Velká vanička alebo lahká konstrukcia kočíka?

savanahhh
8. únor 2012

Potrebovala by som poradit,mam dilemu. Potrebujem kocik,ktory by bol vhodny na caste skladanie,cestovanie autom. Bol mi odporuceny x lander,no vanicku ma celkom malu. Naopak,pacil by sa mi DorJan Danny sport prestige,ma vacsiu vanicku,ale posobi na mna dost mohutne. Tiez sa mi pacil Espiro GTX.

Takze, mala anketa 🙂
X lander XA
DorJan Danny sport prestige
Espiro GTX ?

Dakujem za reakcie 🙂

veruska007
10. únor 2012

Po osobnich negativnich zkusenostech nedoporucuju polske kocarky. I kamaradky, co je maji, je maji brzy rozhrkane. Mame ted Cam, skladny je suprove.

zuzi82
10. únor 2012

Tak my máme polský Firkon Verano a spokojenost. Kamarádka má DorJan a taky spokojenost, takže za mě DorJan 😉

brusinka.pusinka
10. únor 2012

Měla jsme Dorjan a spokojenost klidně Bych šla znovu do polského kočárku v každé značce se najde šmejd 🙂

kris2008
10. únor 2012

ja sem pro x lander

madormi
21. únor 2012

nemám ráda takové to odsuzování kočárků jen protože jsou jen polské a ne německé, když to čtu vzpomenu si vždy na scénu z Pelíšků ( ruské výrobky verzus americké 🙂 já mám poláka- kajtex matrix. nekupovala jsem ho kvůli nízké ceně, ale protože splňoval nejvíc bodů, které jsem si napsala na papír jako požadavky na kočár. z těch co uvádíš se mi designově více líbí x- landre,ale záleží kdy se ti mimi narodí. moje malá je koncem srpna, je velká a do mé korby se vejde parádně, zkoušela sjem jí do x landera v kombinéze a fusakem lodgerem a teda na pohodlné pospáníčko jako v našem to nebylo. ideální kočík asi není, nejlepší je mít skladný na cesty do auta a pohodlný na procházky 🙂

lukza
21. únor 2012

za mně espiro GTX už v něm vozím druhé dtíko a super vyjede vše dobře se skládá cena je v pohodě a u nás teda za 2 roky žádný ujma takže uplně plně funkční líbí se mě že jde sporták uplně do lehu a po obou směrech to sem hodně využila když venku foukalo tak sem jen přehodila sporták je to jednoduché takže za mně espiro a rozbít se muže i drahej kočárek i polskej takže si nevybereš

agnessa
21. únor 2012

já hlasuju 100% pro DorJan, jeden máme (starší typ, ale maximální spokojenost, i když má své mouchy - jako např. špatná dostupnost a velikost košíku, ale jinak jsem s ním spokojená a že jsem u první dcery vystřídala pár kočárků...), hlavně oproti x-landeru má obrovskou výhodu v tom, že se sportovní korba dá otočit po i proti směru (pokud tedy x-lander nějak nevylepšili)... první dcera do cca 15ti měsíců absolutně odmítala jezdit otočená ven, což by byl obrovský problém, mladší je pro změnu hrozně dlouhá (v 8mi měsících 75cm), takže se mi už do korbičky v kombinéze a s fusakem nevejde a jsem moc ráda, že mám sporťák otočený směrem k sobě, jde napolohovat úplně dolů a vypadá vpodstatě jako jiné kočárky v hluboké variantě (sice se mi už sporťák designem tak moc nelíbí, ale funkci plní výborně, což je pro mě momentálně hlavní)... je hrozná škoda, že nevyrábí za rozumnou cenu kočárky na míru pro každou maminku 😀 mám pár kamarádek s dražšími značkami a málokterý je dneska zcela neporuchový a rozhodně víc naštve, když se pokazí kočárek za 30tisíc, příapdně když nesedí, než když se to stejné stane u "levného poláka"... Dorjana má v okolí víc maminek a všechny jsme spokojené (některé s menšími výhradami, ale ty, co plánují další dítě, si kočárek bu%d nechávají, nebo v budoucnu plánují ten samý)...