Vybírám prostorný kočárek - doporučíte?

petraludvikova
3. bře 2014

Ahoj holky 🙂
S manželem jsme se bavili, že bychom se pokusili brzy o miminko.

Mám na vás malou otázku:
Já měřím 180 cm a manžel cca 190cm. Najdu tady taky vysoké rodiče? A jaká mají miminka popř. porodní míry?

Také kočárek - který je dost prostorný? A nebo popř. jaký byste nám nejvíce doporučili??
Dívala jsem se na Concord Neo (viz.přiložené obrázky) - máte s ním někdo zkušenost?

Mockrát díky !! 😉

luciejanku
3. bře 2014

ahoj 🙂 sestrenka ma Verano long a je fakt velikej, hlavne ta hluba korba narozdil od ostatnich 🙂 tak na nej mrkni 🙂

http://www.firkon-kocarky-hak.cz/firkon/eshop/1...

petraludvikova
autor
3. bře 2014

@luciejanku Jé,díky moc za tip 🙂

zlobr
3. bře 2014

@petraludvikova Ahoj 🙂 já teda neporadím ale jen chci pořád hodně štěstí a ať se brzy zadaří 😉

marci81
3. bře 2014

Ahoj, tak kamarádka si zrovna včera koupila dvojkombinaci camarelo malaga, má docela velkou korbičku a líbí se mi, že je jinak lehký. Co jsem četla na e-miminu, tak si ho holky chválí. Já měla hluboký inglesina sofia, taky si myslím, že je klidně pro vysoké rodiče - polohovací rukojeť i velká korba.

popellka
3. bře 2014

A já jsem pro Inglesina Magnum 😉 I když myslím, že u té Inglesiny je to jedno 😉

katja77
3. bře 2014

Já 182, manžel 192. Koupě XLanderu byla.střela vedle. Za nás jedině Inglesina Magnum, kočár pro.dlouhe dětičky vysokých lidí. Klidně z bazaru, jsou to držáci, navíc houpací, odpružený a velký nákupní koš. Nedám na něj dopustit......

petraludvikova
autor
3. bře 2014

@katja77 Děkuji za odpověď 😉 A mohu se ještě prosím zeptat, jak velký byl váš Pepíček, když se narodil? 🙂 😉

pisisvori
4. bře 2014

Kterýkoli Gesslein🙂. Doporučuju F4.

outeq
4. bře 2014

ja mam 183cm, manzel 185cm a vybrala jsem Joolz, protoze madlo jde pekne vysoko, ruce jsou na nem vic od sebe a tak se s nim dobre manevruje. V korbe byl do 8mesicu, pak ho to tam prestalo bavit, tak sel do sportaku a spokojenost na obou stranach 🙂

micka1
4. bře 2014

ahoj manžel má 190cm a vybrali jsem sojan Q7velká korba tak dcera v ní vydržela do skoro do roku. Má polohování i v hluboké korbě. Madlo jde polohovat. Jinak dcera byla co by miminko dlouhá. Když se narodila měla 56cm.

jitule77
4. bře 2014

Taky doporučím jako holky výš Inglesinu, máme "na parádu" Classicu a "do terénu" Magnum a ty korbičky jsou opravdu velké....navíc tyhle kočáry jako jedny z mála skvěle houpou...no...a hlavně jsou krásné:...🙂)

katja77
5. bře 2014

@petraludvikova Ahoj, Pepíček měl 3,5kg a měřil 50cm. Tzn. v porodnici patřil k těm větším, nicméně porodními cesty v pohodě prošel, i přes větší hlavičku, jsem měla jen malé natržení (2stehy). 😉

klarka_kvetinka
6. bře 2014

Chicco trio s3 malemu je 9m a vejde se do krobičky i s fusakem stale am dost místa . NAvíc korbička funguje zaroven jako autosedačka a sportak taky super .

zuzi.111
6. bře 2014

@klarka_kvetinka Ahoj, jen mě zaujalo, že používáte korbičku jako autosedačku. Já na to taky někde narazila a pak se na to ptala v jednou obchodě a bylo mi řečeno, že ano, že to někteří výrobci nabízí, ale v ČR není legislativně povoleno takto korbičky používat. Tak jen abyste věděla. Zase záleží, kdo vám co za to může říct - policajt to při kontrole vozidla asi nezjistí 🙂. Ale spíš, pokud by se nedejbože něco stalo.

klarka_kvetinka
6. bře 2014

@zuzi.111 Nn neni pravda . Děda je dopravak je to schvaleno jako autosedačka a policajti nezmužou nic pokud je spravne připoutana a ditko take je ve spravne poloze nemuýe nikdo nic namítat . To by nam pak rovnou mohli diktovat jakou značku autosedařky a podobně . Několikrat jsme měla silniční kontrolu a nic. Tady v UL jich takhle jezdi vajička moc nepotkavam a na fb bazarku se perou už jen o ty samotne korbičky .hlavně kvuli dovolenejm a pod . třeba cesta do chorvatska pro maličke ditko pohodlnější v korbičce jak ve vajičku . Neni to dobre na zadička . Vím z vlastni zkušenosti měli sjem oboji v autosedačce jsme plakali . tak jsem z kufru vytahla korbu a celou cestu spokojenost . Jane ji ma myslím že taky některe tipy .

zuzi.111
6. bře 2014

@klarka_kvetinka Hmm, tak to je fajn. No ja uz se o to pak moc nezajimala, ale je fakt, ze pani v obchode, kde prodavaji i autosedacky mohla mit uplne jiny zajem k tomu, aby podavala takove informace 😀

zuzi.111
6. bře 2014

@klarka_kvetinka Ještě se zeptám. To dítko je uvnitř korbičky připoutané?

klarka_kvetinka
6. bře 2014

jj do korbičky se daji dat pasy . a je stejne připoutane jako ve vajičku v prostřet nožiček a přez raminka . Ja mam doma korby dve 🙂 Jednu jsem ted davala k prodeji

klarka_kvetinka
6. bře 2014

@zuzi.111 🙂