Za jak dlouho vám přišel kočár z detskyruzek.cz ?

sarkal
12. říj 2008

Ahojky.Objednala jsem si kočárek z internetového obchodu detskyruzek.cz a mám termín už za tři týdny,mám docela strach aby kočárek do té doby dorazil,protože ho musejí objednat u dodavatele 😒 .Máte někdo zkušenost s tímto internetovým obchodem,za jak dlouho kočárek dorazil?Nebo vůbec za jak dlouho Vám přišly kočárky objednané přes web?
Díky za odpovědi

pajmis
12. říj 2008

Ahojky sarkal...já mám teda tu zkušennost, že sem si z netu objednala postýlku a matraci do postýlky a bylo tam psané, že dodání je do druhého dne po objednání... tak se si to objednala a čakala.... a čekala..... a čekala...... a asi po týdnu mi došla trpělivost a přímo na jejich stránce bylo telefonní číslo... tak sem jim zavolala, že kde je má objednávka, že čekám a nic... 😒 hm, tak mi sdělili, že postýlku, co sem si objednala oni už nebudou dostávat a tudíš mi tedy stornují objednávku... tak sem ji po telefonu stornovala a postýlku si šla koupit druhý den do obchodu... ale nebyl to detský ružek...byl to obchudek Slůně.cz. Ale kočárek sem si kupovala v obchodě a taky nebyl na skladě a čekala sem na něj asi 10dní, takže to bylo rychlé... uvidíš sama, ale být tebou tak si tam raději zavolám a optám se - pro klid duše 😉

sarkal
autor
12. říj 2008

Já tam právě posílala emaila,oni mi odpověděli,že mi ho objednávají a že jakmile ho budou mít na krámě tak mi ho pošlou,ale za jak dlouho jim přijde to nenapsaly,tak doufám,že se to stihne,to je tak když člověk váhá a přebírá a pak tohle 😒

natali.m
12. říj 2008

no já nemám sice zkušenost z kočárkem, ale už víc jak 2 měsíce mám takhle objednaný kojicí polštář.měl dojít do týdne, ale nic, ozvali se po měsíci, že nrměli skladem bačkůrky, které jsem objednávala společně k polštáři a že teda posílají nekompletní objednávku, no pak zase 14 dní nic, potom došel mail, že bačkurky jsou a balík je na cestě, no a ted už zase 14 dní čekám.paráda...

sarkal
autor
12. říj 2008

natali.m si mě nepotěšila ☹ ,nemáš to náhodou objednané z promimi.cz,já tam objednávala spirálku na postýlku a nějaké hračky a doplňky a kvůli tomu,že neměli rukavičky jsem čekala tři týdny a pak mi napsaly,že je nedostanou tak jsem čekala další týden než balík dojde,vše teda bylo ok,jen ty rukavičky nebyli....

pajmis
12. říj 2008

sarkal - já teda nevím, ale být tebou, tak tam zkusím zavolat a na vše se zeptat... za jak dlouho jim to dojde, jak dlouho to trvá než to odešlou atd... prostě se informovat.... víš, ono je to celkem pozdě to objednávát a ještě z netu 3 týdny před porodem, zvlášt když piješ maliníkový čaj 🙂 já osobně bych si tam zavolala, protože tu zkušennost co mám já, tak od té doby nic z netu nechci a raději si zajdu do obchodu... já si objednávala kočárek v obchodě a tam mi řekli že do měsíce by měl dojít, no a za 10 dní už sem ho měla doma 🙂 myslím, že kamenný obchod je spolehlivější... uvidíš sama, ale já bych je uháněla... ono 3 týdny jsou 3 týdny... a můžou z toho být 2 nebo dokonce 1 týden... porodit můžeš, ani se nenaděješ... tak hodně štěstí... a fakt - v dnešní době, pokud se neozveš, tak čekáš a čekáš... já kdybych jim sama nezavolala a nezeptala se, tak čekám ještě dnes na tu postýlku....

natali.m
12. říj 2008

sarkal: jj, holka, z promimi, to tak vypadá, že jim ty objednávky dělají asi docela velký problém..... 😒

sarkal
autor
12. říj 2008

Pajmis máš pravdu,raději tam zítra brnku pro klid duše a kdyby to trvalo nějak dlouho tak hold budu muset najít jiný,problém je v tom,že ten kočárek co já chci jsem široko daleko v kameném obchodě nenašla ☹ a na jinym webu jsem ho ještě našla ale byl asi o tři tisíce dražší a ještě ho neměly v té barvě tak nevim,no uvidim zítra budu moudřejší.
Jináč já objednávala z netu vše vaničku,podložku,veškeré oblečení,lahve,deky,hračky a byla jsem maximálně spokojená,vše přišlo včas jak bylo psáno a za dobrý ceny a kolikrát mi daly ještě dárek(vždycky nějakou blbost klíčenka,propiska..ale potěší)takže si nemůžu stěžovat,to byl pak pocit když ty samé dupajdy co jsem měla z netu za 195kč jsem v krámě viděla za skoro 300kč,u nás je těch krámů právě pár a tak si mastí kapsy,tak sem řekla,že já jim to prostě nedám.Takže moje zkušenosti jsou fakt dobrý,ale asi záleží na jaký obchod hold narazíš.

pajmis
12. říj 2008

sarkal- za zeptání nic nedáš... a hlavně budeš klidnější když ti řeknou - např. no právě nám kočárek dorazil, tak vám ho obratem posíláme, nebo že dojde třeba v pátek a ve středu další týden ho máš doma... chápeš, že aspon budeš vědět... a kdyžtak jim tam řekni, že už máš termín a kdyby byli tak hodní a uspěchali to u dodavatele 🙂 což nevim, jestli zabere, ale aspon budou vědět že na něj spěcháš... kdyžtak dej zítra vědět jak si dopadla a co ti řekli... já si právě kupuju vše v obchodě... sem strašně nedočkavá a nerada na něco čekám... to čekání na tu postýlku bylo hrozné.... tak si raději koupím vše tady u nás...

smardik
12. říj 2008

sarkal zavolej si tam, musí mít přece nějaké info od dodavatele jak dlouho trvá než dojde, třeba u našeho kočárku byla doba dodání 10-12týdnů a přišel ani ne za 8týdnů

pajmis
12. říj 2008

smradik - teda, 5 týdnu... to už sarkal tolik času nemá... to by musela přenášet... 😒 ale tak ono pro začátek ten týden, max. dva by to "možná" bez toho kočárku šlo... na procházky se myslim hned zezačátku nedoporučuje chodit... tak by malého nosila v sedačce... no ale však sarkal uvidí, co jí zítra řeknou, at zbytečně neznervoznuji 😉

pajmis
12. říj 2008

napsala sem 5 týdnů ale chtěla napsat 8 týdnů 😠 sem se přehmátla... 😀

smardik
12. říj 2008

pajmis je to dost ale to jsem věděla předem že se na něj čeká tak dlouho, zjištovala jsem si to takže se prostě objednal dostatečně předem a je to 🙂. Ale myslím že v obchodě určité musí vědět kdy tak kočárek dojde aspon zhruba 🙂

sarkal
autor
13. říj 2008

Tak jsem nevydržela a hned teď ráno jsem do dětského růžku volala 😅 Kočárek je objednaný a zboží jim prý vozí každý týden ve čtvrtek takže pokud ho dodavatel má skladem tak ho tento čtvrtek přivezou a obratem pošlou mě.Tak jsem se zeptala jestli bude do tří týdný a říkal,že to určitě jo.Tak se uvidí jestli příští týden přijde.každopádně pokud nepřijde do 14dnů tak budeme muset s manžou obrazit krámy,což bych velice nerada ☹ já chci prostě tenhle!!!

smardik
13. říj 2008

sarkal vidíš super 🙂

pajmis
13. říj 2008

sarkal - tak vidíš 🙂 aspon, že tě to uklidnilo 😉 pokud to mají takhle, tak to si narazila na dobrý obchod, kde mají dobré lhůty... ještě ti chci říct (mimi téma) , že sem ted byla u Dr. a řekla jí, že si chci upravit dávku magneska tak, abych mohla porodit po 37tt... abych nemusela tak dlouho dítě nosit a porodila třeba sama spontánně po tom 37tt... no to si ji měla vidět... strašně mi nadala, že tohle jako ne...že to magnesko budu brát do 37tt a pak ho vysadím abych porodila 39 - 40tt ☹ ach jo... já nechci tak dlouho... říkala, že v 37tt je to ještě riziko rodit... ale mě se stejně zdá že je to tak akorát ... jo a ještě, ty si psala na jiné diskuzi, že tvůj Tomík měl v 33tt 2400g?? nebo tak nějak, že?? Mě ho dnes vážila a náš má jen 1100g... zdá se mi to moc málo ☹

pajmis
13. říj 2008

omluvám se...napsala sem v závorce mimi téma, ale myslela sem že to je mimo téma 😉 tak pardon 🙂

smardik
13. říj 2008

pajmis s váhou se nestresuj, je to jen orientační, jeden doktor řík +-500g a můj mi ted řekl že rozdíl může být až +%700g tak fakt bych se nestresovala, já váhu vůbec nevím a neřeším to, malý má vše co má mít a to je nejdůležitější 🙂. Ale určitě bych nechtěla at se narodí po tom 37týdnu, myslím že těhotenství těch 40týdnů z nějakého důvodu trvá 🙂

pajmis
13. říj 2008

smradik - já nevim no, celkem mě vyděsilo, že malý má jen tolik... ale tak snad máš pracdu a není podvyživený... ty semáš, ty už to máš za pár... já si ještě počkám..ale už bych to chtěla uspěchat... myslela sem, že po tom 37tt by to bylo ideální , ale to, jak Dr. na mě vyjela...až sem se lekla... 😒

smardik
13. říj 2008

pajmis myslím že kdyby bylo něco v nepořádku doktor ti to řekne, každý je prostě jiný. Třeba moje teta rodila v termínu a malý měl 44cm a 2200 a byl naprosto v pořádku, v inkubátoru nebyl vůbec 🙂. Říká se že donošené dítě je v 38týdnu tak počkej do něj a pak se můžeš pokoušet začít mu pomáhat ven - já zkouším vše co se dá ale zatím nic 🙂

pajmis
13. říj 2008

😀 😀 to je ale smůla, že?? 😀 😀 když by člověk nechtěla, tak jak naschvál porodí dřív a když chce, tak nic... prostě si ty mrňousci s náma dělají co chtějí 😀

smardik
13. říj 2008

pajmis já už bych rodit chtěla ale nic, malý si asi chce počkat na termín 🙂. No říkám si že mu je u maminky dobře tak proč by šel ven 🙂

pajmis
13. říj 2008

já to vidím u sebe stejně... možná hůř.... tím, že se na malého tolik moc těšíme, tak budu ještě přenášet - určitě 😀 ono přeci jen, není lepšího a čistšího bydlení než v děloze, že 🙂

smardik
13. říj 2008

pajmis no já myslím že není důvod proč by s jim mělo chtít ven - vždyt tam mají svůj soukromý vyhřívan bazen, jídlo dostanou, napít dostanou, maminky je hladí, když se nudí použijí nás jako kopačák tak co jim chybí? tady je čeká akorát cesta ven, zima a maminka - jenže tu má i uvnitř

pajmis
13. říj 2008

smardik - to jo, to máš pravdu... akorát tady bylo téma o kočárku a už sme z toho udělali téma o porodu 😀 😀 😀 ale tak ráda bych byla na tvém místě a měla napsané 39tt 😀 jak já záávidíím 😝

sarkal
autor
14. říj 2008

Ahojky.Pajmis tou váhou se opravdu nestresuj!Taky mi řekly,že může mít méně nebo více..
Myslím si,že v 37týdnu je to už ok,když si přečteš diskuzy v kolikátém týdnu jste rodily,tak tam hodně holek rodilo v 37-38týdnu a vpohodě.Já včera byla v poradně a tam vše ok.Pak v nemocnici na ctg a tam se jim něco nelíbylo a řekli mi,že mám přijít večer v šest na přetočení do nemocnice.No co ti budu říkat,strachy sem nedýchala 😝 Večer v porodnici mi ho udělaly znovu,ptala jsem se co se jim na tom prvním nelíbylo,že mi nikdo nic neřek a sestra,že miminku tluče rychleji srdíčko než by mělo,to mě úplně dodělalo měl 155tepů za min.,tak mě natočila znova,chodila se na to koukat a vždycky se usmála(asi viděla,že jsem v pr....),manža čekal na chodbě dovnitř ho nepustily ☹ No pak jsem šla čekat na chodbu a sestra mě volala,že už přišel doktro aby to vihodnotil,držel ten papír a koukal a mě se klepaly nohy jako blázen.Pak psal na stroji....No řekl,že vše je vpořádku jak má být,že můžu být naprosto klidná,to mi ale spadl šutr ze srdce a ještě mi zaznamenaly dvě kontrakce a ptal se jestli jsem je cítila,měla jsem to už víckrát jen jsem nevěděla,že to jsou kontrakce.Tak mě to docela potěšilo.Jinak ty nám teda dávají ti doktoři,takový nervi a nikdo ti pořádně nic neřekne,měly by si konečně uvědomit,že jsme taky lidi a né jen jejich práce!!!

smardik
14. říj 2008

sarkal malý měl 175 tepů za minutu a doktor nic neříkal, tak bych se nestresovala. Mám štěstí že chodím ke svému gyn a ne do nemocnice

sarkal
autor
14. říj 2008

Jo jo jenže to nevíš viď když Ti řeknou že se jim to nelíbý a nic víc.No hrůza ta porodnice,bych to radši odrodila doma než tam 😝

marci
14. říj 2008

Já nedám na dětský růžek dopustit. Měla jsem objednaný kočár přes eshopbaby a čekali jsme 2 měsíce a potom nám oznámili, že dodávka ze španělska nedorazila a bude až za měsíc - já měla 3 týdny před porodem. Začala jsem plašit, zachránil mě dětský růžek. Manžel si telefonoval s majitelem, byl moc milý a můj vybraný kočárek i ve vybrané barevné kombinaci jsme měli do 4 dnů doma. 🙂

smardik
14. říj 2008

sarkal to máš pravdu, holt doktoři nás zbytečně stresujou

sarkal
autor
14. říj 2008

marci si mě potěšila 🙂 No ve čtvrtek jim příde zboží tak snad jim přijde a příští týden ho snad budu mít.Taky jsem mluvila s majitelem a byl vpohodě.Je to pro ně kšeft tak snad to bude co nejdřív...