Vozily byste v takové barvě kočárku chlapečka?

hrkalinda
12. čer 2022

Zdravím holky dostala jsem kočárek moc se mi líbí. Má to být barva béžový maskac no je docela do růžova já mám ale chlapecka? Ujistěte mě že nejsem jediná máma která bude vozit syna v růžovým kočárku :D vozili by jste nebo ne?

fouskovi
13. čer 2022

@hrkalinda rozhodně ne

hanafaustyna
13. čer 2022

Nečetla jsem diskuzi, ale před sto lety byla klucici barva růžová a holčičku modra.

https://www.idnes.cz/xman/styl/ruzova-barva-muz...

pinkyy
13. čer 2022

Muj syn jezdil celou zimu v ruzovym zimnim fusaku s kytickama, ptze jsem po dceri nechtela kupovat za dvojku novej (modrej). Tak podle me je to uplne jedno, stejnak ti do kocarku nikdo nekouka, co v nem vozis za pohlavi.

simona0506
13. čer 2022

@hrkalinda Jasně, vozila bych 😉

lachtanice86
13. čer 2022

Ne, ani holku

hanka_12345
13. čer 2022

NO TO BYCH SI MUSELA TLOUCT NA CELO KDYBYCH PRO DRUHE DITE RESILA BARVU, ZE PRO PRVNI JSEM MELA MODRY A KDYBY NAHODOU HOLKA-ZE BYCH LETELA PRO JINY SKRZ BARVU

belmonka
13. čer 2022

@hrkalinda ptas se zda bych v tom kluka vozila. Takze ja odpovidam ne, nevozila... 🌞

verena
13. čer 2022

Já obecně moc maskáč nemiluji, ale kdybych kočárek dostala, vozila bych v něm. Pro holku mi nepřijde už vůbec. Růžovou tam moc nevidím, možná předchozím majitelům "vyrudl"? Pokud se ti nelíbí, možná by se dalo vyřešit ušitím nového potahu na korbičku a vložky do kočárku? Vypadal by zas úplně jinak a snad by nebylo tak drahé jako kočár nový. Po zkušenostech jsem hlavně chtěla, aby byl kočár lehký, dobrý do terénu, dal se dobře skládat, a byl pohodlný pro dítě.

konidana
13. čer 2022

já bych asi nepořídila jakýkoli maskáč holčičce, ani růžový. Když už maskáč, tak to je prostě klučičí věc:D @hrkalinda a rozhodně ráda využiju cokoli, co dostanu a je to praktické a neřeším, jak to vypadá 😉

zuzurox
13. čer 2022

@hrkalinda vozila

nat
13. čer 2022

@lucluclucluc ja bych to hned tak jizlive nepsala,pani se zeptala a slusne co zatim ctu ostatni odpovidaji a jelikoz se ptala na nazor nebudou jiste vsichni psat jak je ten kocar uzasny...

lucluclucluc
13. čer 2022

@nat já jsem napsala svůj názor pro paní - nemám pocit, že bych na někoho útočila... ať každý píše svůj přece 😂 ani nepíšu, že máte psát, že je skvělý - prostě jestli ona s ním je spokojená, tak si myslím, že netřeba řešit druhé... to je špatně??? a pokud je darovaný? pche

ronyx
13. čer 2022

Myslím, že nemá cenu se tu ani ptát. Sto lidí, sto chutí 😅 pár ti jich řekne proč ne, pár že vůbec, že je to hrozné. A dozvíš se stejně prd. Neřiď se názorem ostatních. A pokud chceš můj názor . Tak ten je, že s růžovou bych problém neměla, sama ještě nevím co čekám a na kočárku budu mít tento set s růžovými květy a vůbec mi nevadí, pokud v něm budu vozit kluka 💪 a co se týče celkového vzhledu, mě osobně se nelíbí, takže já bych ho nechtěla, ale na mém názoru vůbec nezáleží 😉

hrkalinda
autor
13. čer 2022

Díky holky za všechny reakce 🙂 kočárek je super jezdí se sním krásně a já maskac miluju :D je to lehce růžový ale neřeším a malej je v něm spokojenej 🙂

nat
13. čer 2022

@lucluclucluc no presne pisete ze si kazdy muze psat co chce a kdyz to nekdo napise hned styl kazdemu je do toho nic tak presne stejne me jako Vam je do toho nic takze svet je zase v poradku ...Ale v podstate nereagujete na to na co s epani ptala ale reagujete na to kdo co pise 😀

2hanah
13. čer 2022

Chlapečka klidně, maskáče jsou přece klučičí záležitost, holčičku v tomto vůbec, ale jak někdo napsal výše, já bych taky nevozila v tomto nic, mně osobně se tento vzor vůbec nelíbí, nikdy to nebyl můj styl, ale Vám se líbit může, to nikomu neberu.

2hanah
13. čer 2022

A jen nová bouda to neřeší??? Nedá se koupit třeba, ušít??? Ale kluka bych tam úplně klidně dala a doplnila modrou nebo šedou dekou, při pohledu na kočár pohlaví nikdy nepoznáte, to až budou koukat do kočárku, jak je oblečenej mrňousek a čím je zakrytej třeba.

camelinka
13. čer 2022

@hrkalinda Mne z maskacovyho vzoru tika oko celkove, ale z objektivniho pohledu, by mi tohle pro kluka nevadilo🤷

msgracia
13. čer 2022

Kamarádka má červený kočár a má dva kluky, byl lepší v praktičnosti tak si ho vzala a byla s ním spokojená. Jiný nechtěla, golfac mají třeba žlutý. Takže v barvě nevidím problém. Vyhovuje ti jeho funkčnost, skladnost, má nějaké prvky na víc?
Myslím že barva nrni důležitá ale to jaká je jeho funkčnost