X-lander v dekoru desert 2011. Máte ho?

monulkab
27. črc 2011

Ahojte, snažila jsem se najít reálné fotky kočárku X-lander v dekoru desert, ale bohužel se mi to nepodařilo. V kamených obchodeh jsem tento design kočárku taky nenašla, nemáte náhodou některá z vás tohoto krasavce doma?

marketa97
23. srp 2011

Ahoj holky my máme ocean 2010, jezdíme od listopadu. Kupovali jsme set: korba, sporťák, slunečník, fusak. Původně jsem chtěla slunečník věnovat kamarádce, protože jsem si říkala, že ta boudička na sporťáku se dá stáhnout víc dopředu a nebude třeba, ale teď jsem za něj ráda. Malej je hodně háklivej, když na něj svítí a jsou chvíle kdy ani prodloužená boudička nestačí (ráno nebo k večeru, kdy už je sluníčko nízko), navíc ho občas tady u nás na horách využívám jako "štít" proti větru. Pláštěnku na sporťák máme od jiné firmy, stála asi 230,- Kč a super, pokryje celý kočár i s košíkem. Jinak jsme dokoupili pouze originál držák na pití (ale to jen kvůli mé pohodlnosti - jsem líná se ohýbat dolů do košíku). 😀 Taška byla součástí setu - jedná se o tu malou, ale bohatě stačí.

miana
1. zář 2011

Ahoj, včera jsme byli vyzvednout X-lander XA v barvě DESERT. Mně se moc líbí, rozhodně není khaki, je béžový, jen ta oranžová je taková víc svítivá než jak udává výrobce na obrázku. Každopádně kočárek berevně krásný a praktický 🙂.

monulkab
autor
25. zář 2011

Tak jen pro informaci, jak jsem psala o stránku dříve, v Sam Baby nám tvrdili že kočárek v dekoru Arctic není problém, a paní prodavačka která byla moc milá a ochotná mě ujišťovala, že nám objednají nový kočárek, protože jsem upozoroňovala na to že ten na prodejně vrže...zaplatili jsme tedy zálohu a čekali měsíc, po měsíci nás vyzvali k odběru, tak jsme tam včera jeli natěšení...první co mě zaujalo bylo, že vystavený Arctic už na prodejně nebyl, prodavačky dotáhly rozbalenou krabici, což by nebylo tak divný, ale kolem skládání kočárku se motaly dvě, a vše ukazovaly hrozně rychle. Stačila jsem si ale všimnout že po stranách je kočár špinavý, tak jsem na to upozornila, že jsem požadovala nový kočárek a že mám za to že to je ten kočár co byl na prodejně...ta milá prodavačka už nebyla tak milá jako minule a bez servítek mi řekla, že kočárek jim poslali z Ostravské prodejny, a že oni tady v Brně neví, jestli je to kočárek nový, nebo jen převezený vystavovaný kočár z prodejny...potom si moje mamka, se kterou jsme byly kočár vyzvednout všimla, že není jen špinavý, ale i potrhaný, takže jsme na to opět upozornili a požadovali obratem dodávku NOVÉHO Arcticu, na což nám bylo řečeno, že se už nevyrábí, i přes to že jsem se na tuto záležitost dotazovala minule, protože jsem tuto informaci dostala v jiné prodejně....takže jsme bez kočáru....zítra budu obvolávat jiné prodejny a budu zjišťovat jaký kočár by byl možný koupit, aby byl fungl nový a k dodání v nějakou rozumnou dobu...

sirael4
11. bře 2012

@monulkab Ahoj, chci se zeptat, jak je omyvatelný kočárek, jak se špiní (třeba nakládání do auta atd) a podobně? Líbí s enám Arctic, ale dost se bojíme světlého kočáru (sporták)....

Holky, vejde se mi složenej sporťák do sedanový Fabie? O hloubku kufru strach nemám, ale aby prošel otvorem...?