Zimní fusaky. Jaký vybrat?

niko
15. zář 2008

Ahoj,

prosím poraďte jaký fusak vybrat na zimu? Na jaké vlastnosti se při výběru zaměřit...

janulle22
21. zář 2008

ja nerikam ze je na tomneco spatneho ale nevim jestli to ma cenu...kdyz jdem ven tak jdem bez kocarku a kdyz jedem nakoupit tak jedem autem...jen koupit neco malo,ale to je kousek...tak nevim jestli nam neposatci jen deka....

aponchie
21. zář 2008

hele tak to si musis asi rozhodnout sama 😉

janulle22
21. zář 2008

asi jo... 😉

johanda
21. zář 2008

janulle, pokud už chodí, tak bych fusak nedávala.

petraluk
21. zář 2008

Ahoj tak kamarádka, dávala malej, který byl v prosinci rok jen fusak a přežili zimu bez nemoci. Já plánuji to samý, mam fusak od Emitexu. Nedávat nic mě přijde docela málo, kolikrát je mi zima, když jdu a nemusí být pod nulou, natož dítěti, který jen sedí 🙂 I když bude malej chodit, tak přeci občas v tom kočáru taky pojede. Nebo když půjdu do krámu, tak jen rozepnu fusak a malej se neupeče. Kdežto být nabalenej, tak nevim jak bych ho svlíkala 🙂

A neumim si představit, jak bych dala do golfek jen deku bez nánožníku. Malej by jí okamžitě zkopal 😝

kaczka
21. zář 2008

Holky možná to tu bylo,ale jak dáte fusak do sporťáku,kde jsou kšíry??A navíc prcek bdue určo chtít mít ruce venku!Myslíte,že kombinéza a deka je máo?TEda samo podto oblečení

petraluk
21. zář 2008

Kdybych měla sporťák tak mě asi ta deka postačí, ale z golfek mi jí malej určitě zkope 🙂

Nevim jak ostatní fusaky, ale ten můj Emitex má díry na ty kšíry 😉 A nemusíš ho tam strkat celýho jako do spacáku, ruce může mít normálně venku, když ho kousek rozepneš 🙂

kaczka
21. zář 2008

JAko já plánovala,že budeme mít jen konbinézu a deku.Stejně do fusaku nedáte kombinézu!Nebo jo?N2jak v tomhle nemám odhad!

petraluk
21. zář 2008

Vejít by se tam v pohodě vešla, ale jestli jí dam to netušim. Zatim nemáme ani kombinézu ani zimní bundu 😀 Jen ten fusak už máme od dubna 😀

Kaczka ale u tak malýho mimča jako máš ty asi taky záleží na kočáru. Já měla hlubokej s teplou vložnou taškou, takže jsem měla jen deku, ale do sporťáku bych určitě dala i fusak 🙂

kaczka
21. zář 2008

No jako budeme mít sporťák bo se nám do hlubokého už nevejde!A malý taky nevydrží mít ruce zabalené a když bude mít fusak tak bude mít ,,hole,,ruce

petraluk
21. zář 2008

Malej mi taky ruce pořád vytahoval a navíc si strašně cucal rukavice, vozila jsem sebou náhradní, ale většinou procucal oboje 😀

zlatouch
22. zář 2008

Ahoj, mate nektera zkusenosti s fusakem Emitex Combi Exclusive? Je lo lehci fusak a tepla vlozka, na zimu se pouzije oboje najednou, na prechodny obdobi by mel stacit fusak bez vlozky. Me se libi, ze je to variabilni a v podstate celorocni reseni, za to ta cena - 2500 ☹

gabran
27. kvě 2015

Holky je to už sterší diskuze a tak předpokládám, že za těch X let vyběhli ve fusakách nějaké novinky!!! Mám teď kupovat fusak pro sestru jako dáreček k narození mimča. To se narodí v srpnu. Nechala jsem ségru ať si sama vybere a ona si vybrala taky ten Emitex Monti 3v1. Já osobně nemám s výběrem fusaku žádné zkušenosti, protože jsem ho měla ke kočárku ve výbavě a byla jsem s ním spokojená. Takže potřebuju jen utvrdit od nějaké moudré maminky, že si fakt vybrala dobře. Jen urozorňuji, že nechci kupoavat fusak za 2 tisíce a podobně, tekže tyto tipy vynechajte díky. 😉

rencatupa
28. kvě 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já jsem od kamarádky zdědila tento fusak http://www.funbaby.cz/emitex-fusak-monti-col-638 od Emitexu a ta si ho nemohla vynachválit. Používala ho na malé mimčo do hluboké korby i pro větší do sporťáku - tam má prodloužení bez podšívky, takže do něho mohla dávat i dítě s botkama. Ale dívala jsem se, že stojí zrhuba 1800,- kč, tak nevím, jestli je to ten stejný, který myslíš ty...

eliskaxox
28. kvě 2015

@gabran Ja teda nevim kolik stoji novy ale ja mam Lodger Bunker od jedne pani za 1500. Je to spickovy fusak a nedam na nej dopustit. Letosni zimu v nem nas maly jezdil a mel jen 1 vrstvu teplejsiho obleceni navic. Oproti tomu synovec byl nabaleny ve fusaku emitex a jeste 2 teple deky na to. Super taky je ze se da sepnout kolem hlavy takze miminku kouka jen oblicejicek. Mam doma jeste fusak Aesthetic- to same co Emitex ,a to se opravdu s Lodgerem neda srovnat.

gabran
3. čer 2015

@rencatupa Tak nakonec jsem jí objdenala konkrétně tento:http://www.dupydup.cz/fusaky/emitex-fusak-monti-3v1-25... Nakonec jsem si řekla ,že jí koupím to co si vybrala,aby se do mě ještě nepustila že s ní dělám bl.... že si neumí vybrat ani fusak. Jště mě pak ujišťovala, že jí ho doporučila kamarádka. Tak bude mít co ctěla...Jinak nen longer vypadá úžasně, musela jsem na něj juknout, když ho tu tak eliško chválíte.Každopádně ta cena je docela šílená a u nás zase tak tuhé zimy nebývají, tak snad bude spokojená... 🙂

eliskaxox
3. čer 2015

@gabran Tak aspon budete vedet co pro svoje mimi 🙂 Jinak nebojte se koupit z druhe ruky,je to opravdu ggodne kvalitni vyrobek,ktery se jen tak nesepere a neznici.

hojda
3. čer 2015

Měla jsem fusaků několik a nej byl od Dita tábor s outlastem tj. termoregulací, dítě se nepotí a není mu zima navíc luxusní velikost, jde rozšířit a prodloužit. Měla jsem i lodger, ale za mě zklamání, je to tak pro miminko, pro chodící dítě vůbec, špinavé botičky se musí dávat dovnitř fusaku. Navíc zimní vložka není až do nožiček a pokud se do něj dává miminko, tak v poloze v leže, se ta vložka divně krabatí, protože je šitá do sedu 😖 .

scruffy
3. čer 2015

Já mám Emitex 3v1 a jsem spokojená, ne každý může investovat do drahého fusaku

ludmilad
3. čer 2015

taky jsem měla Emitex, stál kolem 1000,-, byla jsem s ním spokojená

michalmet
12. čer 2015

Ovčí vlna je nejlepší, já sice už dávno nejsem dítě, no na vlně se mi spí úžasně, co teprv pokožka takého drobce.. V letě navyše dokáže absorbovat hodně potu. A hlavně to vůbec nemusí být drahé, něco přes tisícovku mi přijde celkem priměřené investovat do pohodlí dítěte (http://www.oveckarna.cz/detsky-fusak.html). I když, cena vlny půjde ještě níž, protože je jej nějak moc ;) (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/312649-...)

aneztuzka
12. čer 2015

Ahoj, taky vybírám. Nechtěla jsem prvně drahý, ale začal se mi líbit termoregupační sleepy Gesslein, co myslíte?

gabran
21. čer 2015

Holky tak už ten fusak máme doma, ségřej sem ho ještě neukázala, ale musím říct,že vypadá fakt dost dobře, určitě líp než ten tako co jsem měla já ke svému kočárku. Každopádně díky za vaše názory, protože osobní zkušenosti jsou nejlepší...Aneztuzko, ten fusak vypadá dobře,ale takový balík bych za něj fakt nedala!!! Nemluvě o tom že ten Emitex je podle všeho fakt dobrý za ty peníze a tak jak jsem ho koupila já na dupydup ještě s poštou zadarmo.To je akce nekupto jak říká moje mamča!!!

lucisusi
8. zář 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

@paratko
já měla fusak 3v1 od Aestheticu a byl naprosto dokonalej. Jinak co se týče jestli fusak dávat větším dětem, jsem rozhodně pro.

tamcakal
8. zář 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

jo jo já měla tento na kočárkování a i v zimě na saně.http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=11&idss=132

zuz02
5. říj 2016

Jaký máte tip na fusak z beránka? ...myslím značku

mackapacka
5. říj 2016
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

@tamcakal
tamco tak ten fusak vypadá výborně, díky za tip to asi bude naše volba

katris
22. říj 2016

@kpetra co ke MMB???😃

pecora
22. říj 2016

@katris MiMiBazar 😂