel super aj po nerovnostiach.