Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

kdaniela
1. zář 2010

@slunce_veruna ahoj,já teda zatim bez praxe,ale mě teda od Emitexu některý věci přijdou taky nevalný kvality,když jsem na ně sahala v obchodě,ale fusak Combi je bezva,aspoň já to tak vidim,jinak ten Outlast v Praze jsem taky nikde neviděla ani nenašla,no a s tim Kaiserem do korbičky neporadim,jen vim,že např.my dostanem ten Emitex do korbičky právě jen bez toho spodního dílu(včera jsem to akorát zkoušela),jinak ani omylem,což je tak i dělaný myslim si,korbička je pro menší děti,tak jim i stačí zkrácená délka fusaku,no a pak u něj zase bude fajn,že do sporťáku tam ten prodlužovací díl půjde přidat,s Kaiserem zkušenost nemám ani materiálem ani jaký má přednosti,jdu na něj schválně mrknout o co jde 🙂

rejsek
1. zář 2010

Ach jo, to se mi zase něco povedlo, dala jsem tam špatný odkaz ☹ Ten zelený o kterém jsem mluvila je tento: http://bit.ly/cz74Uc Nemáte ho někdo? Zajímalo by mě, jak vypadá v reálu...

slunce_veruna
1. zář 2010

Dneska jsem se byla podivat na Emitex Combi a vypada fakt dobre. Jen nevim v cem spociva ten protiskluz, to je ten kus latky za hlavickou? Ja cekala na zadickach neco jako byva na protiskluzovych ponozkach a ono nic....
Jinak me zaujalo ze ten kus latky proti sklouznuti je u toho obycejnyho az tak 20 cisel pod hornim okrajem zato u toho Exklusive zacina normalne nahore....jak to funguje kdyz to neni uplne odshora?

jaa
1. zář 2010

@slunce_veruna Vzhledme k tomu,že máš ve fusaku provlečené pásy,tak ti drží fusak na místě... 😉 Jinak,já měla Cam Cortinu a do zkráceného fusaku se mi malá vešla jen do 2 měsíců,pak už jen do dlouhého.A vešel se úplně bez problémů.Krásně se přizpůsobí...

jaa
1. zář 2010

@kdaniela Já měla od Emitexu fusak do autosedačky,do kočáru ai vložku do sportáku a zatím spokojenost.Ještě uvažuji o podzimním fusaku..

kdaniela
1. zář 2010

@jaa ježiš nestraš s dvouma měsícema,já doufám,že vydrží zhruba stejně jak korbička prostě na zimu....a s nástavným dílem se mi teda do korbičky nevejde,vím,že holky nadávaly na ty drobnější věci od Emitexu(deky apod),že zklamání materiál versus cena,my teda máme od nich ještě pláštěnku,tak to zatím nevim a na tom asi není tak co zkazit a pak žirafku-slabší zavinku do autosedačky,tak tam mě materiál zklamal dost v porovnání s tim fusakem a nebýt to přes internet,tak bych do ní nešla....a to jí stejně využijem asi i dost krátce nebo vůbec s takovymhle počasim jako začalo být...

beruska2x
1. zář 2010

ja mela/mam Kaiser a dala jsem ho do korbicky cely (Implast Bolder kocarek) a i ve sportaku loni byl super, pekne se udrzuje - je hned suchy po prani, byla jsem moc spokojena...
letos uz prcek chodi a kamaradka ceka na prosinec mimco tak ji ho pujcim... a nebyl drahy, tusim 1200,-

miska1981
1. zář 2010

ahojte akurat tiez riesim fusak nakolko sa riadne ochladilo, zaujal ma tento:

http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

len sa bojim ci malej v nom nebude velmi teplo, lebo niekde som citala, ze sa tam deticky dost potia, tak neviem. kto ho ma moze mi o nom napisat viac? dakujem

beruska2x
1. zář 2010

@miska1981 to asi taky zalezi kde zijes, u nas je v zime i -15 tak jsem byla rada ze mam poradnej teplej, kdyz je tepleji tak proste do nej ditko min obliknes.. taky kazdy ditko je jiny.. to musis vychytat sama 😉

miska1981
1. zář 2010

@beruska2x to ano, len ma zaujima, ze ked nebude velmi mrznut a fusak aj tak bude treba ci sa tam nebude potit, lebo co mame emitex zavinovacku do autosedacky letnu, tam sa tam vzdy spoti a je mokra.

beruska2x
1. zář 2010

@miska1981 no tak male mimi bych rozhodne bez fusaku nevozila, proste ho min obliknes, me se teda malej nezpotil snad nikdy...

miska1981
1. zář 2010

@beruska2x a mas ten fusak co som davala link?

beruska2x
1. zář 2010

@miska1981 ne ja mam Kaiser ale ten princip je tam stejny 😉

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

atreides
1. zář 2010

taky jsem pro Kaisera, je opravdu hodně teplý, tak bylo super, že jsem nemusal Niny moc oblíkat
a teď čekáme mimuška na zimu, tak je koupím zase a do korbičky sundám spodek a jen to tam nějak zahnu

beruska2x
1. zář 2010

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

presne tenhle - nemohla jsme to najit 😉

jaa
1. zář 2010

@kdaniela Jj.byla dlouhá a prostě se do něj už nevešla.Ale on se ti i nastavený krásně přizpůsobí..neboj...Je krásně teplý a ten materiál je super...Hlavně na údržbu.nepromokne...Jo a mám ještě od Emitexu Flís deku do kočárku a pořád je jako nová... 😉

jaa
1. zář 2010

@miska1981 Neboj..Já měla malou na konci září a když bylo -1é tak ji do fusaku stačilo jen body a kombinéza.Jak bylo tepleji,tak jen body a slabý kabátek...

slunce_veruna
1. zář 2010

@jaa nestras s 2 mesicema, malymu uz jsou ted 3....to je nejaky divny ne? Vzdyt to kratsi ma mit 85 cm a malej ma ted 65! Zas kdybych mela rovnou mit to delsi tak asi jdu do Kaisera, vic se mi libi system spinavych bot ven nez spinavych bot v omyvatelne casti...
Ja se prave taky desim toho poceni, me se malej poti v autosedacce i kdyz je mu zima - proste blbej material....
Ten Kaiser je teplejsi nez Emitex nebo je to stejny? Nikde jsem nenasla nejaky stupne jak u spacaku a Kaisera nemam nikde nazivo v dosahu.....
Prave ze mam od Emitexu slunecni clonu a ta je na dve veci no a tasku ke kocarku kdyz jsem videla tak jsem ji nekoupila....

beruska2x
1. zář 2010

@slunce_veruna do stupnu nevim ale malej fakt i v -15 byl krasne teplouckej z nej...

jaa
1. zář 2010

@slunce_veruna Nevešla se tam. ☹Malá měla 64 cm ve 2měsících.85 cm je to až nakonec kočárku a nikdo nedává dítě až nakonec,ale tak těch 5-10 cm od kraje..Jinak by dítko mělo ten přední díl někde v pase..Takže ,když jsem ji dala do fusaku,tak tak,aby měla ten přední díl v úrovni prsou. 😉 Ale, třeba kamarádka měla menší holčinu a vozila ji v kráté části až do 10 měsíců...Ale ta spodní část se dá celá sundat a máš špinavé boty taky venku.. 😉

miska1981
1. zář 2010

@jaa ty mas ten combi exclusive?

jaa
1. zář 2010

@slunce_veruna Jo a na konci je to spojeno zipem a nožky jsou také vyšší,když mimi leží.Takže i když je fusak zkrácený ,dlouhý 85 cm,tak ve finále využíváš jen délku tak o 15cm kratší..

jaa
1. zář 2010

@miska1981 Měla jsem jen zimní verzi. 😉 Ale byla jsem s ním fakt spokojená🙂

beruska2x
1. zář 2010

@jaa no nevim ja mela fusak "opreny" o stenu korbicky a malej byl zababusenej po pusu a v poho...

jaa
1. zář 2010

@beruska2x Záleží na typu fusaku 😉

miska1981
1. zář 2010

@jaa a na tej zimnej verzii je aj nejaky protismykovy pas proti posuvaniu?
a v zime si jej davala body a aku kombinezu? taku tu hrubu zimnu?

beruska2x
1. zář 2010

@jaa to se da prece udelat s kazdym... ze ho posunes vys do kocarku...

ja jsem davala pouze bodycko, a bud teplejsi kabatek nebo tricko a mikinu, puncosky...

jaa
1. zář 2010

Jinak,ten Emitex má hodně dlouhý spodní díl,ale krátký ten vrchní.Malá se mě tam špatně vešla už od 14 měsíců do 18měs.Třeba ,ale ted u těch nových typů je ten vrchní díl delší.Já měla model 09. 🙂 U gessleinu je o dost delší ten vrch a dítě je v něm krásně zachumlané a zchované.A přitom dle katalogu jsou mezi nimi jen 3 cm.Ale,když je poměřím,tak je to hlavně v tom vrchním díle..gessl.ho má delší..

jaa
1. zář 2010

@miska1981 Je tam našitý díl na to,aby se upevnil na opěrku zad sportáku. 😉 Body a klas zimní kombinézu.Ale bydlíme na horách a tady fučí a běžně jsem chodila ven i v mínus 15.
@beruska2x To jo,ale Emitex má krátký přední díl.Takže se musísš řídit dle jeho délky a nemůžeš dítě nacpat až nahoru,když by mu byl vrchní díl do pasu.. 😅

beruska2x
1. zář 2010

@jaa ale o tom ja prave mluvim... 😉