Vínový kočárek pro kluka. Ano či ne?

sarkal
8. čer 2008

Ahoj holky.Chtěla bych poradit a znát Váš názor.Hrozně moc se mi líbý barva kočárku vínová,ale nechceme si s manželem nechat říct jestli čekáme holku nebo kluka a i kdyby to byl kluk,hrozně se mi ta barva líbý?Ale nevím jestli by to nebylo hloupé kdyby kluk měl vínový kočárek.Co si o tom myslíte.Předem děkuji za Váš názor. 🙂

krista
8. čer 2008

Sarkal my máme vínovo-béžový kočárek a máme teda holčičku, ale rozhodně si ho necháme i pro druhé mimi, takže kdyby to byl kluk tak má taky vínovo-béžový, navíc je tu mamina co má ten samý a maji kluka 🙂 Takže do toho 🙂 Rozhodně si nenech do toho povídat, kupte co se vám líbí 🙂 Je tu i hodně maminek co má červené kočárky pro kluky, to je podobné 🙂

krtinka
8. čer 2008

Ahoj Sarkal. Klidně bych vínový kočárek koupila. Ať pro holčičku ať pro chlapečka. Já si myslím, že kočárek by měl spíš ladit s maminkou, než s pohlavím děťátka. A zamyslli se: vidělas chlapa, kluka, chlapečka v červeném tričku? 'Ano" Tak proč ne červený kočárek? 😉 😎

miksa
8. čer 2008

ahoj my máme vínovo - béžový kočárek a taky nevíme co budeme mít, a vůbec to neřešíme prostě jsme se do toho kočárku zamilovali a koupili si ho a myslím si že se hodí jak na holku tak na kluka taky si ho budeme nechávat pro druhé takže to vůbec neřeším, nám se líbí a co si třeba myslí o tom okolí to je mi jedno.
jestli se ti líbí jdi do něj a nekoukej na to co ti kdo radí, já nezastávám názor že kluk musí mít modrý kočárek a holka červený viděla jsem už to moc krát i naopak 😀

miksa
8. čer 2008

mám fotečky v albíčku tak jukni 😉

petruna
8. čer 2008

kamoska ma taky vinovy kocarek pro kluka, nepride mi to divny...znam kluky i v cervenem kocarku a holcicky v modrem 😉

prada
8. čer 2008

Sarkal, my jsme koupili kočárek ještě před tím, než jsme se dozvěděli, že to bude holčička. Korbičku jsme měli modrou a sporťák máme vínový.
Já zastávám názor, že je to úplně jedno, jaká je barva, halvně v dnešní době je to úplně fuk.
a viděla jsem i červené kočárky a vezli v něm chlapečka. takže pokud se Vám líbí vínový, tak bych do něj šla.

lukajda
8. čer 2008

Máme vínovo-béžový kočárek pro kluka a naprosto v pohodě. Ani si nevzpomínám, že by se nad tím někdo pozastavoval...v dnešní době už to podle mě nikdo neřeší. Jestli se ti líbí zrovna vínový, tak do něj jdi 😀

krista
8. čer 2008

Lukajdo čekala jsem kdy se tady vyloupneš 😀 (to je ta mamina co zmiňuju ve svém příspěvku 😀) máme stejný kočík 😵

terkaz
8. čer 2008

ahojky my jsme si take nechteli nechat rict co cekame... a koupili jsme cerveno-sedy, s tim, ze bude pro holku i pro kluka. Mame kluka a rikame, ze mame Ferrarri 😀 . Cervena mu moc slusi je takova smrncovni a bezpecne vyrazna ... 😀 take ho mam v albicku... A navic i kdyby jsme vedeli ze cekame kluka, koupili bysme stejny kocar, urcite ne modry...to mi prijde uz takovy zastaraly... 😉
takze vinovy klidne ber 😉

lukajda
8. čer 2008

Kris 😀 😀 😀

sarkal
autor
8. čer 2008

Moc Vám děkuji za názor,už jsem rozhodlá buď celý vínový nebo kombinace vínovo-béžová ať je to kluk nebo holka,protože od tý doby co jsem ho viděla jsem se do něj prostě zamilovala.Takže moc děkuji při rozhodování

kitty68
8. čer 2008

to bych vubec neresila ja mam sedozeleny

artuse
8. čer 2008

já bych to také neřešila, my máme zeleno-červený (červené je tam víc) a nevěděli jsme co se nám narodí, takže by klidně byl i pru kluka, ale máme holčičku 😀 ale opravdu vínový nebo červený nevadí dle mého názoru...

majina
8. čer 2008

mě se tohle nelíbí! holka v modrém kočárku, kluk v červeném 😖 No já osobně bych do toho nešla 😉

kristi
8. čer 2008

pro me za me klidne

artuse
8. čer 2008

no já bych kluka akorát nedala do růžového, jinak mě to fakt nevadí, známý mají stejný kočár jako my (zeleno-červený) a vozí v něm chlapečka a působí to naprosto normálně 😉

kristi
8. čer 2008

my mame kocar kytkovanej, mala chodi v ruzovym a stejne mi rikaj, jakyho mame peknyho kluka, takze je to sumak

frog
8. čer 2008

já znám taky lidi co vozej kluka v oranžovým kočárku.Myslím že tyhle odtíny červený můžou být pro oboje..

cipin
8. čer 2008

My taky nevíme pohlaví a kočár je vínovo béžovej, taky to neřeším... Ne, že by se mi tak líbila ta barva, ale spíš ta cena, takže musel ustoupit modrýmu, který se mi líbil víc, ale byl dražší...

kajule
8. čer 2008

Ja v tom nevidim problem. Pata ma kocarek taky vinovo cerveny. 😉

smardik
8. čer 2008

sarkal my čekáme chlapečka a chci pro něj vínový kočárek, líbí se mi to 🙂, jen tatínek má trošku problém to strávit 😎

neeve
8. čer 2008

No problem 😀 My máme vínové golfky inglesina zippy. Sice máme holčičku, ale tuhle jsem viděla v televizi Alici Bendovou s tím svým Vašíkem a mají tu samou iglesinu co my, včetně barvy 😀

janickabez
8. čer 2008

Ahojky hlubokej máme taky vínovo béžovej, taky máme sice holčičku,ale schovávám si ho na další mimi a když to bude klučina bude jezdit v něm, můžu tě ale uklidnit, že barva dnes opravdu nic neznamená, protože přeš to že máme růžový sporťák, dcerka má naušnice (a dle mého názoru vypadá jako holčička), tak se mě kolikrát někdo zeptal, co to máme....jestli kluka nebo holku... 😠 😠 😠 😠 😠

sarkal
autor
9. čer 2008

Moc Vám všem děkuji!!!! 🙂 🙂

petisan
10. čer 2008

sarkal, my mame zeleno modry a vedeli jsme ze budeme mit holku. Vsak kdo pozna, jestli tam vezes holcicku nebo chlapecka - u mimina se to pozna az kdyz ho rozbalis 😉 Dulezity je, ze Tobe se libi. Mimcu je to putna, hlavne aby dobre a casto jezdil 🙂 Takze ja si s tim taky hlavu nelamala - modra a zelena jsou moje oblibene barvy, tak jsem do toho sla. Ale u ruzoveho kocarku pro kluka bych asi trosku vahala 😀

kacerka
10. čer 2008

My máme modrozelený a do poslední chvíle jsme nevěděli, co to bude. Toto bych vůbec neřešila - Proč by nemohl kluk chodit nebo jezdit v červené? Např. Karlíkovi červená barvička moooooooc sluší 😵

marselina
25. čer 2008

sousedka od naprosti má chlapečka mají vínově károvaný kočárek,je pěkný,vždyt děvčátka kolikrát mívají taky modré kočárky,já mám vybraný bledunko modrý kočárek a i kdyby se nám narodila holčička bude jezdit v modrém kočárku.

jiji
25. čer 2008

Ahojky, jen rychle jsem to tu přelítla a nečetla jsem všechno, ale já bych klidně vínovej nebo červenej kočárek pro kluka koupila. Já teda nevím, proč se ty barvy obecně tak řeší a dělí na klučičí a holčičí. Pokud není kluk komplet v růžovým, tak mi připadá hezký všechno, záleží spíš na tom, jak se to sladí.
Chlapi přece taky jezdí v červených autech, ne? 😀 😀 😀
My jsme teda věděli, že budeme mít holku a kočárek je bledě modrej zkombinovanej s červenou, ale ta modrá teda hodně převládá. Hodně jsem se pobavila, když byla Michalka maličká a ležela ve žlutých dupajdách a žluté čepičce (nebo v bílým, máloco jsem měla pro ni růžovýho) v modrým kočárku pod modrou dekou a kdekdo se koukal a prej - to je hezkej chlapeček 😀 😀 😀

reruna
2. črc 2008

Ahoj my máme skořicovo - béžový kočárek, věděli jsme, že ho kupujeme pro kluka, ale nám se líbil. Mockrát už ale lidi říkali na ulici,. jé to je pěkná holčička, i když si myslím, že to jsou univerzální barvy a nemusí to být zrovna modrá pro kluka.