X-lander v dekoru desert 2011. Máte ho?

monulkab
27. črc 2011

Ahojte, snažila jsem se najít reálné fotky kočárku X-lander v dekoru desert, ale bohužel se mi to nepodařilo. V kamených obchodeh jsem tento design kočárku taky nenašla, nemáte náhodou některá z vás tohoto krasavce doma?

janneke
27. črc 2011

Tohle je kolekce 2011, stačí se podívat na stránky oficiálního dealera.
http://www.x-lander.cz/xlander_web.pdf

monulkab
autor
27. črc 2011

to samozřejmě ano, ale v diskusích o x-landeru hodně holek píše že kočárky jsou ve skutečnosti trochu jiné než na obrázku, někdo dokonce psal že o hodně tmavší, takže by mi pomohla fotka někoho , kdo jej má už doma.

lumixii
30. črc 2011

@monulkab našla jsem reálné fotky, jukni 🙂 někdo prodává na MMB

lumixii
30. črc 2011

@monulkab popravdě řečeno, když tak na ty fotky koukám, tak mi připadá dosti podobný barvě arctic 😒 no ale i tak fotky můžou skreslovat

akcull
30. črc 2011

Tak jsem si zrovna prohlížela nové barvičky a tahle desert se mi líbila, ale představovala jsem si ho béžový s hnědou vložkou a cihlovým madlem, reál se mi až zas tak moc nelíbí.
A ten arctic má kamarádka, objednávala ho "naslepo" a byla dost překvapená🙂 Kočárek je béžový s šedivou vložkou a červeným madlem. Myslela si, že bude světle šedý... Určitě chce ty barvičky vidět...

monulkab
autor
2. srp 2011

@lumixii díky moc, teda čučím jak puk, to že fotky zkreslují je jasný, ale že by takhle...navíc v katalogu má být ten vnitřek fakt hnědý, ta béžová se může zkreslit do šeda, ale že by swe hnědá zkreslila takhle do tmava....

lumixii
2. srp 2011

@monulkab no taky jsem byla překvapená. Proto říkám, že to spíš vypadá jako ta barva arctic, ta má tu vložku šedou, ale zase by měla být snad bílá s červeným madlem. No v každém případě i já jsem čučela jak puk, protože na ukázkových fotkách vypadá opravdu jinak. Takhle jsem dopadla i kolekcí volcano 2010. Strašně se mi ta barva líbila na ukázkových fotkách, ale v reálu jsem kočárek neviděla. Objednala jsem si ho z internetu, a když mi přišel, tak jsem byla sklamaná. Nevím, prostě je opravdu lepší si koočárek prohlídnout v reálu. 😒

janneke
2. srp 2011

@monulkab Tak v tomto případě tvůj dotaz nyní chápu. 😲

monulkab
autor
4. srp 2011

@lumixii to jo, ale když ho v brně nemají tak mám prostě smůlu no, psala jsem té paní z mimibazaru a říkala že ta fotka prý opravdu zkresluje, poslala mi ještě na mail jednu, je to o něco lepší, ale stejně se to tomu obrázku nerovná...já už ale nemám nějak chuť zase spekulovat jakej kočárek teda koupit, takže u něj zůstaneme...akorát teď mám dilema s podvozkem, původně jsem chtěla XA, ale paní mi doporučuje tu X3, je údajně praktičtější na skládání, má jinak řešenou opěrku zad atd...

lumixii
4. srp 2011

@monulkab Aha, tak to já zase už pak nevím jak je to u X3. Tu jsem nikdy neměla a ani jsem jí neviděla. Já mám XA a ta mě plně vyhovuje a to bydlíme na vsi. V každém případě bych ty typy pokud možno okoukla na živo, aby to nebylo jako s těmi barvami 😀

chnapyy
7. srp 2011

Já měla štěstí vídět všechny barvy kočárku a budeme holčičce kupovat barvu amethyst,ze všech barev se nám líbila nejvíc.Barva volcano je hezká pouze na internetu,ve skutečnosti to je hnědo oranžovej kočárek.

lumixii
7. srp 2011

@chnapyy Přesně tak, barva volcano je hezká pouze na internetu 😀 😀
Nevíš, kde bych mohla vidět barvu Forrest z 2011 ?? Zatím jsem na ní vůbec nikde kromě internetových obrázků nenarazila. 😒

monulkab
autor
7. srp 2011

@lumixii jé tak to jsem ráda že ti xa vyhovuje, my jsme se pro ni stejně nakocnec rozhodli, ale objednávat budeme až v září. a jakou že máš barvičku doma ty?

mailli
7. srp 2011

ahoj holky, nedalo mi to a hledala jsem na googlu nějaké reálné fotky - typ desert. našla jsem tyhle, které jsou už trochu věrnější ofiko fotkám od výrobce 😉

lumixii
8. srp 2011

@monulkab Já mám doma 2010 Volcano, ale popravdě řečeno se mi vůbec nelíbí 😀 Na internetu na fotkách vypadala mooc pěkně, ale realita je též o něco jiná 😀

@mailli nooo tak tenhle dezert je už vypadá o doost lepší než ten z toho MMB

mailli
8. srp 2011

@lumixii ale je docela problém najít vůbec nějaké reálné fotky... buď mi to vyhodilo odkaz sem přímo na fotky v diskusi a nebo na ty, co jsem sem vložila. myslím, že tahle barva nebude tak špatná 😉
já už doma XA mám - 2010, jungle - a jsem neuvěřitelně spokojená jak s barvou, tak s kočárkem samotným. no a letošní barvy se taky hoooodně povedly. už jsem pár letošních kočárků viděla v ulicích a líbily se mi. ale ty hodně světlé jsem ještě bohužel neviděla (desert a arctic)...

lumixii
8. srp 2011

@mailli Jsem se tenkrát rozhodovala mezi barvami volcano a jungle. Nakonec jsem zvolila volcano.
Ted bych ho nejraději prodala a koupila si budto jungle a nebo forrest

chnapyy
8. srp 2011

@lumixii tak my máme v Liberci přímo prodejnu,kde prodávají všechny letošní X-landry,tak jsem se tam byla podívat a všechny barvy jsem viděla ta barva forrest je hodně křiklavá zelená,narozdíl od tý jungle,to je spíš barva khaki.Pěknej je modrej,červenej,černej,fialovej a šedooranžovej myslím,že to je barva rocky.

monulkab
autor
8. srp 2011

@chnapyy a ten desert jsi viděla? já viděla na živo tuším ocean, jungle a rocky. chtěla bych ale světlý kočárek takže u nás by připadal do úvahy jen deser nebo arctic ....

monulkab
autor
8. srp 2011

Holky co už máte kočárky odzkoušené, máte nějaké tipy co ke kočárku kupovat a co ne, popř co koupit neoriginálního? zatím jsem vyčetla že je zbytečné kupovat deštník, a plštěnku je dobré koupit od jiné značky,která je asi tak 4x levnější než od x-landera...

chnapyy
8. srp 2011

@monulkab viděla,mě se ta barva nelíbila.Byla taková světle bežová s khaki a oranžová rukojeť,hodně podobný na obrázku.Já nemám ráda béžovou,tak se mi to moc nelíbilo.A artic je skoro bílej kočárek s červenou rukojetí.Nad tím jsem taky uvažovala dokud mi nebylo maminkou rozmluveno to,že to bude večně špinavý a že to nejde vůbec vyprat.Nakonec jsem měla vybranej fialovej pro holčičku a černej pro kluka.A vyhrál fialovej 😀 .Přítel musel povinně obcházet kočárek se mnou a byl pro barvu rocky,ale já si do výběru nenechala kecat.

monulkab
autor
8. srp 2011

@chnapyy mě se líbí právě buď arctic nebo desert, ale asi zůstaneme u desertu, třeba na něj někde v brně ještě narazím...

mailli
8. srp 2011

@lumixii já jsem viděla tenkrát "jungle" přímo na krámě, tak jsem vůbec neváhala a nepřemýšlela nad jinou. my jsme si ani dopředu nenechali říct, jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka, tak jsem chtěla neutrální barvu... letos bych brala "forrest", je to krásně veselá barva oproti letošní "jungle", která mi přijde taková smutná, šedivá... 😒

mailli
8. srp 2011

@monulkab ahoj, s kočárkem jezdíme přes rok, tak snad už vím co a jak 😀
SLUNEČNÍK jsem dokupovala dodatečně, ale ne originál (nelíbí se mi, že je čtyřhranný, cenově ani nemluvím) a ke korbičce šel parádně. na sporťák je pravda zbytečný, stříška se dá krásně roztáhnout a stíní úplně bezvadně, takže ho mám schovaný výhledově pro druhého prcka.
TAŠKU NA MADLO jsem koupila originál (tu menší). jsem moc spokojená, hodně se tam vejde a je "nacvakávací" na madlo, takže mi ji jen tak někdo nesebere (ano, bohužel už i odzkoušeno).
SÍŤKU proti hmyzu a PLÁŠTĚNKU originál nemám.
AUTOSEDAČKU jsem brala Maxi Cosi. Cenově levnější a prodavačka mi potvrdila, že je i o něco bezpečnější (to pro mě bylo rozhodující). Jen se k ní přikupují jiné adaptéry (ale hádám, že na originál autosedačku též, nevím jistě).

lumixii
8. srp 2011

@mailli
@monulkab
tak pokud mám napsat i já, co jsem využila a co nikoliv tak by to bylo asi takto:
hluboký kočárek jsem x lander neměla, koupila jsem až sporták.
Sluneční zbytečný vzhledem k té stahovací stříšce, jak už zde bylo psáno.
Pláštěnka a síťka originál nemám, pro mě zbytečně drahé, koupila jsem od Emitexu.
Autosečku a hlubokou korbičku jsem od X landeru nepouživala, takže nemohu soudit.
A tašku jsem sice měla, ale né dlouho, zase jsem jí prodala, protože mi bohatě stašila ta mega kapsa na zadní části boudičky a košík pod kočárkem. 😀

lumixii
9. srp 2011

Teď trochu odbočím od barvy desert. Viděli jste holky/maminky už novou barvu z limitované edice pro rok 2011, jsem dneska na ní narazila. Tak jen tak pro zajímavost Vám jí sem hodím.

monulkab
autor
15. srp 2011

Tak jsem konečně narazila na obchod kde mají opravdu veliký výběr kočárků, a dokonce i ten náš zmiňovaný desert. Barva se mi líbí, korbička je moc hezká, sporťák už tolik nevynikne, ale i tak ho vezmeme. Nejvíc mě teda zaujala barva arctic, ale bohužel, dokážu si představit že sporťák by by lza chvíli dost špinavej od botiček, takže zůstaneme u desertu. I co se manipulace týče tak to nevypadá na skládání složitě. zítra ho asi objednáme.

monulkab
autor
15. srp 2011

@mailli prosím tě jakou sedačku od maxi cosi máte? mě v obchodě ukazovali jednu bytelnou max.cos ale stála snad 5000. Jde to pomocí adaptérů teda připevnit i na kočárek, nebo jsi ji využívala jen v autě? zvažuju jestli by to vůbec mělo smysl kupovat adaptéry na autosedačku, když stejně s malou do nákupních center jezdit zřejmě nebudu

mailli
15. srp 2011

@monulkab máme typ CITI SPS (barva desert), stojí pořád stejně cca 2500,- Kč. na obrázku nevypadá nijak extra, ale je dost široká, takže malá se do ní vešla hodně dlouho a odvažuju se říct, že jí byla i hodně pohodlná. měli jsme k ní i stříšku, takže paráda. s adaptéry jde přidělat na kočárek. využila jsem několikrát, když jsme třeba jeli někam dál na návštěvu, abych nemusela tahat i korbičku (nejeli jsme naším velkým autem). do nákupních center jsem s ní nejezdila, ale na nějakou tu jednodenní cestu k příbuzným nebo ze začátku k doktorovi to bylo fajn. těch peněz za adaptéry nelituju 😉

monulkab
autor
17. srp 2011

Tak jsme už objednali, nakonec ale barvu Arctic. Řekla jsem si že to postě risknu. Od začátku jsem toužila mít světlej, dokonce až bílej kočár, viz moje albíčko a kočárek Hartan, tak doufám že jej opravdu budeme mít. Vzali jsme XA a hlubokou korbičku, v ceně je taška aještě nějaký blbiny, a utosedačku jsme koupili maxicosi cabrio nebo tak nějak se to jmenuje. Adaptéry jsem nakonec objednala taky.DOufám že to všechno klapne. V jednom obchodě mi totiž říkali že arctc je už vyprodaný, že v té barvě se dá objenat už jen sporťák, a tady v tom obchodě kde jsme objednávali - SAM BABY, tak říkali že není problém tak sdnad to bude ok.