Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

sabayon
23. črc 2008

Zdravím všechny maminky. Mám kočárek Casualplay S4, používáme už sporťák. A zvažuji jaký fusak si do něj pořídit na zimu. Originální je prý málo teplý. Jaký používate vy, s kterým jste spokojeny? Martina

sabayon
23. črc 2008

na mimibazaru ted prodavaji emiex za 799

sabayon
23. črc 2008

EMITEX

mkr
23. črc 2008

ahoj, mám kaiser a jsem s ním nad míru spokojená byl mi doporučený i prodavačkou, chtěla jsem emitex a říkala, žze se docela reklamují zipy

agatka77
23. črc 2008

taky Emitex a to ten prodloužený, dá se odepínat,super! a asi ho vyndám už teď,když je léto jaký je 😝 😀

yasmin07
23. črc 2008

Holky, už se na to někdo ptal...do kolika měsíců se vejde dítě do Emitexu?

smisatko
16. zář 2008

ahoj sabayon, taky pořizuju S4ku a váhám při výběru fusaku. Ten origoš nejen, že není dostatečně teplý, ale když si na něj šáhneš, tak ten matroš je hrozně tvrdej proti aestheticu , kaiseru či emitexu... taky váhám určitě všechny tři jsou fajn, měkoučký atd. Dej zprávu pro co jsi se rozhodla. Já bych to potřebovala někde ošahat a porovnat na živo nejen na webu...
😒

radka.m.
16. zář 2008

nám je 11měs.máme emitex,ten odepínací,loni jsme ho měli odepnutý,letos jsme ho prodloužili a je nám naprosto dobře,myslím,že nám bude i příští rok na sánky.

theresa
23. lis 2008

ahoj holky, prosím jak s fusakem combi od Emitexu do autosedačky? Já to prostě nechápu, vždyť když se tam ten fusak dá podle obrázku, tak tam pak to mimčo nejde připnout popruhy? Prosím o radu, protože už je zima a nevím, jak malého ochránit před tím mrazem. Fusak mám, ale nevím, jak s ním do autosedačky.

kubinkov
24. lis 2008

Je potřeba prostrčit pásy autosedačky do otvorů ve fusaku, ale ty nejsou od výrobce prostřižené jen obšité.

mery.luu
24. lis 2008

theresa - dávej pozor jak budeš prostříhávat ty otvory, ať nezajedeš do toho obšitého - já jsem na jednom otvoru bohužel zajela 😠

Jo holky nevíte, proč má emitex vzadu takový kus látky navíc?? (nevím jak jinak bych to popsala... 😎 ) Myslela jsem si, že když se zapne jakože dolů, tak se pak navlíkne na opěrátko sporťáku, ale vypadlo to nějak divně a navíc byl pak fusák kratší....tak oporavdu nevím, k čemu to slouží..... 😕 mám ho zatím zaplý směrem nahoru a stáhnutý...... 😒

Ale jinak je fusák skvělý, jsem s ním moc spokojená 😵

elzinka
4. bře 2009

Ahoj,
chci se zeptat, jak dlouho vám vydrželo dítko ve fusaku? Do teď jsme měli beránkový klasický fusak, ještě po mě, ale do sporťáku už se nehodí. Tak nevím, jestli má smysl kupovat třeba od Emitexu ten Combi, jestli ho užijem i příští zimu, to mu bude rok a třičtvrtě.
Vy, co máte Emitex Combi, jak je to s těmi zipy, jde ten postranní rozepnout úplně?

klouzavka
4. bře 2009

elzinka •ano jde, jako u bundy

kousinka
5. bře 2009

mery já jsem ten kousek látky navíc 😀 taky nevim jak to říct, prostě ten kus s gumičkama, dávala přes autosedačku dozadu jako aby to na ní drželo ... 😕 ale jestli je to původní záměr autora to nevim 😀

sonije
26. srp 2009

Ahoj holky,
jsem bezradná. První dítko se nám narodilo v létě, takže jsem nějaký fusak řešila až později s tím, že mi půjčila takový obyčejný látkový s umělým chluem, švagrová. Jenže pro mimíse narozeného v lednu mi přijde málo teplý a navíc na rozdíl od prvního dítka je mi jasné, že ho budu muset používat dvě zimy (Adík už druhou zimu nosil kombinézu a capkal, takže vyřešeno).
A teď bádám, jestli investovat do dražšího Emitex combi nebo koupit obyčejnější fusak s fleesem a k tomu do autosedačky zavinovačku - ta se mi líbila taky od Emitexu, což by bylo praktičtejší, protože fusak by zůstával v kočáru a zavinovačka v sedačce - odpadlo by přendavání. Nebo úplně jiná varianta, vyprdnout se na fusak, do starého hodit deku navíc a na druhou zimu už použít kombinézu, to by měl být prckovi skoro rok.. Poradíte? Jak jste to řešily vy?

janac
26. srp 2009

ohledne Emitexu... me vydrzel jednu zimu a jedno prani !!! prala jsem ho dle navodu a proste to pak uz neni ono...
taky upozornuju ze do Casualplay kocarku se teda vubec nehodi...bez nanozniku to nejde uz vubec, to je fusak dole strasne siroky i kdyz se stahne snurkama vypada to desne... a s nanoznikem ... se tam ten Combi fusak sice narve, ale taky je to des.. at si to kazdy na svym kocarku poradne vyzkousi nez koupi neco univerzalniho...

germik
27. srp 2009

Ahoj holky,
máte niektorá fusak Kaiser? A ako ste s ním spokojné? Je teplý a nepremokavý? Potrebujem ho do športáku, diky

kpetra
27. srp 2009

Ahoj
Máme fusak Emitex combi a letos ho budeme mít třetí zimu. A pořád vypadá super, i když je několikrát praný. Hlavně je teplý, takže jsem Matěje nemusela navlíkat. Letos ho už asi nebude používat pořád, ale na spaní do kočárku určitě.

jituskak
27. srp 2009

ahojky, já taky váhám mezi KAISER a EMITEX. Emitex se moc nelíbí MM, ale ten Kaiser vypadá podle obrázku jakoýe promokavě. nevím, jak to napsat, snad chápete. Tak poraďte prosím.

atreides
27. srp 2009

ahojky, máme Kaiser Iglu a jsem s ním spokojená, určitě není promokavý, prodělal zkoušku, kdy jsem si zapoměla pláštěnku a na něm byla vrstva sněhu a nebyl vůbec promoklý. Jenom jestli ho chceš mít jetě v hluboké korbě, tak bych volila spíš Emitex, páč má odepínací tu spodní část 😉

jituskak
27. srp 2009

myslím, že do hluboké se nevlezeme za měsíc, takže to chci do sportáku. jsem ráda, že je fajn. ještě mi prosím řekni, jeslti je to dá stáhnout kolem hlavičky?

atreides
27. srp 2009

jj jde stáhnout krásně, Niny v něm byla zabalaneá jak eskymák 😀

rolenka
2. zář 2009

Atreides: můžu se zeptat kde jsi ten fusak koupila? Koukala jsem v Brně a všude mají jen ten Emitex a ten fakt nechcem. Ještě jsem se chtěla zeptat jestli ta část u nožiček jde úplně oddělat nebo jde jen rozepnout? Máme Cortinu a na zimu budem muset jít už do sporťáku tak potřebujem teploučkej fusak. Dík

beruska2x
2. zář 2009

jednoznacne Kaiser, material je super, brzo je suchy po prani, teplounky, nemusite prcka nijak balit, kombineza a tak je do nej fakt zbytecna, a to byly loni mrazy -15 fakt doporucuju...

beruska2x
2. zář 2009

a Kaiser ma odepinaci spodni cast tez 😉

atreides
2. zář 2009

beru fakt jo? tak to jsem ho asi blbě prostudovala a házím tu plašné zprávy 😅 Mě to bylo totiž vcelku jedno, páč jsme ho měli rovnou do sporťáku

beruska2x
2. zář 2009

urco... mela jsem to odepnuty skoro celou zimu.. 😉 ale je supr.. zase ho vytahnu az prituhne 😀

atreides
2. zář 2009

a když je ten spodek sundaný, tak to jde i zapnout?

beruska2x
2. zář 2009

to ma samostatny zip a 2 suchace...

atreides
2. zář 2009

to musím zítra prostudovat 😕