Vhodný kočárek do 3 let. Jaký zvolit?

boobinka
6. pro 2009

Máme x-lander X1, ale vzhledem k technickým vadám na něm ho chci opravit a prodat...
Bez kočárku se ještě neobejdeme, tak přemýšlím nad sporťákem, který vydrží do cca 3 let - tím myslím rozměrově. Ráda bych sedačku po i proti směru jízdy, nafukovací a rotovaci kolečka. Takových kočárkůu je spousta, ale který opravdu vydrží rozměrově do necelých 3 let?

musko
6. pro 2009

moja rada - Jane - Nomad alebo slalom - majú v podstate najdlhšiu ležiacu plochu, sú ľahké, ľahko a dobre skladné a ovládateľné jednou rukou. 😉

boobinka
autor
6. pro 2009

musko, ten se mi libi, ale nemuze se dat sportovni cast proti smeru jizdy...
uz jsem nasla maxi cosi mura 4, je az do 4let a vse splnuje, ale zda se mi kratka zadova operka ci ta lezici plocha, si nebude mit kam oprit hlavu... nebo se mylim ?

musko
6. pro 2009

alebo peg perego gt3 alebo gt4

kubinkov
6. pro 2009

Zkus kouknou na Mikrus Sprint X07. Má opravdu dost místa pod boudou i pro větší batole. Dobře se s ním jezdí a má kvalitní materiály, které nešisují. Kdyby se mi vešel do našeho mini auta, tak ho neprodávám.

matra
6. pro 2009

Ahojky, ja mam perego GT3 a dle mě se i ve třech letech malý v pohodě vejde, nevím teda jetsli se ještě bude vozit( pochybuji) ale kvalitou a vším okolo určitě bude stačit... 🙂 Akorát nejde otočit směrem ke mě,ale to nám celkem neva,páč většinou máme dole boudu a vidím na něj nebo má super sítku, přes kterou na malého taky dobře vidím
Jinak mikrus jsme před rokem taky okukovali a tedka jdyz jej srovnám tak bych jej nebrala, zkoušela jsem jej v obchodě ale moc kvalitně mi nepřipadal...oproti tomu je perego dle me... 100 a jedno

kubinkov
7. pro 2009

Má zkušenost je taková, že 15-ti měsíční dítko chce stále chodit a tříleťák se rád povozí. 😉

boobinka
autor
7. pro 2009

perego GT3 nejde otocit smerem na me, coz je velka nevyhoda, on se totiz v kocarku boji, kdyz jsme si pujcili kocarek v dobe reklamace naseho kocarku, tak byl otocen na me a byl spokojeny. Jen se mi zda, ze i u 15m ditka zacina precnivat hlavicka pres sedak. Navic bydlime na vesnici, takze prochazky jdeme pesky, ale do mesta jsem odkazana jit pesky 4km, tak proto.

kacka.l
7. pro 2009

Já mám taky gt3 a brala jsem jej hlavně proto, že moje děti jsou hoooooooodně dlouhé. V 6 letech měla malá velikost 14O. 🙂 Malá teď v pohodě v 5 měsících nosí body 9-12m. Zádová opěrka je 50cm a to je asi jedna z nejdelších, i celková ložná plocha je hodně dlouhá cca 95cm. Otočit fakt nejde, ale pokud bude ležet, můžeš si naklapnout boudičku opačně a uvidí na tebe. A ta síťka je fakt super. Je dost velká aby na tebe bezvadně viděl, když zvedne hlavičku. Mura se mi taky líbila, ale vedle GTčka se mi zdála malá. 🙂