Vozík Croozer 737. Koupit ho nebo ne?

spree
21. únor 2008

Ahojky, mám na vás holky dotaz. Nemáte některá zkušenosti s vozíkem za kolo Croozer 737? Nemůžu se rozhoupat jestli ho koupit nebo ne? Díky moc

jabber
21. únor 2008

ahoj spree - já jsem o tom taky uvažovala, ale pak jsem si řekla, že bude lepší si ho jen půjčit, když budem potřebovat. Jezdíme na kole docela dost a chceme jet s malou na Šumavu a do Novohradských hor, jsou tam super cyklostezky, tak jí do toho plánujeme posadit 🙂 - jen jsem zvědavá jestli tam vůbec vydrží 😀
Taky se mi líbí Azub Jerry 🙂

nissanek
21. únor 2008

spree, my jsme nákup taky zavrhli a budem si ho taky jen půjčovat. Kamrádka si ho ale pořídila a jsou s ním spokojení, ale prý to není žádná sranda šlapat i s tím vozíkem 😝 , takže jedině zapřáhnout chlapa 😀 . Jejich holčička prý nejvíc zbožňuje rychlou jízdu, náramě se tím baví (teď je jí rok a 4 měsíce)

spree
autor
21. únor 2008

jabber,když ale jezdíte dost na kole,tak půjčování se asi prodraží ne? 😒 vždyť pujčení na týden stojí 1000 a víc. ☹ chápu,že kdybych to chtěla jen na dovču,tak se kupovat nevyplatí,ale jelikož se přes den nudím a šlapat s kočárkem už mě neba,tak si myslím že se investice vyplatí. jo a nissanku,chlapa bych zapřáhla,ale chodí domů pozdě z práce,takže budu muset šlapat sama,ale na druhou stranu,snad mi to pomůže shodit nějaký to kilčo co mi zůstalo a drží se mě zuby nehty ☹

jabber
21. únor 2008

spree - no my si to půjčíme jen když pojedeme někam na dýl, třeba na týden, 14 dní (jinak na nějaké výlety po okolí bude malá v sedačce - aspoň tak si to zatím plánujeme). Taky počítám, že to budeme potřebovat jen tenhle a možná příští rok a pak už bude drandit na svým a my jí kdyžtak potáhneme trail gatorem. Ale to může být nakonec všechno jinak, třeba v tom ani nebude chtít sedět a třeba jí ani kolo bavit nebude. Ale snad ne 🙂

miquel
21. únor 2008

spree, my máme croozera, pořídili jsme si ho když bylo malýmu tak půl roku
moc se mu v něm líbilo, zatím jezdil jen v autosedačce od jara už bude jezdit jen sólo ve vozíku tak jsem zvědavá 🙂

jinak já jsem docela dost jezdila na kole až do šestýho měsíce těhu, ale musím říct že jezdit s vozíkem je docela záhul obvzvlášť v terénu a nejvíc do kopce, ty většinou šlapu na " vyprošťováka"
croozer váží 15kg + mimi takže zvaž svý síly jestli bydlíte někdě v kopcích tak si asi sama moc nepojezdíš
😉