Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
29. únor 2012

@renisco fuha, takze reklamaciu by neuznali...
@anitram18 fusion sa neda otocit, ked chces otocne, tak rovnaky ako fusion je jane unlimit, ale je to na ukor priestrannosti sportaku, otocne sportaky su tak max do roka a pol, potom su uzke, fusion je aj do 3 rokov 😉

renisco
2. bře 2012

@mmacko neuznali. i můj chlap říká, že je to opotřebením, že tam nic nepomůže...
kola se sice mazat nemusí, ale stojí za kulové.. 🤐

mmacko
2. bře 2012

@renisco no az teraz pri casualy zistujem, ake su super nafukovacky, ale tam je riziko defektu. Ale idu tak tichucko...kraaaasa...

renisco
2. bře 2012

@mmacko jasně - nafukovačky jsou měkčí. ale třeba gesslein vision měl nafukovačky a gesslein F4 je nemá a měkčí jízda byla pro mě s F4, protože byl víc odpružený... ale mě u těch nafukovaček vadilo, že podle toho, jak byly nafoulé, tak podle toho jel kočar buď lehčeji nebo hůř....

mmacko
3. bře 2012

@renisco zaujimave, ale je fakt, ze aj segra hovori, ze podla toho, ako ma nafukane, tak ide bud lahsie alebo tazsie.
Tento moj casual je doost odpruzeny,necakala som, ze bude taky makky.
....a ta novinka od Cam sa mi velmi paci...splna vela, ma aj nafukovacky, otocnu sedacku, Camy maju velke vanicky a aj priestranne sportaky...je aj taky bordovo fialovy 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13444196&tab=0

mmacko
3. bře 2012

...a este ten Jane Muum vyzera super a za prijatelnu cenu...som zvedava, aky bude nazivo 😀

....a uz aj segra podlahla kocikomanii.....dokial nemala babo nechala moju "chorobu" a teraz ma maly necelych 8 m a uz mala ten hartan, ma ten jane slalom reverse (je inak max spokojna aj ked podla mna bol lepsi ten hartan trosku), ma golfac multiway a uz sa jej zapacil bgb cam...ale nie novy, ze jedine ked sa najde nejaky super na bazari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...sama priznala, ze az ked clovek "vyskusa skusat" nove kociky tak tomu prepadne

renisco
3. bře 2012

@mmacko já bych do camu nešla ani omylem. je to hrkátko... je spousta mamin, co jej kritizují (ale samozřejmě se najdou i takové, které jsou s ním spokojené). ale více slyším negativa než pozitiva.

a ty nové jane se mi vůbec nelíbí 🤐

mmacko
3. bře 2012

@renisco no pekne si ma sundala 😉...ja som s tym prvym camom bola celkom spokojna, to co mi vadilo vylepsili na tomto novom.
No mne sa na obrazku ten jane muum velmi paci, ktovie, aky bude nazivo....aj ked ja uz nevymyslam 😉

moka
3. bře 2012

@mmacko No ten cam vyzera super, ale samozrejme, bolo by ho treba vyskusat, aky je v skutocnosti 🙂

zrzuska
4. bře 2012

@renisco ahojky.
kocik mi vyreklamovali za 2tt. uz ho mam doma. dnes sme boli po neho a budem mat novy potah. presne teba mi ta pani spominala lebo podla farby viem ze ty si to bola. mali vraj len 5reklamacii na tento kocik. a ked povedala ze si cakala na potah 4mes alebo viac tak mi bolo jasne ze si to bola isto ty 🙂 vraj to skusia posurit ze hadam nebudem tak dlho cakat.
ako sa ti vidi ten novy potah? je lepsi?
booooooooze ja som taka stastna ze mam doma uz concordik. s buzzom sa mi nechodi zle ale malemu sa tam nepaci ☹ zacala mu vadit ta korytkova vanicka ci sedacka a vypina sa mi tam az ide vypadnut. hrozne sa hneva. tak som rada ze uz mame doma nas kocik. 😵 a dakujem ti ze si ma nakopla na tu reklamaciu aj za info aj za t.c. 😉

zrzuska
4. bře 2012

@renisco kolesa maju byt tak od seba. na kazdom kociku su tak. ja napr. mam naprd tie osky asi na buzzovi a hrozne zle sa mi s tym chodi. kolieska mi idu prave naopak. nie do A ale do V. je to otras. ale oni maju byt praveze tak ako to maju vozickari co sportuju. tak neviem. iba ak by ti to tam mooooooc behalo ze sa kyva do stran koliesko je zle. to mi robi na buzzovi. alebo skus sa na predajni opytat.
ci uz si to poriesila?

karlanov
5. bře 2012

Ahojte, tak v sobotu jsme zavezli náš fusion na reklamaci potahu. Ptala jsem se paní v obchodě, jestli neví, jak bude reklamace vyřešena - jestli přešití nebo nový potah a ona mi řekla že vůbec neví, že reklamaci potahu ještě neměli!!!
Tak jsem na to zvědavá - mají se ozvat telefonicky, tak uvidíme, jak to dopadne.
Museli jsme na běžné chození vytáhnout golfky multiway, které máme jen v autě a řeknu vám, že na delší procházky nic moc - holt golfky - hrká to, kopu do koleček a tak - no snad to nebude trvat dlouho.

tanija133
5. bře 2012

Baby a na ktorych miestach sa trha ten potah...? na chrbte, ci pod ritkou? nech kuknem aj ten moj....ved uz ho skoro rok ten sportak pouzivam, nech to skontrolujem....

mmacko
5. bře 2012

@zrzuska to je super, ze ti ho zreklamovali, snad budes mat novy potah rychlejsie. Ja som s novym spokojna, bola som s nim ale len parkrat, teraz pouzivam casual, aby som na malu este videla. Ktoru farbu si si vybrala?

@tanija133 mne sa dral potah dole, ked sa dal kocik do lahu, tak sa oskieral o tie suchace na kosiku a potom trosku hore, ako konci opierka uplne navrchu.

mmacko
5. bře 2012

@tanija133 dole myslim na chrbte, nie pod ritkou 😉

tanija133
5. bře 2012

@mmacko ja ten moj nedavam do lahu, je stale iba v sede....tak som to teraz kuk, a zatial sa mi to nederie, ani na chrbatiku....Chvalabohu....do augusta ho mam v zaruke....tak dufam ze nic sa nestane... 😉

karlanov
5. bře 2012

@tanija133 nám se to prodřelo v místech nad košíkem, už delší dobu tam ta látka byla hodně zeslábnutá a teď když jsem to byla omrknout, tak jsem našla dírku

moka
5. bře 2012

@zrzuska kde si bola reklamovat potah? Ja budem musiet tiez niekedy ist, my sme kupili kocik v predeti v Nitre. Potah si si mohla vybrat, aky si chcela?

renisco
5. bře 2012

@zrzuska neřešila, kašlu na to. stejně je to opotřebení a s tím se (kor servisák pro čr) nebude zaobírat.

jinak ten potah nepatřil mě, ale asi mmacko - jsi se uklikla - já nereklamovala ještě vůbec nic.

zrzuska
5. bře 2012

@renisco naozaj. som si ani nevsimla 😅 ano pisala som to pre
@mmacko

@mmacko no dufam, ze nebudem cakat 4mes 😕 ale tak concord mame doma takze maly je uz spokojny. dneska si tisko sedkal a kukal. mozno mu uz aj vadilo ze bol otoceny ku mne. lebo inak bol dnes spokojny. aj to ze mal vela miesta a sedkal pohodlne, ked sa zacal vystierat tak som ho sklopila a pekne zaspinkal. asi mu to korytkove sedenie nevyhovuje 😕
mne sa zda ze ten potah je trosku iny material, co som na predajni skusala. ci to sa mi zda?
farbu som si vybrala tu sivu alebo cervenu. uvidime ktora bude. lebo musela som im povedat viac farieb, asi preto aby mi to prislo cim skor. cervenu som videla na predajni na concord neo, ta je pekna. a sivu nemali zial ani vajko ani vanicku ze by som videla ale na nette sa mi paci. hadam bude pekna. modru som nakoniec nechcela lebo je moc tmava vraj tmavsia ako tato nasa, bezova je bleda moc a zelena sa mi nepaci a hneda neviem ako vyzera ale to som neriskla. videla som jane hnedu a sa mi moc nepacila. hadam budeme spokojni.

@moka kocik mam z BA z Brendonu. tam som ho teda aj reklamovala.

manila421
5. bře 2012

Ahojte baby, potrebujem radu. Neviem ktora mate aj Lodger fusak.
Zajtra dem do poradne, dnes som vytiahla vajicko ION a z lodgera som vytiahla tu vnutornu vlozku a som si myslela ze ako fajne dam to do vajicka maleho do overalu a ide sa.
no ale vsak ale to tam nemam ako dat.nemam to tam ako prevliect...Ci len nie som tehnicky typ?

No som z toho smutna, som nekupovala fusak do vajicka som si bola na 100 % ista ze z lodgera ta vnutorna vlozka tm bude sediet ako rit na serbel.

Mate niekto s tym skusenost?

tanija133
5. bře 2012

@manila421 ja ho mam, ale nikdy som nedavala tu vnutornu vlozku do vajca....Ale musi to ist...nedaju sa ti nijako rozobrat tie pasy na vajku Ione a nasledne to prevliect? ja vajko nemam uz doma, tak sa nemam ako na to pozriet.....

manila421
5. bře 2012

@tanija133 no neviem ze ako by to akoze malo ist, do vanicky lodger nebol problem ale do vajicka je to problem, je tam iny system. no daju sa rozobrat, ale to musim,tu vnutornu vlozku vybrat, tie pasy zo zadnej strany vyvliect a potom nasledne poprevliekat naspat, no prilis komplikovane.

tanija133
5. bře 2012

@manila421 do kelu neviem si to predstavit....a nedaju sa rozobrat zvonku, tak ako na sportiaku? A vy pojdete k doki autom, ci pesi?

manila421
5. bře 2012

@tanija133 to nic, dam ho do overalu a zahuhnim dekou. idem autom sama, takze nechcem brat vanicku, mne je tazka ta vanicka.

tanija133
5. bře 2012

@manila421 neboj bude mu teplucko aj v overlea pod dekou, to uplne stavci....Ja som pod krpca davala, taku tu zavinovacku zimnu fleecovu....alebo este baby co maju doma vajko, ti poradia ako sa daju rozobrat zvonku....ja by som to musela vidiet...

mmacko
5. bře 2012

@manila421 presne tak musis tie pasy rozobrat, inak to nejde na ione ☹
ale podla mna bude overal a deka stacit, ja som tak mala Hanku vzdy, nikdy ziadny fusak.

mmacko
5. bře 2012

@zrzuska ja mam cervenu a je krasna 😉.
Snad ti dojde rychlo, sranda, ze tvoj maly ma tak rad fusion

manila421
5. bře 2012

@mmacko no nic mne sa to nechce rozoberat cele a potom zase nazad lebo vsak do lodgera este potrebujem tu vlozku, tak deka bude stacit. jaaaj sa aj bojim, prvy krat idem s malym na takuto akciu, ze autom do mesta, u doktorky to nejak prezit. no snad sa dobre nabuva dnes a zajtra bude mat dobru naladu 😉

manila421
5. bře 2012

@mmacko Ahoj, este by som sa ta chcela spytat, pozerala som na youtube ze ako pripnem to vajicko v aute, akym smerom je dieta ulozene, proti smeru jazdy alebo v smere jazdy? ako si ju davala ty?