Zajímavý kočárek Inglesina Fresca

ladylavender
1. srp 2009

Zdravím.

Na ruských internetových obchodech a bazarech jsem našla kočárek (resp. vaničku) Inglesina Fresca. Viděli jste ji někdo? Zajímalo by mě, jestli je to nějaký starý dnes už nevyráběný typ nebo prostě výrobek určený pro "východ". Vyloženě starodávné vzezření tedy nemá, tak to bude asi něco jako u nás Otuttina - tu v oficiálním mezinárodním katalogu Inglesiny taky nenajdete. Každopádně je to zajímavé 🙂

Chcete-li si Frescu prohlédnout, stačí zadat "inglesina fresca" do googlu. Odkaz na adresu v azbuce se mi sem dávat nechce 😀

tereziep
1. srp 2009

Ahoj,
našla jsem i u nás, že ji někdo prodává. Byl zakoupen v roce 2007. No a pak jsem našla ještě odkaz na stránkách http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/document..., že byla představen na veletrhu už v roce 2002
Co jsem tak koukala na tyto stránky, tak mi připadá, že má 3 hluboké - Classica, Vittoria - ty asi vyrábí už hodně dlouho. Potom začali vyrábět i Sofia.
No a myslím, že pak přidávají levnější varianty vaniček. Loni to byla otutina. Předtím to byli jiné a myslím, že právě Fresca byl model z roku 2002. Řekla bych, že se asi moc neprodával. To samé bych řekla o otutině. U nás třeba jezdí co já vím jen jedna. No a třeba magnum u nás jezdí docela dost. Ono je fakt, že inglesina má kočárky dost drahé. Myslím, že prostě na trh dodají kromě drahých klasických hlubokých vaniček i ty levnější a pak zjišťují jak se prodávají. Pokud ano, tak je dají i další rok.