Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
1. lis 2011

@mmacko a to by si ho mohla aj takeho dat do klasickej zavinky.

zrzuska
1. lis 2011

@mmacko ano presne tu. to je take ako plienka. velmi prijemna bavlna tenucka. a zvladnes v pohode. je to uplne lahke.

mmacko
1. lis 2011

@zrzuska ja viem, no silno premyslim 😉. Diky moc. Mne prva spavala super do tych 3 m, potom sa pokazila, takze na toto som nebola pripravena 😉

zipsy
1. lis 2011

ahojte concordacky... pozeram, ze tato tema by sa mohla pomaly premenovat na "aky fusak je dobry?" 😀 no, musim sa pochvalit, ze ja uz som EX concordacka...a asi som kocikova manicka, hned na druhy den som totiz neodolala a kupila si dalsi kocik - tu z bazaru, vytuzenu teutoniu ...zatial som veeeelmi nadsena. myslim, ze je takmer idealna 😉

tanija133
1. lis 2011

@zipsy Jaj, super, blahozelam k predaju Fusionu....a Teutonku zavidim...aj som ju minuly tyzden skusala, a uz ju kupovat nemozem, lebo je nam kratka chrbtova opierka....Teraz snivam o Briu 😉

esperka
2. lis 2011

Ahojte , prosím, poraďte, ak viete....chcem sa opýtať, ako je to s reklamáciou. Kočiarik bol kupovaný v NR, no bývame už na východe. Je nejaké ústredie, kde ho stačí poslať, odviezť s popisom chyby a zár. listom, alebo to musíme urobiť cez predajnu, v ktorej bol kupovaný? Voprad Ďakujem za rady.

renisco
2. lis 2011

@esperka poslala bych do AGS sport - jsou to výhradní dovozci a zde se vyřizují i reklamace.

esperka
2. lis 2011

dakujem, nevieš náhodou, kde majú sídlo?

renisco
2. lis 2011
adrianmama
2. lis 2011

ahojte, prosim, kde sa dava hodnotenie predajcom? nieco som nakupila cez bazar, ale ked je uz inzerat zmazany, neviem, ako sa mozem k predajcovi vratit?...jasne, rada by som hlavne pozitivne hodnotenie dala
dakujem

tanija133
2. lis 2011

@adrianmama Musis ist do Moj Bazar....tam uplne napravo, mas ikonku zmazane inzeraty, otvoris, otvoris dotycnu, jej profil, dalej jej inzeraty, a tam je kolonka pridat hodnotenie......snad som to normalne napisla.... 😉

mmacko
2. lis 2011

@zipsy fiha, gratulujem k predaju, hod foto teutonky. Ja som kedysi po nej tiez poskulovala 😉

@tanija133 hehe, mna teraz zacal lakat jane unlimit, ale kedze mi tam nesedi moj skejtik, tak nemozem ;)

tanija133
2. lis 2011

@mmacko Ten Jane Unlimit ma tvoja segra ,ze? Ale ten sa tiez neda otacat... ☹ ☹ Ja by som si dala teraz Brio, ach jaj... 😉 Maly mi najnovsie vo FUSIONE sedi tak, ze sa postavi a otoci ku mne a tak jazdime, lebo si pritom aj sadne,ale tak aby bol otoceny ku mne.... 😒 Zas zacinam rozmysat nad poriadnym otacavym sportakom....stale ma to nepreslo.... 😒

renisco
3. lis 2011

@tanija133 je otočný, ale nejhorší, co Jane vyrobilo... malý, stříška nepraktická....

zipsy
3. lis 2011

@mmacko kupila som tu z bazaru, za 200 euro, trojkolku spirit, a dotycna sa moc o nu nestarala, ma odpadnutu penu na madle a dost poskriabany, ale za dvestko, no nekup to 😀 a tu penu nejako zakamuflujem, dokupim si take kozene navleky a hotovo....

renisco
3. lis 2011

@zipsy 200€ je docela dost - dá se za ty peníze sehnat i v krásném stavu - teda u nás v čr jo 😀 😀 😀

zipsy
3. lis 2011

@renisco tak u nas ani nie ☹ teda aspon tu na konikovi,co to sledujem. a ja som chcela hlavne niekde bizko,nech nemusim chodit daleko ..kedze ja som nesofer,a moj "muz" ma v tomto nepodporuje. keby ma podporoval, tak si kupim novu 😉

mmacko
3. lis 2011

@zipsy kupovala si taku ciernu spiritku? Ja ze taku cervenu, bola tu za 280 v super stave. Ta ma tiez malicko laka.

@tanija133 unlimit je otocny, segra ma slalom, ale ta sedacka je rovnaka, len to ma konstrukciu ako fusion.
No brio je take zvlastne, je super odpruzene, ale ako som ho pozerala, tak ma velmi siroku konstrukciu a uzucku sedacku aj strechu, neviem, podla mna by bol maly pre Miska za chvilu.

@renisco preco myslis, ze je taky zly unlimit, viem, ze stecha je nizko, okuknem to v nedelu u sestry, ta akurat nasadila sportak na slaloma. Lebo keby som nahodou chcela zmenu, tak uz netusim, co kupit 😀

veve39
3. lis 2011

@zipsy inak teutonka sa neskutocne skriabe na konstrukcii - to je jej dost velka - aj ked len esteticka chyba...ja mam cosmo, kedze ho chcem po vyuziti predat tak davam fakt pozor - a skrabance na konstrukcii su otrasne - z nakladania do auta, vykladania, vytahove dvere...., stacilo by to vyrobcovi nejako osetrit odolnejsim povrchom
konstrukcie, inak som spokojna...aj ked uz sa tesim ako prejdeme na jar do nejakych lahkych golfiek

renisco
3. lis 2011

@mmacko tvá sestra bude fakt asi jediná, která je s ním spokojená... neznám nikoho, kdo by ho chválil a pokud ho vidím v prodeji, tak jsou zánovní... ale každý má svůj vkus, své požadavky, takže to je fakt těžko.... já osobně bych ho nechtěla ani zadara 😀 😀 😀

mmacko
3. lis 2011

@renisco no ja som pisala na forum slalom reverse a mi viacero bab napisalo, ze je velmi spokojnych, tak uvidime. Ako podla mna bol ten segrin hartan technicky lepsi, ale ona sa zalubila do tohto a je spokojna, uvidime ako so sportakom. U nas na slovenku nie su na bazaroch skoro ziadne tieto unlimit alebo slalomy reverse.
@veve39 vsak to, na kazdom inzerate je, ze je poskrabana konstrukcia, ja fusion skladam do auta denne a vobec nema ani jeden skrabancek, ale to su veci, ktore neviem preco vyrobcovia ignoruju ako aj na fusione napr tu latku, co sa derie a tak ...nechapem, ze ked jedna kolekcia ma takuto chybu, tak dalsiu uplne vynovim a oni nic ☹

renisco
3. lis 2011

@mmacko u nás na bazaru už taky nebývají - to jen ze začátku - protože teď už ho nikdo nekupuje 😀 😀

i když se člověk snaží sebevíc, tak stejně konstrukci poškrábe... já na začátku taky pozor pozor a teď už na to fakt prdím, protože jinak bych to do toho auta dávala 2 hodiny, abych to nepoškrábala

mmacko
3. lis 2011

@renisco to fakt? no teda, tak potom napisem sestrine a moje dojmy zo sportaku. Ako som aj pisala, ze im ide tazko karovat, to mali makku gumu, vcera uz isiel lahsie, sice na fusion to nema ale isiel fajn. A chcela som sa ta spytat, myslis, ze vanicka transporter by pasovala aj na fusion? Musim to u nej vyskusat, chceme ist asi na silvestra prec, tak nech neberem aj vajce aj vanu, ze by som len malu dala rovno do auta do tejto Jane.

renisco
3. lis 2011

@mmacko myslíš tohle? http://www.spuntik.cz/jane-transporter-pro-2010...

tak ta na 100% pasuje - pasuje na fusion z Jane vše

renisco
3. lis 2011

@mmacko jsem koukala na inzeráty - ANI JEDEN unlimited - ani na MMB ani na jiných serverech 😀 😀

mmacko
3. lis 2011

@renisco tu na konovi som videla 2 tie zeleno fialove asi pred par dnami, ale inak tiez nic. A na mmb ceskom som nasla peknu teutonku za 4700, ale ked sa neda vidiet nazivo, tak to je na houby

renisco
3. lis 2011

@mmacko na českém mmb se dá koupit víc těch teutonek do 5ti tisíc.... teda trojkolek, cosmo ne....

mmacko
3. lis 2011

@renisco toto som nasla fun system...
tu na MK je jedna 3 kombi unlimit a jeden sportak.
...a pocuj, myslis, ze by mi pasovala ta vanicka jane transporter na fusion podvozok? Podla mna hej, ved ta fusion vanicka od 2011 vyzera rovnako, nie

renisco
3. lis 2011

@mmacko psala jsem nahoře - jestli je to tak z odkazu , tak 100% ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

mmacko
3. lis 2011

@renisco prepac, nevsimla som si to ☹
Hej, tato, tak super, mozem si ju pozicat od segry. Dakujem, si poklad, ty vies vsetko