Vržou vám golfky? Je to důvod k reklamaci?

dendisa
7. kvě 2008

Ahoj, máme dva týdny staré golfky a pozdává se mi, že tam něco vrže. Jenom když je malá v nich.
Typ Graco Mosaic, cena bych řekla průměrná - 4,8 tis, ale na vrzací kraksnu je to dost peněz, ne?! To jsem mohla rovnou koupit nějaký no name za pár šušní,
Je to důvod k reklamaci? Mě to teda pěkně s..e, že mi vrže kočár.
Někde jsem teď četla, že vržou i hodně drahé golfky. Co si o tom myslíte?

tlapicka
7. kvě 2008

dendi, dneska je smejd kam se podivas a my patrime k tem, co nezklopi usi a prudi, takze ja byt tebou at je to duvod k reklamaci nebo bych sla zjistit co se s tim da delat...

my mame od soboty croozra a zase naopak cinka jako pivovary. ty diry na zavlacky jsou moc velike, takze kdyz jedeme, tak se to hejbe a vydava nesnesitelne zvuky, taky s tim jdu zjistit co a jak, protoze bych se nesmirila s tim, ze jsem koupila sunta a nic s tim nedelala.... treba to vymeni a treba me poslou nekam... v druhem pripade budu nasrana na prodejce a ne na sebe.... v prvnim pripade na sebe budu radne pysna...

dendisa
autor
7. kvě 2008

máš recht, jdu si prostudovat Zákon na ochranu spotřebitele. Tlapi, napiš prosím Tě, jak jsi pochodila. Je fakt, že zvukový efekt nemá vliv na funkčnost výrobku, že jo.

kyri
7. kvě 2008

dendi, tak je namaž 😀
nám vrzal kočár, když byl nový, promazali jsme to, a od té doby v pohodě (a plastové části to byly...)

aponchie
7. kvě 2008

jj namazat..ty nove kocarky vrzou pac nejsou jeste vychozene a ty plasty proste muzou vrzat 😀

nensy
7. kvě 2008

jo nám taky vrzali golfky to co říká apíí promazávat a promazávat

dendisa
autor
7. kvě 2008

pche, kdoví, kde to vrže, se s tím budu mastit, ne... Ale zaúkoluju chlapa, uvidíme. Díky 😉

aponchie
7. kvě 2008

dendi takze vem si sprey WS40 ten manza urcite ma o prostrikej(je u toho i aplikacni tryska)vsecky mozne spoje u kolecek v konstrukci vsude a projed to uvidis ze to pomuze me chicco taky vrzalo

lendy1
7. kvě 2008

jj, já promazávala WS40 oba kočárky (kombinaci a golfky) hned, co jsme je měli doma. I nám to doporučili na prodejně. Nikdy nic nevrzalo 😉

aponchie
7. kvě 2008

ted nevim je to WS nebo WD? 😀 no vime kterej maji ho vsude a kazdej spravnej chlap ho musi mit 😀

berynka
7. kvě 2008

My kočár i golfáče promazali (netušim teda čim) 😅 , ale bylo to i v návodu od výrobce... pohyblivé části namazat 😉 . A teď nevrže vůbec nic 🙂 .

lakme
7. kvě 2008

Nám vrzala kolečka, jak na sporťáku tak na golfkách a spravil to WD40. 🙂 ten nám i doporučili.

aponchie
7. kvě 2008

no supr takze je to wd 🙂

tlapicka
7. kvě 2008

kocar jsem nikdy nepromazavala a nevrze 🙂

dendi, zatim nic noveho. ten druhy co tam maji je uplne stejne shitozni, takze to bude tezke. zitra bude volat dodavateli a zepta se jestli se s tim da neco delat.... jestli rekne ze ne, tak napisu srdceryvny emaill na croozer.de a pak se uvidi... no to cinkni bych rekla, ze na funkcnost docela vliv ma, manzu malem odvezli na psychiatrii a odmita s nim jezdit na kole... takze docela naprd....

dendisa
autor
8. kvě 2008

tlapi, to je blbé, jestli jim to dělají všechny kočárky. Nám to teda takový hluk nedělalo. Teda, chci napsat, že už je to dobré, zase je tichoučký, jak byl. Sám od sebe. Asi jsem ho nějak blbě rozložila, protože přestal vrzat, jakmile jsme ho po delší době převáželi v autě.
Ale je fajn vědět, že by se to mělo zčerstva promazat, určitě naženu muže, je fakt, že ten olej ve spreji vede. Díky všem!

Tlapi, přeju, ať to vyřídíte k vaší spokojenosti. Jestli můžeš, napiš pak sem, jak jste pochodili. Je to dobré vědět nejenom kvůli kočárku.

tlapicka
8. kvě 2008

upresnim, ze v nasem pripade nejde o kocarek, ale privesny vozik za kolo 🙂 no a pochodili jsme nasledujicne: majitel obchodu obvolal nekolik dealeru a servisu a zjistil, ze to je takhle u vsech letosnich modelu, jelikoz se zmenil material konstrukce na hlinik a ten neumoznuje tu presnost, jelikoz je slabsi ci co, takze oproti lonsku je o dve kila lehci, ale cinka.... takze holt budeme muset lepit doug tape, no... mame smulu, ze je letos vylepseny inovovany model, za dve sezony uz to budou umet a bude to za neco stat :(

danae
11. kvě 2008

Zkus ty kolečka promazat. Mně to začaly dělat golfky po pár dnech. V servisu mi pak řekli, že se to musí pravidelně mazat a to i před prvním použitím.

kristi
11. kvě 2008

predni leve kolecko vrzalo, namazat bud WD40 nebo olejem a opet v pohode.