Vybíráme golfky. Babypoint Mark Q nebo Espiro Magic 4?

zuziiiiik
23. únor 2012

Ahoj všem... Máme tyhle dva favoriti... O víkendu se na ně pojedeme podívat a vyzkoušet, jelikož mi přijdou skoro totožný, tak rozhodne až osobní kontakt 😀
Ale stejně vás chci poprosti o názory a zkušenosti 😉
Díky moc všem 🙂

adik2
27. bře 2012

@zuziiiiik Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli jsi teda vybrala jeden z těchto dvou kočárků a jak jsi spokojená? Stojím zrovna před tou samou volbou 🙂 Dneska jsem totiž okoukla v krámě Babypoint, Espiro tam neměli, a jezdilo se mi s ním dobře a malej tam měl hrozně moc místa. Zajímalo by mě, jestli je ten Espiro opravdu úplně stejnej. Moc díky za odpověď 😉

zuziiiiik
autor
28. bře 2012

Ahojík, vybrali jsme Espiro. Co do prostoru a celkově mi přišel úplně stejnej, akorát s tím Espirem se nám líp jezdilo a líp se s ním manipulovalo... Ale určitě si to chce ještě zkusit 😉

adik2
28. bře 2012

Ahojky, moc děkuju za odpověď 🙂 Už jsem si zjistila, kde ho mají, tak se pojedem zítra nebo v pátek taky juknout.

lucyjanek
28. bře 2012

Ahoj, my máme Mark q a já jsem moc spokojená....zatím jsem na něm nenašla žádnou chybu. Kupovali jsme ho použitej a i přes to není nějak "rozhrkanej" nebo tak něco. Malej má 8 měsíců a je v něm úplně ztracenej.

mooncaa
28. bře 2012

@zuziiiiik Určitě vyzkoušejte, já měla vybrané Espiro a v obchodě jsem ho malé vyzkoušela. Na roce už jí čouhala víc jak polovina hlavy nad opěrku zad. Byla v nepřirozeném pololehu - do sedu už víc kočárek dát nešel a vůbec se jí v něm nelíbilo. Celkově jí i v lehu byl na 1 roce malý. Nakonec jsem koupila Peg Perego Pliko, ten má velkou ložnou plochu. Jinak se mi s Espirem po obchoně dobře jezdilo, ale nakonec měla přednost spokojenost dítěte.
Mám ale hodně velké dítko.

jainy007
28. bře 2012

My to espiro 4ku mame, ale dneska uz bych ho nekoupila. Nechala jsem se unest designem, taky je dobre skladny, lehounky, ale opravdu je jen na takove mensi jezdeni, ne na delsi prochazky..dneska bycho volila nejaky pohodlnejsi pro prcka, ted ma neco pres 90 cm a je mu uz neskutecne maly..madlo nejde polohovat, coz je u delsi trati taky nevyhoda, nebo kdyz chce tlacit tatinek..i kdyz co bych od skladacky cekala 😀
Shrnuto podtrzeno, neni spatny, dobre jezdi, je efektni a cenove vice nez prijatelny, ale volila bych jiny...🙂

adik2
29. bře 2012

Holky, já jsem už z toho zmatená 😒 Je to docela um vybrat ty správný. Náš malej je taky "kus chlapa" na 10 měsících má 78 cm, takže podle toho, co tady čtu, nám Espiro asi dlouho neposlouží... Já mám podmínky spojenou rukojeť, polohování zad i nožiček do lehu a cenově okolo toho Espira. Ach jo 😝

paaaja111
30. bře 2012

Trochu reálného pohledu na Mark Q - po roce a půl ježdění - ne každodenního ani celodenního, je kočárek docela zničený, kolečka jsou naprosto oježděný, je z nich v podstatě černá placka na plastové konstrukci (to bylo už po několika měsících) a celkově je kočárek celý "rozhrkaný" a fakt vrže. Konstrukce je znýtovaná, takže se nedá nikde dotáhnout žádný šroubek.
Hned po prvním měsíci od koupě nám začala padat nožní opěrka, sama svévolně. Vyreklamováno, opraveno. Teď mi odešla i brzda, nikde není žádný servis, takže kdyby mi to ta´tka neopravil "doma na koleně", tak už je kočárek úplně k ničemu. A nutno podotknout, že se o kočárek staráme, otírám ho, mažeme kolečka...

Kočárek ovšem celkově posloužil, je fakt prostorný, malej se tam v zimním fusaku může i pohnout. Super na cestování v MHD, ale je tak max. na jedno dítě, druhé ho už fakt neužije...

e_evelinka
19. dub 2012

@adik2 jaký jste vybrala? babypoint má mé požadavky také-jelikož polohování nožiček i zad moc kočárků nemá, znám možná defakto jen 2:// díky

adik2
22. dub 2012

@e_evelinka Zdravím 🙂 Nakonec tedy Espiro, ale ono je to vážně s tím Mark Q skoro úplně stejné. Stejně jsou oba vyráběné v Polsku a myslím, že dokonce i stejnou firmou. Jinak zatím jsme spokojení, ale já mám golfky spíš do krámů a když jdu s malým kousek od baráku na hřiště apod., takže jsme žádné mouchy ještě neobjevili 🙂 Jenom teda, když veze manžel, tak si párkrát už kočárek zabrzdil, ale mně se to ještě nestalo.

camelinka
22. dub 2012

my mame espiro a zatim sem nenasla zadny -,projede i nas teren coz prekvapil a na rozdil od ostatnich kocarkuse neprerazime o brzdu 😀

camelinka
22. dub 2012

@adik2 manzel taky jednou kopl do brzdy ale me se to taky jeste nestalo, je to jen o cviku ze 😉