X-lander x-run? Je to kočár pro náročnější terén?

hehena
24. bře 2011

hoj všem maminkám. hledám kočárek pro náročnější terén (les, výmoly, bláto, atp.) a padl mi do oka X-lander X-run. máte některá? chci ho jako alternativu do horšího terénu, abych si neodrovnala sporťák a hlavně pohodlně projela... moc prosím o zkušenosti. díky

hehena
autor
28. bře 2011

nemáte náhodou někdo tento kočárek?

fafetka
8. led 2012

@hehena sice jsem tenhle dotaz našla opradu "brzy"😀ale přece.Myslím že už jsem ti psala,ale pro jistotu...😵
My máme x-run a jsme moc spokojení.Doonce tak,že už máme druhý kousek.Měli jsme nejdřív green z kolekce 2009,ale zamilovala jsem se do Arctic,tak teď máme ten.Je skvělý!Prostorný,pohodlný,lehounký...kupovali jsme ho jako kočárek jen na brusle a běhání,ale postupem času se z něj stal miláček,kerý používáme denně.Máme ho vyzkoušený i v lese,v bahně,v hlubokém sněhu, v písku a všude projede lehounce a pohodlně 😵 budeme si ho nechávat.Toužíme po dalším mimi,tak jen dokoupíme korbičku.Jak jsem Poldovi moc nevěřila-osvědčil se a na rozdíl od jiných vydržel v naší domácnosti nejdéle 😵

hehena
autor
8. led 2012

@fafetka tak to je super! arctic byl báječnej... já nakonec podlehla Baby Joggeru City Elite a taky spokojenost veliká. ptala jsem se paní, co měla oba a ta říkala, že BJ je vyšší třída ve všem 🙂))) což nemusí být pravda, bo jak víme, každý vyhovuje něco jinýho a jak jeden vychvaluje ten, druhej ho haní, takže to beru všechno s rezervou. no každopádně u BJ byl větší koš, síťka v zádech, bezkonkurenční stříška i ložná plocha, takže jsem neodalala jemu a též ho můžu doporučit, i když, u vás už je rozhodnuto 🙂)) na další miminko držím paluchy! ať k vám zavítá co nejdřív! 🙂 😉

karolakmn
4. bře 2016

Holky nemate nekdo v planu prodat run?

sonikmotlu
5. dub 2016

Děvčata, udělali jste mi radost. Ja o tom kočárku také uvažuji. Hlavně proto, že měřím 180 cm a doposud sem nenašla sporťák, kde bych se nekopala a nebo se nad kočárek nehrbila 😕
Máte nějaká na výšku také tolik centimetru jako já? Můžu si kočár s klidným svědomím obědnat. Neni tady totiž nikde obchod, kde bych si ho mohla ozkoušet 😕

tawiyelan
5. dub 2016

@karolakmn Tak za dva roky 🙂. Boží kočár 🙂

tawiyelan
5. dub 2016

@sonikmotlu Manžel má dva metry a vyhovuje mu.Rukojeť je opravdu i pro dost vysoké lidi.

sonikmotlu
5. dub 2016

@tawiyelan parada 😆