Velikost vnitřního lůžka na Britax 😎ual nebo Amigo?

ela2
10. srp 2013

Maminky, marně hledám na internetu vnitřní rozměr (šířka a délka) hlubokých korbiček u těchto kočárků - Britax B-dual a u Patronu konkrétně korbičky Amigo.
Máte některá, a pokud ano, z jakého roku ta korbička je? Marně sháním k fyzickému odzkoušení. ☹ Předem moc děkuji.

sartina
11. srp 2013

Ahoj, já mám od firmy Britax kočárek Affinity - sporťák plus mám hlubokou korbu, já to chápu tak, že díky tomu systém click and go si v dualu zapneš jakékoli dvě různé "věci" a vozíš dvě různě stará dítka najednou. Rozměry hluboké korbičky jsem našla tady: http://www.britax.co.uk/pushchairs/accessories-...
Osobně bych to šla s mimčem vyzkoušet do prodejny (já to taky tak udělala), Jinak ke korbičce mám i návod, tak kdyžtak můžu něco najít, kdyby bylo třeba 🙂

blondynka400
11. srp 2013

Ja mam hlubokou korbu od Britax B smart (myslim si ale, ze Britax ma korbu jenom jednu na vsechny druhy kocarku). Kupovala jsem ji novou minuly rok. Momentalne ma mala na delku 77cm a kdyz se natahne, misto uz nema,ale jak je to z mekkeho materialu a natahla neni skoro nikdy, jeste to jde. Sirka je hodne nastandartni, tam problem nemuze byt vubec... 🙂
Bohuzel kocarky Britax na prodejnach nikde moc nemaji...

kolarova2
10. pro 2013

Můžete mi prosím napsat vnitřní rozměry kočárku B-smart - sportovní verze? Děkuji

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz