Zimní fusak do kočárku Maxi Cosi Mura 4, máte tip?

bellinka
24. zář 2012

Ahoj maminky,

chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Máme kočárek Maxi Cosi Mura 4 a řeším problém se zimním fusakem. Tento kočárek má ve sporťáku tzv. řídítka, která nejdou úplně vyjmout. Tudíž fusak bez rozdělených nožiček tam nejde vložit.. Přesto pořád doufám, že je nějaký, který tento problém vyřeší a bude mít jen jednu velkou kapsu na obě nožky a třeba díru na ty řídítka? Máte tip???

http://www.korunka.cz/kocarky-sportovni/maxicos...

Tady je ještě ukázka toho kočárku pro představu..

katka_21
24. zář 2012

@bellinka Dobrý den, obávám se, že Vám do tohoto kočárku půjdou jen fusaky typu s rozdělenými nožičkami. Některé klasické fusaky mají průstřihy na bezpečnostní pásy, jako např. G-Mini, Emitex apod., ale myslím, že průstřihem řidítka neprojdou, jedině vyzkoušet a příp. průstřih ve fusaku rozumně zvětšit (o zvětšení bych požádala zručnou švadlenu, aby se průstřih nepáral 😉).

pampeliska1
24. zář 2012

@bellinka Taky mám MC Mura 4 a řidítka vyjmout jdou..Takže u vašeho kočárku to taky půjde 😉 Já to budu řešit tak, že na zimu řidítka poletí pryč - stejně mám ještě malé mimi, které nesedí, takže ho budu používat v té nejnižší poloze, protože z korbičky už skoro vyrostla. Ještě nevím, který fusak vezmu, ale asi Emitex a na ten si nechám na MMB ušít nánožník.

gabbika
24. zář 2012

Ahoj, taky mám muru a řídítka vyjmeš. Buď existuje přímo MC fusak, nebi koupíš jiný a vyjmeš řídítka. Já to budu řešit jako
@pampeliska1

bellinka
autor
24. zář 2012

Holky, díky.. Já ten kočárek doma zatím nemám, nebo máme zatím jen korbičku.. Sporťák má ještě brácha, podědili jsme a měla jsem za to, že ty řídítka jsou na šňůrce a úplně odstranit nejdou.. TAk díky za rady, to mění situaci 😅