Vyšisuje se tmavá barva kočárku na sluníčku?

betka78
18. únor 2011

Ahoj maminky, chtěla bych se Vás zeptat jaké máte zkušenosti s vyšisováním barvy kočárku. Jsem těhotná a zvažuji koupi kočárku. Máme vybraný kočárek, ale nemůžeme se rozhodnout zda v černé nebo béžovo-hnědé barvě. Miminko se nám má narodit v létě a tak se trochu obávám, zda se černá barva nevyšisuje od sluníčka. Jaké máte zkušenosti s černými nebo tmavými odstíny kočárku?

simonceli
18. únor 2011

Měla jsem černý a po dvou létech byl dalo by se říct tmavě hnědy (casualplay S6)

evita_ij
18. únor 2011

My měli černý a nevybledlo nic 😉 Záleží na kvalitě kočárku. Nějaký z polského trhu za 5tis asi vyšisuje, ale normalní značkový by neměl. 😉

kikimaruska
18. únor 2011

Záleží určitě na kvalitě potahu. Kolikrát šisují i barevné světlejší odstíny. Měla sem doma 5 let starý kočárek, měl tmavě modré plochy a nevyšisoval ani trochu a byl i několikrát praný v pračce. Naopak kamarádkám i některé nové kočárky třeba přes léto vyšisovat stihly😒 ...Nejlepší bude vybraný kočárek probrat třeba v diskuzi jemu určené...tam ti maminky určitě poradí, zda si vybrala dobře 😉 a jak je to s šisováním barev, mnohdy se liší i rok výroby, kdy má stejný model již jiný druh potahu...

obla
18. únor 2011

Já měla Casualplay s4 a nevyšisoval se mi ani trošku. Sestra měla Casualplay s4 a byl vyšisovaný až hrůza 🤐
Takže odpověď zní, kdo ví..?

petruskaaa
18. únor 2011

My měli černo bílý kočárek a přes léto černá barva trošku vybledla,ale pokud se na to člověk vyloženě nesoustředí,tak si toho ani nevšimne 😉 .Větší problémy nám dělal spíš ta bílá barva,když malá začala v kočárku dlabat,byl pořád ušmudlaný 😉 ...ale do černé bych šla určitě klidně znovu 🙂

lojzina
18. únor 2011

spis je to kus od kusu,mel 3 komb vybledla hned po 1.lete,a znama co ma ten samy,i stejny rok vyroby,tak ji ani n,ma ho porad stejny..... 😕

dendaz
18. únor 2011

Sporťák Casualplay S4 vyšisovala boudička a znatelně...

weri1
18. únor 2011

máme dorjan černej a neyšisoval

babulinkab
18. únor 2011

a já mám zrovna polskej za pět tisíc a vozím v něm už druhé dítě a nevyšisoval vůbec 😎

veruska007
18. únor 2011

Kočárek se nám nevyšisoval, hodně záleží na materiálu - my měli takový hrubší, trochu umyvatelný a částečně nepromokavý materiál, ten se nešisoval. Ale třeba světle zelený slunečních měl pro změnu z deště tmavé fleky.

zuzka72
18. únor 2011

Záleží na materiálu, černé a tm. modré jsem měla 3 a jen jeden se vyšisoval do takovo fialovočerné, zbylé dva zůstaly černé...to je těžké, nikdy člověk nepozná asi jestli to vybledne, nebo ne. Možná zkusit vybrat přímo značku a položit otázku přímo na ten dan´ý typ kočárku od maminek co mají zkušenosti...

hojda
18. únor 2011

Jedinou záruku na barvu má kočárek Teutonia, jinak žádný. Pozor taky tmavá barva zvyšuje teplotu v kočárku, měřili jsem to s kamarádkou na sluníčku a je to pravda. Vím, že s barvou měl problém Mutsy bylo to i v černých ovcích.

sussanah
18. únor 2011

Opravdu je to o znacce a materialu. My mame Teutonia cerno-sedo-cerveny, potah ma uv filtr 50 a teda po lete, kdy jsme byli venku snad porad a i na dovolene na krete, neni na kocarku znat vubec zadna zmena. U takovych tech polskych typu dorjan, firkon apod, tam bych se ale vyblednuti docela bala.

xkacatkox
18. únor 2011

záleží na kvalitě potahu a UV filtru, na gessleinech tmavé barvy jsem nikdy neviděla šisování, nastuduj výrobce 🙂

lenkabu
18. únor 2011

Mám sourozenecký Phil and Teds,černý a v létě se nevyšisoval

jaa
18. únor 2011

Záleží na kvalitě materiálu...Znám hodně mamin,co mají kočár z Pl a vyšisovala jim i světlá barva...modrá,červená,oranžová..A jen jednu,co ji ten z Pl nevyšisoval.Ale byl šedý.Já mám třeba dobrou zkušenost s Cam a gessleinem.Oba černá barva.cam ježděný 10 měs. přes léto celé a gess ježděný zatím půl roku,ale také přes léto...A ani tuk.Asi bych si nekupovala kočár z BA,ale spíše nějakou směsovku PES,PAD atd.tam je ta stálobarevnost jistější...ona totiž i bavlněná trika rychleji ztácí barvu,než z um.vláken..

kaatulkaa
18. únor 2011

Máme černý kočárek polské výroby a jezdíme s ním od května a zatím je barva jako u nového 🙂

ivicek1
18. únor 2011

Ahoj také jsem měla Casualplay a vyšis.se boudička a dosti 😒 ,po 2let.použ.

zuzik24
18. únor 2011

Máme černobílý Dorjan a nevyšisoval ani trochu, máme ho dva roky 🙂

verusinek
19. únor 2011

Maxi cosi mura a tedy zatím se nevyšisoval....

karotky
19. únor 2011

Já mám černošedou Inglesinu Magnum a za 2,5 roku se vyšisovala dost.Jako uvozním v ní ještě 2.dítě,ale kdybych si jí měla nechat na 3.mimčo(jako,že už žádné takové nebude),tak jedině na balkón nebo na zahradu. 😅
Ale je pravda,že jsme se s ní dost najezdili a ještě 2 roky najezdíme(když bude slunečno),takže i tak jsem s tím kočárem spokojená. 😎

beponka
22. únor 2011

tmavě hnědá trojkolka Jané a barva jako nová. jediné co se trochu šislo je taška ke kočárku. asi je vyrobená z jiného matroše....

lamarika
22. únor 2011

šedá od Jané a na korbičce má dva vyšisované fleky 😠 Paradoxně na spoťáku, který byl ježděný víc není nic. . . 😕

babanci
13. čer 2019

My máme bílý, tak osobní zkušenost nemám, ale vidím vyšisových tmavých kočárků denně tolik, že bych se toho bála. Nám každý rozmlouval bílý a dneska můžu říct, že to byla ta nejlepší volba. Máme koženkový, otřeme vlhčeným ubrouskem kdejakou mouchu a prach a je stále oslnivě bílý, nežloutne. Ale máme Gesslein, což podle mě zaručuje kvalitu.