Zimní fusak, s jakým jste spokojené?

misska1
11. srp 2013

S jakým jste spokojené?

hojda
11. srp 2013

Dita Tábor s outlastem. Má termoregulaci, dítě se nepotí ani mu není zima, velký vydržel až do 3 let, dá se rozšířit a prodloužit, odepínací spodek na botičky a vyhrál i cenu na veletrhu dětského zboží. Máme i loger, ten je moc krásný, ale není tolik praktický - zimní vložka není až do nožiček, navíc je šitá do sedu, takže pokud se dává do hluboké korby, tak se pod dítkem dost hrne, není odpínání na nohy pro větší chodící děti (zouvat, návleky, nebo dávat dovnitř ve špinavých botech)

speedygon
11. srp 2013

Emitex 3v1-je to ten s odjímatelným dílem, tudíž od narození a až je dítku malý, nastavíš prodlužovacím dílem. Prodlužovací díl je omyvatelný i z vnitřku, takže potom nemusíš sundávat botky. A fusak má spoustu úchytů, takže myslím, že dobrý do každého kočárku a nesjíždí. My jej navíc v r.2009 koupili nový za cca 800Kč, což je super cena....

elana
11. srp 2013

@misska1 Z těch dnes prodávaných jednoznačně Odenwälder Mucki L. Bezkonkurenční. Sice dražší (ovšem dají se pořídit starší kolekce s výraznou slevou), ale funkční materiál, opravdu teplý (i v zimě do něj stačí dát dítě tak, jak je doma, jen na hlavu samozřejmě čepičku🙂), velký výběr barev. Z těch "starých" to byl beránek ještě po nás-používala jsem ho když byl syn miminko v korbičce. Ten fakt neměl taky chybu. Do sporťáku na sezení další zimu už se ale nehodil, to chtělo něco "pružnějšího", tak jsem pořídila na doporučení toho Muckiho a dobře jsem udělala.

elielizabeth
11. srp 2013

My máme I´coo. Nejsem moc fanda těch moderních či šusťákových... Takže kůže uvnitř s beránkem je pro nás top 🙂
Je hodně teplý, takže malá byla třeba jen v dupačkách a overálku bez botiček... a byla teplounká. Taky je dost dlouhý a na dva zipy až k nožičkám.

xvitk101
11. srp 2013

Mame Kaiser Iglu uvnitr je beran a pouzivala jsem ho do hlubokeho i sportaku. Mame starsi kolekci, a tak me vysel cenove velmi dobre. Jsem s nim spokojena.

diniki
11. srp 2013

Já měla také Emitex a byla jsem moc spokojená. Jen je opravdu na zimu. Na jaře a na podzim je v něm teplo, ale mají i podzimní a jarní verzi 😀

betysek
14. srp 2013

Měla jsem na obě děti od fimy Teplo domova a maximální spokojenost...