Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
21. pro 2010

@renisco fusakotaška je niečo ako fusak, tak ja dávam malú do overalu nohy do deky a šup do fusaku 🙂 a aj v týchto mrazoch je úplne teplučká ani nánožník nepotrebujem 🙂
ale je ten kočík parádny, stroj sa bude dať dúfam opraviť 😉 a dúfam, že prcek bude v pohode, my sme sa tiež trápili v nemocnici... a že máme astmu ☹

kvetinkatn
21. pro 2010

@zuzuula myslím, že niekto tu písal, že bude až máji...

zuzuula
21. pro 2010

@kvetinkatn ja mam 3.5 termin tak to je dost neskoro, ale vraj ho uz predavaju na internete, dakujem 😉

renisco
21. pro 2010

@zuzuula v česku ho prodávají 2 prodejci na netu... jak je tomu na slovensku netuším...

lucula73
21. pro 2010

@kvetinkatn ..aj my máme asi astmu...vraj,boli sme tiež v nemocnici a vyfasovali sme dáke spreje ,uf ☹ ..nikto v rodine nemal také problémy..A máme ísť do TN na kontrolu do rizikovej ambulancie,ale neviem ,či pojdeme 🙂

mmacko
21. pro 2010

@lucula73 fiha, baby, to sa ale urcite casom upravi, aj moj muz mal ako dieta astmu a teraz je zdravy ako buk 😉

kvetinkatn
22. pro 2010

@mmacko super, aj hovoria, že z tejto "dojčenskej" vyrastú 🙂

zuzuula
22. pro 2010

ahojte, opat som tu, som taka nerozhodna, bola u mna kamaratka co ma concord a povedala ze uz by si taky kocik nekupila, ze jej strasne vrzga, a to ho kupovala za 1000 euro ☹ tak teraz neviem, mate s tym vrzganim nejake skusenosti? dakujeem 😉

lucula73
22. pro 2010

@zuzuula povedz kamarátke,nech si ho dá premazať 🙂
mne nevrzga,iba sem tam rúčka trošku.............ale kamoške tiež vrzgal,bola s ním na predajni,tak jej ho premazali,dákym sprejom či čím 😉

zuzuula
22. pro 2010

@lucula73 aha, no super poviem jej lebo ona ho ma len 2 mesiace a bola dost nahnevana, lebo ja som sa do toho kocika uplne zamilovala a teraz ma trosku zaskocila 😀 ja chcem 2011 tak som zvedava aky bude 🙂

tammika
22. pro 2010

Ahojte, my mame tiez Concord Fusion uz 10 mesiacov a vobec nevrzga. S vanickou som bola maximalne spokojna, vyhovovalo nam to, ze sa dala pouzivat namiesto vajicka v aute. Ale co sa tyka sportovej casti, nabuduce by som urcite volila Neo 🙂

mmacko
22. pro 2010

@tammika ale zas neo len do roka, max roka a pol, potom fusion. Preto by bolo najidealnejsie, keby sa na podvozok fusion dala nakliknut sportova cast Neo, nie? 😉

tammika
22. pro 2010

Tak to by bolo super 🙂 Mne sa paci, ze sa ta sportova cast iba naklikava a da sa otacat. Nam pri kupovanim mudra pani predavacka povedala, ze sa da aj Fusion. Kedze som uz predtym videla milion kocikov a necele dva mesiace pred porodom ma chytala panika, ze kocik nestihneme kupit a este k tomu to bolo medzi sviatkami, takze mozog som mala troska spomaleny z nadbytku jedla 😀 , povedala som, ze bez neho neodidem. A az po 5 mesiacoch sme zistili, ze chybicka se vloudila 🙂

mmacko
22. pro 2010

@tammika no hej, ale to je podla mna jeho jedina chybicka, ze sa neda otacat, ale to chyba len do roka, potom uz je to idealny kocik. Tie potahy by este mohli vylepsit...snad sa poucia, ale to je kus od kusu, ja mam kocik uz polroka a je uplne v poriadku.

kvetinkatn
23. pro 2010

@zuzuula máme, treba poriadne namazať, všetky ale fakt všetky spoje a je hotovo, mne ho keď vŕzgal nastriekali v predajni a mám pokoj. O kočík sa treba aj starať nie len používať 😉 ja by som nemenila a dúfam, že už nebudem reklamovať, to ovládanie je úžasne ľahké.
mňa by skôr v tvojom prípade zaujímali tie reklamácie na chrbtovú opierku športovej časti, tých je tu neúrekom a concord už nie je až taký zhovievavý v reklamáciách, už veľa vecí, napr, tieto predreniny obšíva.
Čo takto brio go? dávajú teraz vaničku zadarmo, tak cena je rovnaká, dokonca nižšia 🙂 tam stojí športák 499 a vajíčko 130 a to som si istá, že sa dá zoznať aj lacnejšie a farby krásne 🙂 ako hovorím, ja by som nemenila, mám len športák, som maximálne spokojná s dizajnom, máloktorý športový kočík má tak pekne dizajnovo vyriešený sed, že strecha nespraví to veľké čudo na zadu, to brio sa mi až tak nepáči ale zase tie reklamácie....

kvetinkatn
23. pro 2010

@tammika ver mi by si banovala, že máš Neo, pre ročné dieťa je maličký, ja som teraz videla také dieťa v Neo vo fusaku a bol to des, dieťa trčalo z kočíku a ja som mala pocit, že každú chvíľu vypadne... fusion je o pohodlí dieťata Neo o image mamičky🙂)) ako hovorí mnacko je perfekt na prechod 🙂))

zuzuula
23. pro 2010

@kvetinkatn dakujem velmi pekne, mne sa to biro az tak strasne nepaci, mne sa paci na concorde vsetko, to o tych reklamaciach som citala, ale dufam ze sa poucili a tento rok uz nebude taky chybovy ten sportovy. Ja uz som normalne posadnuta kocikmi 🙂 uz zastavujem aj cudzie zeny na ulici a pytam sa ake su spokojne s kocikom 😀

kvetinkatn
23. pro 2010

@zuzuula vitaj v klube 🙂 ja tiež nemám z brio až taký estetický zážitok, ale tie reklamácie, ja som sa pýtala v predajni v Prievidzi a že okrem tých kolies nevylepšili nič, tak som veľmi zvedavá, že o čom to bude, nechajme sa prekvapiť 🙂

renisco
26. pro 2010

holky, tak mám vybraný nový kočárek... X-lander s tou otočnou sedačkou 😀 😀 ale nejdřív se musím pokusit prodat gessleina... 😀 😀

kvetinkatn
26. pro 2010

@renisco ja z teba umrem a nie je ten xlander ťažký? ja keď to pozerám to má 18kg, čo je dosť, či? a ktorý presne je to? nejaká nová kolekcia 2011?

lucula73
26. pro 2010

@renisco ja taky umru 😀 😀
a načo si šila ten poťah na gesslein? 😕 😀

renisco
27. pro 2010
renisco
27. pro 2010

@lucula73 nevím... sem si asi myslela, že když ho přešiju, bude se mi s ním jezdit líp 😀 😀 😀
mě prostě pořád nějak nesedí a nemůžu se s ním sžít...

kvetinkatn
27. pro 2010

@renisco http://www.maderna.sk/katalog/product/5249/ tu som ho našla, má 13,5 kg, čo je lepšie ako tie ostatné čo majú 18kg a vyzerá fajn, tento arctic sa mi páči najviac 🙂 som zvedavá čo na neho povieš🙂

renisco
27. pro 2010

@kvetinkatn http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=2737275
já bych vzala stejně asi tenhle... ty barvy jsou šílené 😀

http://www.ababy.cz/index.php?option=com_virtue... tady píšou hmotnost 12,5 kg

kvetinkatn
27. pro 2010

@renisco tak tak farby nič moc, ten sivý je tiež fajn 🙂

sakura77
27. pro 2010

@renisco urcite? ja mam dve kamosky co to po par mesiacoch predali hned, kolesa kazde inym smerom a na streche sa nieco trhalo-obom 😉 neviem,ja by som donho nesla

renisco
27. pro 2010

@sakura77 on každý kočárek má něco, takže si fakt člověk nevybere... to je jak s concordem... 🤐

sakura77
27. pro 2010

@renisco 😀 no,prave... 😉

zuziatko
28. pro 2010

@renisco ja som ho tiež chcela. Pozerala som ho a skúšala na predajni. Aaaale nebola som spokojná. Ovládanie nič moc a tá naklikávacia časť je dosť labilná. Takže pre mňa zatiaľ fusion je číslo 1. Ja by som ešte tak nomad brala.