Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

jankohrasko
3. lis 2010

Babulky, no ziadna slava s tym "cudom" vzadu. Efekt minimalny ☹ 😨

bamarama82
3. lis 2010

@jankohrasko ako je to mozne...baby chvalia na kaiseri ze sa to da prichytit tymi popruhami... aky mas kocik?

bamarama82
3. lis 2010

@trpezliva ahoj uz si tam skusala volat? maju ich?

trpezliva
3. lis 2010

@bamarama82 este nie, lebo baby som akurat uspavala. zavolam poobede. alebo skus ty zavolat, mas cislo🙂?

@jankohrasko nedrzi ti ten fusak v kociku, ci preco pises, ze efekt minimalny? 😕

bamarama82
3. lis 2010

@trpezliva nikto mi tam nedviha

jankohrasko
3. lis 2010

@bamarama82 @trpezliva ja neviem, my mame golfky Lira 4 a sportovy Grako Trekko
ako tu katrinka8 pisala, no moc sa to neda dat okolo toho operadla, ale nejak extra sa nesmykal, kedze vzadu ma taku dobkavu latku a este to drzi aj tymi 5-bodovymi popruhami. Mozno casom na to pridem. 😝 😝

katrinka8
3. lis 2010

Babule, ale snad to bude drzat 😉 Dnes bola svagrina von so sportakom a nemala sice fusak, ale babo sa jej stale suchalo dole, lebo nebolo priputane. 😒 Cisto teoreticky by mal asi fusak drzat aj bez toho, staci, ak sa cezen prevlecu tie popruhy na priputanie, ci nie?

kubinkov
4. lis 2010

@katrinka8 Nechci ti brát iluze, ale ty popruhy fusak maximálně přidrží, že nespadne na zem, ale při usazování dítka ho budeš muset popotahovat nahoru. Mě se osvědčilo ho přidělat ke kroužku u pásů dole na sedátku a mám kočárek, kde stačilo přidělat půlku druku na deseticentimetrový pásek popruhu a fusak jsem dole připnula ke stupátku sporťáku. Ale tohle asi moc kočárků nemá. 😉
A jestli dítě sjíždí, tak na vině bude spíš špatný sklon sedátka a ne to, že miminko bylo nepřipoutané. Je to častý problém sporťáků a pěkně to otravuje jízdu.

beruska2x
4. lis 2010

@kubinkov asi taky jak ktery fusak, ja jsme mela popruhy jen protahnute, nikdy jsme v nem malyho nepripoutavala - ale fusak mel zezadu velkou plochu "nesmeku" a jeste zezadu tkanicky, kterymi se privazal zezadu ke konstrukci sportaku a nehnul se ani o centak 😉

kubinkov
4. lis 2010

To je o čem píšu, ty máš tkaničky, já ho přidělám k těm kroužkům, ale samotný "nesmek" nestačí. 😉 A popruhy už vůbec ne. ( Osobně popruhy nepoužívám a ani jsem je neměla protažené, bylo by to zbytečné. 😨 )

katrinka8
6. lis 2010

No, ja som este ten fusak neskusala, tak uvidim, ako to bude v praxi, ale dufam, ze budeme spokojni 😀

8aninka5
7. lis 2010

Babky neviete ci tam ten fusak v tom Mobelixe este je????

kejtty
7. lis 2010

@8aninka5 ahoj, jedna holka tu pisala ze uz v prvy den akcie tie fusaky boli vypredane ked oni boli v Mobilexe...

8aninka5
8. lis 2010

Skodaaaaaaaaa............. vdaka za info ;)

jankohrasko
8. lis 2010

@8aninka5 mozno ich budu mat, ked skonci akcia.. normalne stoja 14 eur

8aninka5
9. lis 2010

aj tak je to super cena....

jankohrasko
15. lis 2010

babulky, vcera som tam bola a mali ich 😉

8aninka5
25. lis 2010

@jankohrasko Smolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...az teraz som si vsima odpoved ;)

klara.t
28. lis 2010

Holky jaký používáte fusak do kočáru Xlander XA 2010? Já mám Emitex combi exclusive 3v1 a do toho jejich nového nánožníku se mi nevejde v té prodloužené verzi (v té krátké jo, ale ta nám už není). Takže musím jezdit bez nánožníku. To se bojím, že malé bude zima. Teď se vrátila z procházky, tělíčko teplé, ale nohy studené (teplé punčocháče, kalhoty a teplé ponožky - boty si hned sundá).

lensam
29. lis 2010

@misak78
@palom caute, viete mi povedat ci ma fusak Little Angel od firmy Dita dierky na pasy? na obrázku na ich stranke to nie je vidiet. chcem vediet ci sa da pouzit aj vo vajicku, kde musi byt dieta zapasane.

evlyn
29. lis 2010

@lensam mám ho doma týden, díry na pásy má 🙂

misak78
2. pro 2010

@lensam jak psala evlyn, mají díry na pásy. Podívej se ke mně do alba, mám tam fusáčky vyfocené. Včetně srovnávací fotky Emitex vs. Angel 🙂

lensam
3. pro 2010

@misak78 angel vyzera velmi dobre 🙂 vazne sa v tom dieta nepoti?

weri1
3. pro 2010

my máme outlast, taky nepotící a malej se v tom potí, tak nevím, ale jinak jsem spokojená a neměnila bych

misak78
4. pro 2010

@lensam samozřejmě, že se potí- bylo by to proti přírodě 🙂, ale je to výrazně menší. Absolvovali jsme s Bětuškou v jejím třičtvrtě roce letní cestu do Dolomit a střídání teplot- údolí vs. vrcholy jí nedělalo problém. Věci s outlastem používám od té doby, co jsem je objevila a nedám na ně dopustit. Hodně s Bětulí cestujeme. V létě zapínáme jenom tak "naoko" klima a používám v sedačce teď tu kočárkovou podložku a fakt je minimálně spocená. Kamarádka mi to poradila, že to tak dělá, když na velkou sedačku není potah. A funguje- dřív byla na převléknutí a teď je mírně opocená, ale nemusím ji převlékat...

miska1981
5. pro 2010

@misak78 prosim ta a zehlis ten fusak? ja mam exclusive a neviem ci ho po oprati mozem vyzehlit z vnutornej strany, alebo radsej nie, aby nestratil nejaku tu zahrievaciu schopnost...?

misak78
5. pro 2010

@miska 1981 nežehlím! krásně uschne bez krabatin...

anjelicek11
31. bře 2011

Prosim Vas neviete mi poradiť, ci je fusak Kaiser moc hruby a teply? 🙂

pusinqa
31. bře 2011

@anjelicek11 no my máme kaiser a je hrubý a veľmi teplý

romcovaklarka
10. zář 2011

@misak78 Ahoj, zvažuju ten fusak Exclusive od Dity a chtěla bych se zeptat, jestli ten fusak v sporťáku nesjíždí. Jak jsem pochopila Emitex 3v1 má vzadu takovou kapsu, která se přetáhne přes opěrátku, aby držel, a ještě nějaké neklouzavé proužky. Plus ještě jestli se můžu zeptat, proč nedoporučuješ ten Emitex z funkčního hlediska. Díky moc 🙂