Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
22. říj 2011

@zrzuska ono je to těžko takto popsat... fotky jsem našla jen s velkým dítkem a tam není už moc vidět...
jsou děti, které jsou raději v sedačce typu houpačka a jsou děti, které tuto polohu rády nemají... ono by bylo nejlepší, kdyby ti to popsala a pofotila mnacko, když ty sedačky má obě - jak fusion tak neo....

eda28
22. říj 2011

@renisco som si aj myslela, my mame tu mamabag a tiez som to chcela omotat molitanom, aj ho mam uz doma, len tu dosku neviem ako vybrat, to sa da?

renisco
22. říj 2011

@eda28 ano, dá se ta deska vytáhnout... vyšroubovat zezadu ty plasty na polohování (všechny) a dole je suchý zip, tam se dá deska vytáhnout...

na tu mamabag některé nadávají a taky se bavili, že jim šoupe potah, tak leda koupit nějakou jinou - je jich spoustu - lepších a cenově dostupnějších....

zrzuska
22. říj 2011

teraz neviem. myslela som ze ked ide neo az tak do polohy lah ze to bude super ale to korytko sa mi nepozdava. to sa mi potom zda lepsie ked je vo fusione 😕 akoze zatial na prvej prechadzke bol spokojny. nevadilo mu ze ma nevidi. toho som sa bala kedze sa tak rad na mna z vanicky kukal 😅
ci som sa zas nenamotala ze skor ja chcem vidiet jeho 😝 😀
nasla som fotky co si dala kocik total v lahu. ako si potom dala tie pasy na konstrukciu? nie su vobec omotane? nevadi to ze sa dotyka ta sportova cast konstrukcie? nebude sa mi to praveze skret a nezodre sa to potom?
rozmyslam kupit tu clonu co by mi predlzilo striesku a tym padom by som mohla dat kocik viac do lahu a strecha by drzala 😕
@renisco dobry napad ci zly? da sa tam dat ta clona sushine kids? tak myslim ze sa vola.

eda28
22. říj 2011

dakujem krasne, tak to skusime vybrat. A tu tasku uz aj rusim. Idem hladat novu. Este raz velka vdaka.

zrzuska
22. říj 2011

@renisco este jedna otazocka. nesijes tu strechu? ze by si to sila a predavala? 😅 tiez tie fotky som nasla. vyzera uplne peckovo. ty si riadna sikula 🙂

renisco
22. říj 2011

@zrzuska no právě - dítko je v lehu, ale stejně tam jakoby sedí - jako když dáš fusion do sedu a pak ho nakloníš, jako bys najížděla na chodník (jestli chápeš), tak nějak tam to dítko leží/sedí. některé děti to mají raději, některým to vadí...
no právě - my rodiče chceme vidět na dítko, kdežto dítko je rádo, že má takový velký rozhled a nemusí se vyklánět bokem přes boudičku. ale najdou se i dítka, které chcou rodiče vidět a brečí. ale jestli to nevadí dítku, že na rodiče nevidí, tak je pravda, že to vadí nám , že na něj nevidíme 😀 😀 mě to vadí spíš z toho důvodu, že většinou fouká směrem na dítko, když jede po směru, proto bych raděj protisměr, ať je víc krytá... 😀 😀 že na ni nevidím mi zas až tak moc nevadí (i když ten důvod je tam samozřejmě taky).
ty pásy tam skoro omotané nemám jen přehozené přes rukojeť a zaplé do cvoku. teoreticky to ničemu nevadí. někdo tu psal, že mu ty sucháče derou potah, ale když jsem se na to podrobněj dívala, tak to podle mě není možné, protože až tak natvrdo se ta opěrka nedotýká.
tu clonu jsem měla, ale spoko jsem s ní nebyla, vypadalo to hrozně, ale zase jsou jiní, kterým se to líbí - prostě víc lidí, víc názorů. ale zase s ní nebude padat bouda, POKUD udrží tu hlavní konstrukci napnutou...
ony jsou ty clony dvě - mě se líbí ta druhá,akorát je podstatně dražší...¨

ty střechy nešiju. neumím udělat střihy, to bych ho tvořila do příští zimy - všechno šiju buď a nebo. není dokonalá, když jedu, tak mi na ní pořád něco vadí 😀 😀 😀

renisco
22. říj 2011
zrzuska
22. říj 2011

@renisco dikes. akurat som predala deku lodger takze peniazky mam. veru tato clona je krajsia. ide mi o to ze by som mohla polohovat viac do lahu kocik a nevadilo by keby ta strieska spadla viac dozadu.
s tym korytkom mas pravdu. a s tym vetrom tiez. to mi tiez vadi. ta clona by mohla pomoct ci nie?

zrzuska
22. říj 2011

@renisco len kukam ze tato je len na suche zipsy. nezatrhavaju sa o striesku potom? lebo ta druha sunshine kids ma aj snurky ci nie?

renisco
22. říj 2011

@zrzuska já si to už moc nevybavím, ale i ta sunshine měla suché zipy... a máš pravdu - je potřeba opatrně, zatrhává to stříšku.

ta clona by snad pomoci mohla, hlavně v tom, že nebude padat. jak moc a dobře kryje - nevím..

zrzuska
22. říj 2011

@renisco dakujem. no tu som nasla fotky na tu sunshine. uz som aj zabudla ze som sa na nu ja pytala 😀
a ma aj snurky aj suche zipsy.
no sak to, aspon mi ta strecha bude drzat a bude predlzena. no proti vetru by som musela mat nieco cez cely predok kocika.

lucula73
22. říj 2011

@zrzuska ja som tiez suché zipsy odpárala,vobec mi tam nechýbajú,len mi zatrhavali o striešku 😉

zrzuska
23. říj 2011

@lucula73 dik. uz som si tu clonu objednala. malemu som dala nizsie opierku takze bude skoro v rovine. len ta strecha fakt dost pada. dufam, ze mi pride tento tyzden ta clona.

mmacko
23. říj 2011

@zrzuska aho dakujem za gratulaciu 😀
Neo je korytko, ale tak ako som dala uterak pod zmensovaciu vlozku do Ionu, tak dam aj do nea a bude to rovnejsie.
ten tvoj inzerat vyzera super 😀
@tanija133 mala som fusak ako je eisbarchen len inu znacku, taku rakusku, uz som volala do eniki, ze im ma prist v ut tovar a cingnu mi, ci aj moja farba, lidger kaslem, ja som klasik 😀

azalka5
23. říj 2011

ahojte. chcem sa spýtať mate niektorá slider na fusione?používali ste ho aj k vaničke aj športovému kočíku pre druhé dieťa a môže dieťa na nom dobre stáť a aj sa má čoho držať? alebo to pasuje len na neo?

mmacko
24. říj 2011

@azalka5 ja som si kupila nie ten origos, ale lascal, co sa pripaja tiez v strede tej tyce, ako ma fusion tu gumu, aby sa neposkriabala konstrukcia aje to super, ani som neverila, ze to tolko vyuzijeme. Zatial to mam pri vanicke, mala sa drzi konstrukcie po bokoch. Tusim sa ten skejt vola lascal kiddy board, pozri napr brendon.sk, stoji cca 55 eur, co je aj menej, ako origos concord. dam foto

weja
25. říj 2011

@zrzuska tak ja som si objednala zateplený nánožník z MMB a mám aj slnečnú clonu Sunshine Kids, dosť som ju využívala aj v lete a teraz som ju namontovala na strechu a konečne malému zakrýva hlavičku aj keď leží 😵 aj ten nánožník ho v ľahu pekne kryje, vôbec mu nefúka do tváre, no musím skonštatovať, že konečne mám kočík poriadne upravený na zimu 😀

daikas
25. říj 2011

baby neviete mi poradit, aky nanoznik by mohol pasovat na concord neo??

gumimaci
26. říj 2011

@weja ahoj, prosim ta, kde si objednavala nanoznik na fusion? mozes mi dat link? dakujem... 🙂

zrzuska
26. říj 2011

@weja joj, no ja som nevedala tu pani najst. mas link? kupila som nanoznik od kamosky zatial. ale je to ten emitexovy a neni dost vysoky. toto mas taky usity ako aj jane ma ze? a zo janecka by mi nepasoval? takyto:
http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...

renisco
26. říj 2011

@zrzuska pasuje i tento z jane

zrzuska
26. říj 2011

@renisco no som si myslela ale nebola som si ista.
ja som mala jane a tam bol tento nanoznik a bol uzasny. fakt vysokansky a hruby. mala ked spala bola ako v bunkri. uvidim aka bude zima a ked tak, tak si ho kupim.

renisco
26. říj 2011

@zrzuska je lepší než ten šitý, akorát ta cena je úplně někde jinde 😨

zrzuska
26. říj 2011

@renisco ved je tam rozdiel 3e nie? ten sity stoji vraj 20e

zipsy
26. říj 2011

baby nemate skusenosti nahodou s "padajucou" brzdou? ze ked idete po hrboloch alebo tak, tak ona akoby klesne? da sa to opravit? 😒

renisco
26. říj 2011

@zrzuska u nás, co jsem procházela inzeráty, šitý vyjde na 450,- a origo jane cca 1350,-

mmacko
26. říj 2011

@renisco vsak tie site z ceskeho mmb vychadzaju 20 euri a tento jane je super cena, ze 23 euri. Segra kupuje origos na slalom reverse za 50, co mi pride brutal.
Inak, musim Vam napisat, ze ten Slalom reverse (segra ho zatial s vanickou pouziva) je krasny, ale nechcela by som ho. Vanicka mi pride mensia nez scout tym, ze je zvnutra velmi polstrovana a o dost tazsie sa karuje ako fusion. Keby som ho mala pouzivat ako teraz fusion s tym skejtom a na nom s malou, tak sa namakam ako kon.
Ten hartan, co mala sestra predtym sice nebol taky imidzovy, ale karoval sa rovnako lahko ako fusion a bol podla mna technicky lepsi. Ale sestricka je spokojna, tak aj ja som 😉

renisco
26. říj 2011

@mmacko hartany nejsou špatné, jen trošku těžší... ale ono záleží, jak je položené těžiště, takže těžký kočár se může károvat lehčeji než lehký kočár.. tam se pak pozná rozdíl při nošení do schodů nebo skládání do auta....