Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

dexonka
13. říj 2010

@miska1981 me se designove libi vice lodger.....jinak pred tydnem jsem si ho koupila a jsem z nej nadsena,mala je v nem krasne zachumlana...............

marianas
13. říj 2010

@safira1
Ahoj. V diskusii som sa dočítala, že aj Ty máš Teutoniu. Ja mám model Cosmo. Aký fusak si nakoniec kúpila? Bola si s ním spokojná? Čo mi odporúčaš? Malý má teraz 4,5 mesiaca, rada by som ho mala ešte chvíľu v hlbokom kočíku a neskôr v športovom. Fusak chcem univerzálny. Vďaka za odpoveď.

rampa
13. říj 2010

@misak78 ahoj, ako asi najvacsi zastanca fusakov little angel na tomto fore si ma uz zrejme presvedcila. teraz pre mna nastala dalsia dilema - exclusive, alebo thermo? zo stranky viem vycitat len to, ze exclusive sa da rozsirit a thermo je az do mrazov -20 (co u nas moc nepredpokladam), ale je aj dlhsi. takze moja dilema zatial znie sirsi, alebo dlhsi? su tam este aj ine rozdiely? vies mi v tomto poradit? ja viem, ze nie si vyrobca, ale ked o tom vo vsetkych prispevkoch tak zaujato pises 😉 dakujem veeeeelmi pekne

marianas
13. říj 2010

@jasminet
Ahoj. Aké veľké bolo Tvoje dieťa na zimu? Ja chcem použiť ten istý fusak aj do hlbokého kočíka, aj do športiaku. Je to s Kaiserom Jooy možné? Tiež mám Teutoniu Cosmo, môj malý má 4, 5 mesiaca.

evcafrank
14. říj 2010

@miska1981 mně zatím přijde teplý dost🙂 zatím ho mám v kočárku bez té vložky🙂 když bude hooodně mrznout, tak můžu malou víc přioblíct🙂
@mooja23 já mám zatím jen velmi krátkou zkušenost s Lodger Bunker 🙂 a zatím jsem neobjevila nic, co by mi na něm vadilo 😀

mima300
14. říj 2010

Ahoj, mam tiež Teutoniu Cosmo a od narodenia mám fusak Lodger Bunker. Je úplne super. Teraz už mám malú v športovom a Lodger nemá chybu. Teraz ho používam namiesto deky bez tej teplej vložky.

jasminet
14. říj 2010

@marianas v decembri min. roka mala pol roka... v hlbokej vani sme ju vozili do februara, zaciatku marca (8-9mesiacov), uplne v pohode vo fusaku. potom isla do sportaku a tiez bez problemov... 😉

lailaveve
14. říj 2010

@gilly mne sa maly narodil v polke januara a tiez som mala tu zimnu zavinovacku od emitexu a super teplucko...maleho som oblekla do takej hunatkovej kombinezky(nebola hruba), dala som ho do tej zavinovacky a tu som zabalila do spanielskej deky a dala do vanicky+navrch ten kryt na vanicku a maly bol teplucky..nikdy mu nebolo zima..dokonca mi takto prespal vonku aj 6hodin 😉 🙂 😀 😀

lailaveve
14. říj 2010

este pridam foto ako som ho mala obleceneho a potom sup do tej emitex zavinovacky a do deky a rovno do kocika 🙂 ..tie overaly boli relativne tenke..takze ked mas kombinezlu,tak staci na dupky ta 😉

gilly
15. říj 2010

@lailaveve jeeeej, dakujem za nazornu ukazku 🙂

lailaveve
15. říj 2010

nie je zač, chcela som aj prihodiť foto kde je komplet v kočíku,ale nenašla som 😒 ..neviem kde tie fotky sú...máme ich už toľko,že ani neviem kde hľdať 😕 😉

garonka
15. říj 2010

babce nakoniec sme kupili fusak Emitex 3v1 hadam posluži, vyzera celkom oki a fajne teply 😵

misak78
15. říj 2010

@rampa ahoj , koukni do mého fotoalba, nafotila jsem tenkrát oba dva fusaky vedle sebe, roztažené, stažené. V porovnání s emitexem. Každopádně bych asi brala ten exclusive. Je fakt super rozšiřitelný- má takový klín, takže jde nejenom do délky, ale i do šířky. Pak samozřejmě mají stejný "fleece", outlast, ale thermo je jakoby luxusní šusťák(fakt nevím, jak se ta látka jmenuje), kdežto excl. má podle mně odolnější povrchový materiál(jenomže jak moc ti to malé dítko zničí..). Oba udrží nějaký sloupec vody- já oba ještě naimpregnovala a v pohodě. Oba mají prostor na nožičky v botičkách- takže do výše cca půlholení mají fleece a pak je otíratelný materiál. Ten excl. se mi více osvědčil při blátivém počasí- lépe se mi s ním manipulovalo, ale jak jsem psala, na hory thermo nemá chybu... A emitex neeeee, i teď koukám po kočárkách a má ho mraky maminek, ale fakt ne.

weri1
16. říj 2010

no já si myslím, že když bude -15 že ven s mimčama chodit nebudeme

rampa
17. říj 2010

@misak78 dakujem misak, este jednu vec sa spytam. ked mas ten exclusive v sportaku, uz nepotrebujes nanoznik? myslim hlavne proti zime/vetru. proti vlhkosti budem nosit plastenku tak ci tak. ked povies ano, som definitivne rozhodnuta 😉 este raz moc vdaka.

misak78
17. říj 2010

@weri já si taky myslela, že s malou pomalu ani nevytáhnu paty a pak jsem jí nechávala zachumlanou spinkat v kočárku na zahradě i při mínus moc (kecala bych, kolik bylo)

@rampa nánožník fakt nepotřebuješ, když leje, tak dáš pláštěnku. Malou jsem měla oblečenou normálně, botičky a rozhodně jí zima nebyla 🙂 .

rampa
17. říj 2010

@misak78 super 😵

medvik
17. říj 2010

@evcafrank @mima300 taky máme Lodger Bunker. Je super. A líbí se mi, že když malou zabalím jen do půl těla a ona má ručičky venku, je celá krásně teploučká i po dlouhé procházce. A opravdu nepromokne.

misak78
17. říj 2010

@rampa tak dej vědět, jak jsi spokojená. zatím všechny maminky, co jej pořídily byly spokojené. A především jejich miminka 🙂

bamarama82
18. říj 2010

baby odporucate mi kaiser iglu do vanicky???

beruska2x
18. říj 2010

@bamarama82 urcite, jen odepnes spodni cast, zahnes ho a na sportak ji pak jen nazipnes...bez problemu, byla jsem s tim spokojena... 😉

terak
18. říj 2010

A jak se to resi v zime, kdy dite uz chodi a muze mit spinave boticky? Ted myslim fusak ve sportaku ....

beruska2x
18. říj 2010

@terak koukni aby se dal fusak dole odepnout a mel tam latku co se da otrit, snadno udrzovat... 😉

terak
18. říj 2010

@beruska2x Coz teda Lodger nema ani jedno :( No nic, asi se na to vykaslu. Do hlubokeho mam a pristi zimu mu bude rok, tak to poresim teplym oblecenim a dekou 😠

beruska2x
18. říj 2010

@terak me prave Lodger uz kvuli tomuhle neprijdemoc prakticky, kamaradka ho ma a docela funkcne je z nej zklamana 😅 sice pekny ale musis na nej mit nepromokavou slidu nebo neco... ☹
takovy ty "sustakovyů jsou mnohem prakticcejsi

bamarama82
18. říj 2010

@beruska2x ona sa tusim cela odzipsovat neda, ze? len tak roztvorit

beruska2x
18. říj 2010

@bamarama82 ted nevim co myslis???? ten spodek se da zipem oddelit cely a pak podelne taky rozzipnout cely... takze ve vanicce jsme ten spodek odepla - zbytecny by zabiral misto, fusak zahnula a bylo a ten spodek jsem dala az na sportak.... a ve vanicce jsem na tom mela jen nanoznik, deku ani nahodou fusak je teply hodne a to bylo i -15

bamarama82
18. říj 2010

@beruska2x ja som myslela ze ten spodok sa da odzipsovat iba z prednej strany a ostane vlastne na zadnej strane akoby visiet-ked je fusak otvoreny, ale asi sa teda-podla teba-da odzipsovat uplne kolom do kola, vsak?
nemas nahodou foto, kde by to bolo vidiet ako to vyzera?
o kolko bol ten fusak kratsi ked si to odzispovala?

beruska2x
18. říj 2010

@bamarama82 🙂 tak to fakt nemam, to me nenapadlo fotit 😀 kratsi to muze byt tak o 4cm? zhruba....mozna nai ne ale jak je ten spodek "futrovany" tak mista to udela dost...

bamarama82
18. říj 2010

@beruska2x nevies aky rozdiel je v kaiser a eisbarchen? myslim aj ten vonkajsi sustak, ci je leskly atd