Vybrat kočár Patron Bohemia Fenix F4 nebo X-Lander X1?

alimak_star
26. dub 2008

Ahojky mám prosbičku,
ráda bych si koupila nový kočárek a váhám mezi dvěma, které se mi líbí a to: patron bohemia fenix f4 nebo x-lander x 1.
Pokoušela jsem se na ně najít nějaké recenze, ale nic moc!!!!!
Chci Vás všechny požádat, které z Vás mají s těmito kočárky buď pozitivní nebo negativní zkušenosti, aby mi o nich napsly, abych se mohla správně rozhodnout . Děkuji. Kamila

malaskoricka
26. dub 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

skus nastudovat nieco v tejto teme mozno najdes aj tieto dve...

adriana1
27. dub 2008
avanka
27. dub 2008

Alimak, pozri do mojho albumu (mozem ho nafotit aj detailne, tieto fotky boli robene vecer pri blesku a na sportovej verzii nie je nasadene madlo a vlozka pre malicke deti...), my sme si pred dvoma tyzdnami doviezli domov kocik X-lander X1 v bordovej farbe...je uzasny, ja by som urcite isla do tohto, uz len kvoli odpruzeniu....Inak vyzera 1000 krat krajsie, ako na obrazku alebo na nete.
Co som pocula o x-landerovi, negativne skusenosti som nenasla, snad okrem drobnosti, ze sa zvykne trhat penova rucka, ale to je normalna vec pri kazdodennom pouzivani...da sa kupit nahradna..

avanka
27. dub 2008

A este, x-lander ma o nieco vacsie kolesa a je o par korun drahsi, my sme ho kupovali v Hodonine v Cechach, sportak aj s taskou stal 9300 ck, vanicka 4200 ck

pietra
27. dub 2008

my mame doma x1, najprv som na ten kocik strasne nadavala a dodnes si trvam, ze je to smejd, co sa tyka kvality materialu. Velmi lahko sa para, praska rucka, ale su to veci, ktore nebrania dalsiemu pouzivaniu. Ak chces kocik to terenu, nema konkurenciu. Mam odskusane niektore kociky, ale v terene si lahulinko ozaj ide len x1. Jeho nevyhodou je snad aj hmotnost, je dost tazky, ale kym ho nemusis nosit po schodoch, tak to tiez nie je podstatne. Cize moje zhrnutie: ak chces kocik do terenu, nevahaj a ber x1, ak ten teren nie je az tak dolezity, obzri sa po kvalitnejsom kociku

alimak_star
autor
27. dub 2008

Děkuji za názory a zkušenosti. Bydlíme na vesnici, tak je pro mě důležité, aby se v terénu dalo dobře jezdit. Když trošičku odbočím, nevyznám se moc ve značkách, jaký výrobce a značka je kvalitnější.........................?

pietra
27. dub 2008

alimak, ja mam napr. este kocik jane forest, pouzivany 1,5 roka a nie je na nom to pouzivanie vobec vidiet. ale hoci ma byt vraj urceny do terenu, teren vobec nezvlada tak ako x1. ale je ovela lahsi, takze na bezne prechadzky a do mesta beriem jane a ked ideme na vylet do lesa, na luky, neschodne cesticky, tak berieme x1

pomfrita
28. dub 2008

ahoj - my máme Patron bohemia, ne fenix, ale zephyr a musím říct, že to není špatný kočár - jediné, co mi na něm trochu vadí, že nevypadá jako ty dnešní moderní kárky, které se mi poslední dobou začaly móc líbit 😅
Jinak - je to kvalitní kočár, po půl roce vypadá jako nový, je super odpružený, takže do terénu je dokonalý (taky i kvůli velkým nafukovacím kolům), váží jen 14 kilčo, což je slušný, má přehazovací rukojeť a jednu z největších vložných tašek na trhu...tak snad jsem trochu pomohla 😉

tanis
16. pro 2015

Nově jsem vytvořila skupinku kočárků Patron, přidejte se 🙂

https://www.modrykonik.cz/group/7211/