Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
6. pro 2010

Noooooooooo, zaklad zavislosti, je priznat si ju...aj ked my (ja) sa z nej nejak nechcem liecit 😀 , len skoda, ze mm to nechape

wolfskinka
6. pro 2010

@sakura77 na sportiak mam origos ale na hlboky nie je a mne ta buda bude asi premokat ta bleda buda je akysi cudny neopren, akurat mi volali z obchodu ze uz tam mam tu budu na sportiak aj s drziakom na budu to bola rychlovka

lucula73
6. pro 2010

@wolfskinka len si ju dobre skontrolkuj,najlepšie by ju bolo vyskúšať na kočíku 🙂

wolfskinka
6. pro 2010

@lucula73 no skontrolujem si ju az na jar ked ju pojdem nahadzovat, nebudem to teraz prehadzovat a kedze som sa uz poucila s kocikom znacky concord, urobim zo seba debila a sportiak si dam nahodit v obchode , povedali, ze tam poskytuju taku sluzbu ze to tam mozem doniest a na pockanie mi to prehodia tak tam pojdem a nech mi to oni nahodia a nemam tam co pokazit a budem aj s muzom pri nich stat a ak tam nieco nebude pasovat tak si to urcite vsimneme ze nie je vsetko s kostolnym poriadkom a robi tam jedna muzova znama tak ta nam hadam povie pravdu a na kocik je zarucna doba 2 roky takze do jari to pocka a na jar tam prideme s origos sportiakom funglacom, teraz sa s tym nejdem bavit, uplne zbytocne

kvetinkatn
6. pro 2010

@mmacko ja sa teda tiež verejne priznávam 🙂

kvetinkatn
6. pro 2010

Renisco si ma inšpirovala ako sa nenudiť na materskej🙂
baby čo na to hovoríte?

zuzuula
6. pro 2010

ahojte baby chcem sa opytat ak mate cierny concord, ci v lete v tom nie je babatku moc teplo, chcela by som si kupit ten novy 2011 v tej sivej farbe a nie som si ista, tak chcem vediet ci tam babu nebude moc teplo, dakujem

kvetinkatn
6. pro 2010

@zuzuula no podľa mňa je to v pohode, ja mám lava a nepostrehla som niejaké extrémne teplá, a dokonca mi v predajni hovorili, že čierny má vyššiu ochranu 🙂

mmacko
6. pro 2010

Baby, napadlo ma, neviete, ci by sla na konstrukciu fusion nasadit sportova sedacka z Nea? Cisto teoreticky by to malo ist, nie? Ved aj vajicka aj vanicky su kompatibilne.

zuzuula
6. pro 2010

@kvetinkatn to vazne? dakujem, mne sa paci aj ten cierny aj ten sivy, ten 2010 by som urcite jedine lava, ale z tej 2011 sa neviem rozhodnut, som zvedava aka bude ta nova vanicka 😉

mmacko
6. pro 2010

@zuzuula nova vanicka bude urcite mensia ako stara ☹. Ked som videla zblizka tu Jane, tak des, oproti tomu je stara fakt priestrannejsia a aj tej by neuskodil centi - dva navyse do sirky (ja som mala vanicku Cam a ta mala 33 cm a super ).

zuzuula
6. pro 2010

@mmacko to vazne? no tak ja mam termin v maji tak budem akurat cele leto pouzivat vanicku a na zimu uz pojdeme do sportoveho, tak sa mi to zda celkom dobre.... 😒

mmacko
6. pro 2010

@zuzuula tak to mas naj termin, ale aj tak, neviem, je to velmi male, tie nove ☹, zalezi aj ake budes mat babo, ak sa narodi 2,8 kg je ine ako 4,5 😉

zuzuula
6. pro 2010

@mmacko no tak to hej, dufam ze nie 4,5kg 😉 to by bola sranda teda, uvidim, ja som to este nazivo nevidela, len na internete, tak si pockam kym ho budu mat kdesi na predajni a pojdem ho obzriet 😀

mmacko
6. pro 2010

@zuzuula tie vanicky si mozes pozriet aj teraz, jane 2010 uz maju a to je to iste ako concord 2011

zuzuula
6. pro 2010

@mmacko ano? pojdem sa zajtra pozriet, aj tak ho budem kupovat az tak v aprili, tak sa dovtedy rozmyslim. dakujem za radu

lucula73
6. pro 2010

@kvetinkatn a to je čo?na krk šatka?tá autíčková by sa mi páčila 🙂

orovka
6. pro 2010

@mmacko no teoreticky by to malo pasovať, keď pasujú aj vaničky a vajíčka,ale neviem si predstaviť ako by to vyzeralo na fusionovej konštrukcii. 😅 To ťa čo napadlo? Chceš kúpiť neo? 🙂 Tak to by potom mal sedieť aj Jané rider nie???

kvetinkatn
6. pro 2010

@lucula73 ano na krk namiesto šáliku 🙂 zospodu je flís a zvrchu bavlnka, vzadu sú dva cvočky na zapínanie, aby sa to dalo regulovať. Mne sa to viac páči ako šálik, toto schováš do bundičky a nemusíš sa trápiť s ťahaním zipsu až pod krk🙂

jankasim
7. pro 2010

Ahojte, som tu nová. Volám sa Janka, mám 23 rokov. Som čerstvo vydatá, v marci čakáme synčeka. Som z Banskej Bystrice (SR) a v novom roku ma čaká sťahovanie do Prievidze. Potrebovala by som poradiť ohľadne kočíku CONCORD FUSION. Prosím Vás, ak máte skúsenosti s týmto kočíkom napíšte mi aj PRE aj PROTI. Alebo ak by ste vedeli o inom type kočíku, ktorý sa Vám zdá byť lepší. Ďakujem za rady.

barboramarek
7. pro 2010
zuzuula
7. pro 2010

@zuzuula no tak som dnes bola pozriet v predeti ten jane a to je fakt inak mini ta vanicka ale nadherna zase, som zvedava aky bude, a mali tam kocik teutonia a ten ma tiez dost zaujal. Tak teraz neviem co mam robit 😅

zuzuula
7. pro 2010

@mmacko no tak som dnes bola pozriet v predeti ten jane a to je fakt inak mini ta vanicka ale nadherna zase, som zvedava aky bude, a mali tam kocik teutonia a ten ma tiez dost zaujal. Tak teraz neviem co mam robit 😅

sakura77
7. pro 2010

@zuzuula no,aj teutonie su super 🙂 😉
tieto sa mi pacia veru
http://www.teutonia.de/de/produkte/cosmo.html

@jankasim citaj citaj dozadu,je tam vsetkoooo 😉

@mmacko mozno to sedi,ale neviem,neo mi pride odost uzsi,ale mozno fakt len opticky,co ja viem...

zuzuula
7. pro 2010

@sakura77 ano to je presne ten kocik, a mali tak taky krasny hnedy s kvietkami, ale bola to 3-kolka... ale nadherny

orovka
7. pro 2010

Tá teutonia vyzerá super, ale vraj je veľmi ťažká. 😒

sakura77
8. pro 2010

@orovka na strankach pisu ze13kg,to aj concord ma ,nie?a da sa dat oboma smermi,do lahu,velka strecha,mozes si vybrat kolesa ake chces..no a preco ze ju nemam este??? 😀 no ale akoze 564eur len sportak,no..dost,co...

@zuzuula asi by som isla do nej veru... 😉

orovka
8. pro 2010

@sakura77 ja som myslela, že okolo 16kg, som niekde čítala. Ale to je plus, že sa dá dať v oboch smeroch, ale zase concord má dlhšiu sedačku. A tá cena je hroznááááá. 😅

sakura77
8. pro 2010

@orovka 😀 no,akoze dost,ale keby kupujem ako prvy kocik.....snad by som ho ukecala 😀 ale teraz uz asi ee,no,aj tak po zime uz asi aj concord pojde ta het a len nieco lahke kupime 😉

bredmax
8. pro 2010

@zuzuula teutonii má známá,docela pěkný,ale jako vždy,trojkolka nestabilní 😒 manipulace o dost horší než concord,v tom je prostě jednička🙂 a vanička mi přijde dost mělká 😒 sporťák se mi nelíbí vůbec,ale to věc vkusu