Vyzkoušely jste kočárek Bebetto Luca 2013? Jaký je?

martinka24
9. únor 2013

Moc se mi líbí tento kočárek a chtěla bych vědět vaše názory na něj .Děkuji za příspěvky 🙂

martinka24
autor
5. bře 2013

Nikdo???

kacatka
10. bře 2013

@martinka24 ahoj, chtěla jsem koupit právě tento kočárek, viděli jsme ho na veletrhu. Koupila sis ho nakonec? a nenašla si k němu nějaké recenze? díky moc

martinka24
autor
11. bře 2013

@kacatka Už ho máme koupený, je moc hezký, ale recenze nikde.je to novinka, tak ho lidi zatím neznají a le doufám, že bude ok 🙂

kacatka
11. bře 2013

@martinka24 a on není nikde na prodejnách, že? já ho taky chci, ale mám strach z řešení jakýchkoli reklamací 😒 A ty ho máš z internetového obchodu?

martinka24
autor
11. bře 2013

@kacatka já ho mám z kamenného obchodu, nejdřív jsem si ho musela vyzkoušet, předvedli nám jak se skládá a všechny funkce a vybrala jsem si modrou barvu, mají ho v Plzni na Slovanech.

kacatka
11. bře 2013

@martinka24 no Plzeň je z Brna hrozně daleko, ale nám ho ukazovali na veletrhu i jsme si ho vyzkoušeli, ale přece jenom-do Plzně daleko, tak asi budem muset zvolit něco tady v Brně☹Což mě teda dost mrzí

martinka24
autor
11. bře 2013

Právě z této prodejny ho vezli do Brna na veletrh 🙂 kupovali jsme ho před tím, než tam jeli. Podívej se na net, jestli není někde poblíž.
http://www.krokodylek-tu.cz/products/bebetto-lu...
tento odkaz je na kamenný obchod v Trutnově, jiný jsem nenašla.

laura2013
21. srp 2013

Jsme majitelem kočárku typu Luca v antracitové barvě a musím říct ,že jsme zatím moc spokojeni, kupovali jsme ho v Brně na výstavě i pro konečnou cenu vozítka.Máme moc dobrý pocit z toho, že tenhle typ kočárku venku vůbec nepotkáváme, což je fajn na druhou stranu uvidíme jediná věc je, že nám hrká pravé ložisko od nova, ale už to neřešíme a zvykly jsme si na to, bereme to sportovně a tak trochu to plní účel, že malá dřív usne jinak maximální spokojenost.A hlavně musím říct, že jednání pani majitelky této firmy je na urovni, ví co říká a poměr cena kvalita je dost dobrá, troufám si říct ,že jsem náročný klient a byl a jsem spokojen děkuju ahoj z Luhačovic do Plzně díky