Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
15. lis 2010

@onellyo no musíš tie pásy vyvliecť z tej umelej hmoty,teda pracky,prevliecť cez fusak a znovu poskladať..inak to nejde

gabika3105
15. lis 2010

@kvetinkatn jeeeeej tak toto je nadherne, s tymito navlekmi ste ma baby dostali, zacal ma lakat aj ten tmavy kocik,lebo ked si to pekne nakombinujes s tymito navlekmi tak je to supeeeeer,mohlo by to byt aj riesenie do bamboo,lebo som mala obavy z tej velmi bledej 😵

zrzuska
16. lis 2010

dakujem vam kocky. ja som si to nechala tak, neprevlecene. my ju aj tak nepouzivame a pri druhom babu uvidim. 😵

mmacko
16. lis 2010

@gabika3105 jasne, tie podlozky su super, aj proti zaspineniu. Aj do bamboo to pekne pojde.

kvetinkatn
16. lis 2010

@gabika3105 tak tak je to super aj do bamboo 🙂

lucula73
16. lis 2010

@wolfskinka - ako si včera dopadla,máte už nejakú vaničku?

gabika3105
16. lis 2010

@kvetinkatn nevidela si v skutocnosti ako vyzera navlek,ktory je pozdlz celeho kocika,lebo som tam videla aj par takych co sa asi zahaknu dole pri nozickach...podla vas baby,ktora farba tych navlekov by sa hodila do bamboo? pre chlapceka,neviem sa rozhodnut 😝 🙂

mmacko
16. lis 2010

@gabika3105 myslis podlozku do kocika? No do bamboo hociaku, zelenu, modru, oranzovu, ale aj tmavohnedu. Ja mam od tych pinkie tu opickovu a je to parada. Este raz ti pripojim foto (niekde som to tu uz davala, ale neviem na akej strane)

kvetinkatn
16. lis 2010

@gabika3105 http://www.pinkie.cz/detail/49/podlozka-do-koca...
mne by sa aj táto obojstranná páčila, inak kukni jej do albumov na MMB aj na SK a v CZ, má tam fotografie spokojných zákazníkov, možno tam nájdeš nejakú inšpiráciu, keď to uvidíš na fotkách.
ja som striedma, biela, tyrkys alebo tmavohnedá a kľudne jej napíš kombináciu akú chceš, nemusíš vyberať len z toho čo má na nete 🙂

gabika3105
16. lis 2010

@mmacko jeeeej to je ake super,velmi sa to hodi, dakujem za fotku,pomohlo mi to asi su tieto opickove trosku dlhsie lebo je to skoro po to cierne,to je super.

kvetinkatn
16. lis 2010

@wolfskinka myslím, že hovorím za všetky kočky, keď napíšem, že horíme nedočkavosťou 🙂

lucula73
16. lis 2010

@kvetinkatn ....ja si však myslím,že bude mať kolekciu 2010 a nie 11...ona mala 2009..a tie farebné striešky boli na 2010...nemyslíš?

kvetinkatn
16. lis 2010

@lucula73 hmmm, stojí to za uváženie 🙂 ale aj v novej je quantum béžová strieška... ale zase je pravda, že ho ešte nikto nevidel z obchoďákov, tak je to možné, že dostane 2010, ale aj tak dobre 😉

lucula73
16. lis 2010

@kvetinkatn však to ,že ho ešte nemajú ani obchodníci,ani na sklade...neviem,snáď napíše.......ale aj tak som veľmi zvedavá..... 🙂

gabika3105
17. lis 2010

@kvetinkatn dakujem ti,za rady a nemas nahodou link na tu stranku na mmb?

kiculka
17. lis 2010

ahojte baby, mam na vas jednu otazku. Mam 2010 trojkombinaciu a teraz chcem poskladat sportovu cast, kedze malyemu je uz vo vanicke tesno a nezmesti sa do nej fusak. ZA plastenku do dazda sa povazuje ten igelit, co bol k tomu alebo je tam aj nieco take, ako bola na vanicke ta vrchna cast?

mmacko
17. lis 2010

@gabika3105 tie opickove nie su dlhsie, ale ja som jej povedala, ze chcem dlhsiu tu nozickovu cast. takto je to praktickejsie, nezaspini sa topanockami potah 😉

orovka
17. lis 2010

@kiculka áno za pláštenku sa považuje ten igelit čo bol k nemu, ale v madle máš ešte taký tenký pogumovaný nánožník, čo je tiež proti dažďu a vetru. 😉 Ten sa natiahne cez nožičky.

bredmax
17. lis 2010

@kiculka pláštěnka by měla být v takový tašce co má na sobě sucháče a připevňuje se v košíku,teda aspoň u 2009 to mám tak 🙂

gabika3105
17. lis 2010

@mmacko aj mne sa to takto viacej pozdava, aspon viem ze pani vyjde v ustrety a je ochotna aj zmenit velkost,lebo vam to tam velmi pekne sadlo naozaj,asi o kolko si to predlzila? hore si rozmer nemenila vobec? dakujem

kiculka
17. lis 2010

@bredmax
@orovka dakujem za dopoved, len som z toho tak trochu sklamana, ze iba to tam je, no co uz., Ale inak by som nemenila 😝

mmacko
17. lis 2010

@gabika3105 uz si nepamatam, ci som menila aj horny objem. Bohuzial, podozka uz je odlozena, kedze uz mam v kociku fusak. Ale ked tak si premeraj sportak, dlzku, pokial asi chces mat podlozku na opierke a na nozkach a daj tete tieto miery.

gabika3105
17. lis 2010

@mmacko super,dakujem za vsetko 🙂

lucula73
17. lis 2010

@kiculka ale ako páštenka do dažďa to úplne stačí..ide o to,čo si od toho očakávala.....možno teraz na zimu by si mala dokúpiť nánožník,zateplený,aby malému nebolo zima...niektoré tu kúpili hotové a ja mám napr.ušitý na mieru,aj to sa dá 😉

kvetinkatn
17. lis 2010

@kiculka áno je to ten igelit a v 2010 už nie je v taške na suché zipsy, ale v takom igelitovom samouzatváreteľnom sáčku s logom concord 🙂 pri skladaní si daj pozor na tie bočné pásy, ja odporúčam obtočiť 2 krát a zapnúť na prvý cvok od košíku, aby sa ti to potom v ľahu nedralo o suché zipsy na košíku a nesklápala strieška.

kvetinkatn
17. lis 2010

@gabika3105 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=152802
tu je na slovenský MMB, má tam odkaz aké má ID aj na českom, aby si toho videla viac, na pravo sú fotky spokojných zákazníkov, ale na CZ ich má tiež viacej 🙂

mmacko
17. lis 2010

@kvetinkatn alebo odopnut tie suche zipsy na kosiku, to je tiez riesenie, aby sa nesuchal o ne potah 😉

onellyo
17. lis 2010

BABY nemate dajaku stranku na skladanie sportaku?M
ja rusim nervy stale mi pada strecha pasy same padaju
po bokoch,,, no len nadavame coto za kocik je za take
peniaze a vsetko z plastu zivotnost ........... ☹ 😀

lucula73
17. lis 2010

@onellyo to video čo tu bolo,tam je znázornené,ako tie pásy čo idú zospodu chrbtovej opierky pripevniť....musíš ich omotať dva razy okolo rukovate a až potom zacvaknúť do toho nitu a pripnúť tým krátkym pásikom,čo ide z boku chrbtovej opierky....skúsim to pozrieť,ale pár strán dozadu tu bol tuším na to link... 😉
aj mne to takto padalo,mala som to zle pripnuté z obchodu,vtedy som doma myslela,že zinfarktujem....

lucula73
17. lis 2010

@onellyo

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

pani ho bude aj dávať dolu tú sedaciu časť,tak skús pozrieť,ako to tam má byť