Zimní fusak pro novorozeně

kifi
21. zář 2017

Ahoj maminky,

narodí se nám první miminko v polovině prosince, takže nás čeká s pidičlověkem celá zima. Proto vybírám obravdu teplý zimní fusak. Jaký byste doporučili pro novorozeně, se kterým máte ty nejlepší zkušenosti, jaký materiál....? Děkuji za Vaše názory 🙂

lucie01
4. říj 2017

@eliskaxox slabá deka pro panenky? :D tak to mě pobavilo... ale jasně taky názor ....já svou zkušenost mám jinou 🙂

kejt29
4. říj 2017

Emitex 3v1 a velka spokojenost...

kolbena
4. říj 2017

@lucie01 upřímně si myslím, že je to docela trefné, emitex mám doma taky a při porovnání s gessleinem a i s těmi fusaky little angel je to opravdu nesrovnatelné. Možná třeba pro větší dítko, ale zimního novorozence bych do něj teda taky nedala :(

lucie01
4. říj 2017

@kolbena mám děti narozené v lednu a únoru a neměli jsme problém. Děti vždy teploučke jako vyvážené z trouby 🙂 Samozřejmě je třeba prcka obléct do teplého oblečení 🙂 Určitě je spousta lepších fusaku, zvlášť perovych..... já jen napsala svou zkušenost a já na něj nedám dopustit 😉

kukokuko
4. říj 2017

@hojda
A který typ Little Angel přesně máte?

eliskaxox
4. říj 2017

@lucie01 jj to je právě to co jsem psala, do Little Angel se děti nemusí strojit. Takže vám odpadne to ubrecene, prehrate miminko čekající na to až se ustrojite apod. To se prostě fakt nedá srovnávat, já měla Emitex, Aesthetic,Lodger a Little Angel. Emitex a Aesthetic prostě těm dvoum druhým nesahaji ani po kotníky

hojda
5. říj 2017

@kukokuko já už nemám, kupoval jsem ho před 8 lety, teď už jsou zase jiné druhy.