Vyplatí se zainvestovat do originál pláštěnky X-lander?

zizala
31. kvě 2013

původně jsem si koupila "neoriginál", ale teď už je naprosto doničená a roztrhaná, tak se poohlížím po nové. ta originál se mi moc líbí, přijde mi, že i snad víc vydrží, ale přeci jen stojí 550 Kč, tak si říkám, jestli je to dobrá investice? Myslím tuto http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/x-l...

timbouctou
31. kvě 2013

ahoj, podle mě se to vyplatí. Emitexová stejně stojí kolem 250,- a dítě tam nemá takový prostor a taky tady ta, jak jsem koukala, je na zip, což je prima, když neprší pořád, že prcek může být odepnutý. Pokud nemáš vyloženě napjatý rozpočet, tak bych neváhala vůbec 🙂

beta.m
31. kvě 2013

Já koupila na X-move obyč z internetu, nějakou univerzální a sedí krásně, a stála okolo 200 kč 🙂

vrtule83
31. kvě 2013

Moje zkušenost s obyč pláštěnkami není dobrá, brzy se vždy začali trhat (různé značky). Bohužel ale original nebyla domyšlená (chicco).

vendulka
31. kvě 2013

já u všech kočárků měla vždy originál pláštěnku kupovanou s tím kočárkem, vždy byla součástí kočárku

zirafka82
31. kvě 2013

My máme od X-landeru originál pláštěnku, ne tedy přesně tuhle, ale taky stála přes 500,-. Je super, ty zipy jsou báječné, když neprší, dá se připnout a malá má čerstvý vzduch. Zatím se mi trošku trhla dole ve švu, ale to se dá krásně znovu opravit. Já být jen tebou, kamarádka má podobnou, jako uvažuješ ty a stěžuje si, že je hrozně těžká...
Našla jsem tu naší : http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/x-l...

zelvatko
31. kvě 2013

Kamarádka prodává X-lander pláštěnku za 2OOkč, kdyžtak písněte do z IP

mistrulka
31. kvě 2013

tak přesně tu co má na mysli @zizala mám k x-landru taky a taky mám tu obyč a ta už je roztrhaná,prostě naprd,ale na druhou stranu ta originál na x.landr je dost neskladná a vypadá jak malá rakev když je navlečená 🙂 ale je fakt že dokonale drží,nikde se netrhá a dítko v ni má dost prostoru...................jediny negativum je to,že je taková tvrdá a nejde nijak dobře složit jak ty obyčejné...

ebsian
31. kvě 2013

Nekupujte originál x lander pláštěnku, ta teda nic nevydrží a hned se roztrhala dík tomu, že materiál je tlustý a příliš pevný a je to celé moc upnuté na hl. korbičce, koupena v DM neoriginální a ta je perfektní a přežije vše. Není zdaleka tak upnutá. 😉

nikollita
31. kvě 2013

Já jsem taky zastáncem neoriginální. Koupila jsem na hluboký kočár origo za 500 kč 😲 a byla naprosto k ničemu. Hrubá, nepoddajná, vzhledově šílená. Tak jsem koupila v rossmanu za pár kaček neoriginál a super.

mafeska
31. kvě 2013

já mám taky neoriginál, dala jsem za ní 250 kč emitex, kapánek jsem se cukala dát víc jak 500 za kus igelitu do deště bo sněhu. Je dost prostorná, lehce se nasazuje a plní stejný účel jako ta drahá.
Na korbičce jsem měla origoš, byla součástí nákupu kočárku a ta byla super, sice upnutá že jsem se kolikrát bála pořádně ji natáhnout ale vydržela bez jediný praskliny a trhliny ve švu.