Zimní fusaky. Jaký vybrat?

niko
15. zář 2008

Ahoj,

prosím poraďte jaký fusak vybrat na zimu? Na jaké vlastnosti se při výběru zaměřit...

kalerat
15. zář 2008

Tak to mě taky docela zajímá, právě totiž vybírám jaký fusak koupit. 🙂

paratko
16. zář 2008

Ahojky niko a kalerat!

90% květnovek08 má zimní fusak 3v1 od Emitexu. 😉 Je nejkvalitnější, nemá žmolkovaný fleece, dá se odepnout spodní díl na nohy a umýt ho, je dlouhý (110cm) a velmi krásný, vydrží až do 3 let věku děcka. 🙂 Do konce srpna byl nový na mimibazaru za 799,- 😕 , teď už bohužel všude za plnou palbu: 1199,-
😠 http://www.babymax.cz/prislusenstvi-ke-kocarkum...

niko
autor
16. zář 2008

A co fusaky z ovčí vlny?? Máte k nim nějaké připomínky, krom ceny ...

janulle22
16. zář 2008

ja jsem si koupila fusak z beranka(ovci vlna) asi to nebyl original opac stal myslim650kc ale svoji funkci udelal...myslim ze je v nem vetsi tepli nez v ostatnich...ale zalezi na vyberu maminky ktery druh chce... 😉

kalerat
16. zář 2008

Paratko já právě taky koukám po tom emitexu, ale taky mě zajimá ten z ovčí vlny? Není v tom dítěti zase moc velký teplo, když není venku taková zima?

janulle22
16. zář 2008

kalerat ---myslim ze neni...ted taky nebyla nebyla nejak velka zima a ada byl spokojenej...spocenej nikdy nebyl...tak nevim...ale myslim ze ne... 😉

aponchie
16. zář 2008

ja mam klasickeho beranka a jsem moc spokojena a nemenila bych ikdyz je ruzovej a treba druhy dite bude kluk ma smulu ,nebudu kvuli tomu kupovat modrej 😀

kristi
16. zář 2008

ja nemam zadnej fusak

janulle22
16. zář 2008

kristi-a vcem vozi dite...?teda pokud nechodi...🙂

kpetra
16. zář 2008

Ahoj. My jsme taky loni pořídili Emitex combi 3v1 a jsem ráda,že jsme ho pořídili. 🙂 Využii jsme ho zkrácený do autosedačky a korbičky a koncem zimi i prodloužený do sporťáku.Fusak je opravdu hodně teplý, většinou jsme ani nepotřebovali deku, jen když opravdu hodně mrzlo.Já ho všem doporučuji. A ta cena není tak hrozná,když ho tak dlouho využijete. Navíc se dá na MMB docela dobře koupit. Moc se mi líbí, že se dá vybrat z tolika barevných kombinací a teď se k nim prodávají i super deky ve stejné barvě. 😀

kristi
16. zář 2008

chodi 🙂 ale vloni jsem ho taky nemela, a to jeste nechdoila, mela kombinezku a pod sebou i na sobe deku..

janulle22
16. zář 2008

a to stacilo...?ja nevim esi ted budu malymu davat fusak...tak v tom rijnu/listopadu bude met 1rok a 4-5mes...tak nevim...co vy myslite...?

janulle22
16. zář 2008

jako malej uz chodi ale kdyz pojedem nekam do mesta tak nevim... ☹

kristi
16. zář 2008

ja nevim, my ho proste nemame, kdyz je uplne mega kosa, tak ja stejne ven nejdu.....

janulle22
16. zář 2008

ja videla hodne mamin mamin co meli deti kolem roku a pul ze jezdily jen s dekama pod ditetema na diteti...🙂tak nevim...a zas si rikam ze do mesta uz v zime tolik jezdit nebudem a ven pujdem bez kocarku...asi ho poslu dal... 😉

johanda
16. zář 2008

kalerat, v ovčím rounu se ti děcko neuvaří ani nezapaří, je to jeden z nejlepších "zateplovacích" materiálů. V mírné zimě se v něm mrně, myslím, cítí líp než ver flísu, jelikož vlna dýchá a propouští vlhkost, přičemž se neopotí. Na starší děcko, co už občas i chodí je ale lepší flís (nebo jen deka), protože vlna se fakt blbě pere a schne i týden 😒

janulle22
16. zář 2008

jesdte mame doma takovou chlupatou deku ktera ma diry na ruce a hlavu takze ho do toho zapnu celeho,ale je tak divne barevna ze to je hnusny...no jo tchyne kupovala... 😀

kalerat
16. zář 2008

johando díky, máš pravdu, tak a ted mám dilema co koupit.

mezera
16. zář 2008

Líbí se mně fusak Red Castle combizip, konkrétně tato barevná kombinace http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=208297. Nevíte někdo jak vypadá ve skutečnosti?

majenka
16. zář 2008

Tak já mám pro malou také emitex a je super! Vřele doporučuju.

janulle22
17. zář 2008

holky uz dava nekdo fusak 15mes diteti...?

janulle22
17. zář 2008

jsem to blbe napsala-budete davat fusak nebo deku 15 mes diteti...?do sportaku...?

bustik
19. zář 2008

Já se chci zase zeptat, jestli když mám fusak, jestli je ještě potřeba kombinéza?

aponchie
19. zář 2008

no ja davala kombinezu i fusak a pres to nanoznik..

viona
19. zář 2008

mám stejný dotaz jako Janulle22,fusak z loňska už nemám a nevim,jestli na zimu pořizovat nějakej jinej do kočárku,nebo jestli bude stačit deka,malýmu bude rok a půl 😕
Bustik,loni v zimě jsem to dělala jako Aponchie,kombinézu,fusak ,nánožník 😉

bustik
19. zář 2008

Holky díky, nevěděla jsem jestli to není zbytečné, ale jak vidím tak ne 😉

aponchie
19. zář 2008

zbytecne to asi neni pac kdyz je zima tak je zima a decko se nehjebe,takze beranek do kocarku jako vystelka a pak kombinezu a zakryt a pres to dat nanoznik a pohoda kdyz je tepleji odhrnes fusak a nechas nanoznik at neprofoukne a kombineza je lepsi kvuli zadickum a pohodli

georgine
19. zář 2008

bustiku u nás se hodne osvedcila zaninovacka do autosedajdy emitex na zimu malý je v lednu a fusák jsem vubec enpuzila jenom trisko,svetrik,dupacky kombinezku,zavinovackua deku a bylo to super, protoze byl jeswte ve vlozne tasce a enbyl tak ovtevrený ven v kočárku. zálezi ovsem na tom jkaá bude zima, ale fusak neni fakt spatná vec 😉

janulle22
20. zář 2008

hplky neporadite teda...?jestli davat fusak 15mes diteti fusak...?

aponchie
20. zář 2008

ja davala teda a nic spatneho na tom neni 🙂