Za jak dlouho vám přišel kočár z detskyruzek.cz ?

sarkal
12. říj 2008

Ahojky.Objednala jsem si kočárek z internetového obchodu detskyruzek.cz a mám termín už za tři týdny,mám docela strach aby kočárek do té doby dorazil,protože ho musejí objednat u dodavatele 😒 .Máte někdo zkušenost s tímto internetovým obchodem,za jak dlouho kočárek dorazil?Nebo vůbec za jak dlouho Vám přišly kočárky objednané přes web?
Díky za odpovědi

sarkal
autor
17. říj 2008

Ahoj holky.Tak musím pochválit obchod DETSKÝ RŮŽEK.Včera nám přišel kočárek a to po 7dnech od objednání.
Kočárek je ještě hezčí než na obrázku,je bez jediné chybičky,prostě nádhernej a ještě bylo zdarma poštovné.Prostě můžu tento internetový obchod jenom doporučit a teď už se ten náš miláček může klidně narodit,protože kočárek na něj čeká doma složený 🙂 .

mirjanka
17. říj 2008

tak já taky brouzdám po internetových stránkách, zaujala mě cortina od camu - našla jsem ji ted velmi výhodně, ale dostala jsem zprávu, žen některé int. stránky dodávají falešné Cortiny a že je mezi nimi i tato - máte někdo zkušenosti s www.autosedacky-kocarky.cz http://www.autosedacky-kocarky.cz/kocarky/triko... ???

frog
17. říj 2008

Na této adrese jsem sice neobědnávala,ale vždycky mi na dotaz odpoveděli rychle a ochotně..A co myslíš tím falešně Cortiny?Jako že si je někde vyrábí sami??Nemyslím že by jim to stálo za to.. 😉

mirjanka
17. říj 2008

prý o tom psali na www.prckove.cz - že prý je tato stránka taky na seznamu - ale já žádný seznam stránek s podvodnými kočárkami nenašla - tak si myslím, že je to blbost

mirjanka
17. říj 2008

http://www.prckove.cz/pozor-na-falesne-cortiny-... - nic o seznamu stránkách, které prodávají falešné cortiny, jsem tam ale nenašla...takže je to zpráva nezpráva - vzhledem k tomu, že nám zhruba před 7 lety přišy skr net místo mobilu brambory, už jsem opatrná
máte někdo zkušenosti s http://www.autosedacky-kocarky.cz/ ????

susik77
19. říj 2008

Ahojte, ja mam blbu skusenost s www.babyportal.cz, uz som o tom zalozila aj jednu diskusiu. Objednala som si kocik, oni sa vobec neobtazovali oznamit mi, kedy asi mi ho dodaju, Tak som tam za 2 tyzdne volala, povedali, ze bude za dalsie 3 tyzdne. Ale ze ak si objednam verziu s nanoznikom, bude za 2 dni. Tak som si ju objednala, bolo to okolo 2000 Kc drahsie. Samozrejme, v dohodnutom termine to nedorucili, ze vraj to nestihli, ale ani mi to dopredu neoznamili, ja som trcala cely den doma. Prislo to o den neskor a namiesto tej verzie s nanoznikom poslali verziu bez nanozniku. Este skoro dalsi mesiac som sa s nimi hadala o peniaze-aby mi vratili rozdiel na ucet. Jednanie otras, ani sa mi neospravedlnili, robili sa, ze sa ich to netyka, ze to bola "nestastna nahoda" a ze oni su "super obchod" 😠 😠 😠

barbarabendova
1. pro 2011

ahojky sem velice nespokojená .. obědnala sem si kočárek piiere cardin a jezdil 4 dny vubec nezatačí je hrožně těžký a to co drži korbičku vypadava takže se celá korbička hejbe nahoru dolu potom nejde ani nastavit víška rukojete jak je tam napsano takže hrozny pote co sem volala na detsky růžek že mam tuto vadu tak pán byl velice ironický že on nic neví že ani neví co to je za kočarek a že mam kočárek privest ale že nahradni mi nedaji .. takže velice spatna skusenostahoj .. 😢