Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

miska1981
15. zář 2011

@romcovaklarka nie nesjizdi, on ma po vrchu take gulicky, ci ako to opisat...taky drsnejsi ma povrch, takze pekne drzi🙂 pozri do mojich inzeratov, jeden predavam, mozno uvidis co myslim, je to odfotene dost z blizka.

ewa83
17. zář 2011

ahojte baby, je tu tolko stranok o fusakoch až stracam prehlad. Mam 14 mes. syna a potrabujem nieco vacsie na zimu, len neviem ako porovnat zvazujem eisbarchen, lodger bunker, Kaiser? poradite niekto? velka vdaka

misak78
3. říj 2011

@romcovaklarka moc sem nechodím- co mám druhého drobka nějak nestíhám 🙂 fusaky od Dity mají tzv. Outlast, který snižuje pocení (samo, že ho nevynuluje...) ale když navlíkneš dítě na zimu a pak s ním jdeš do obchodu, tak ho nemusíš složitě rozbalovat apod. Malá (a ostatně už i malý 🙂 )se v něm skutečně nepotili- teď, jak je takový to "bezva" počasí kdy je ráno zima a dopolko už teploučko, mám mimi ve fusaku, pak ho jenom rozepnu a pohodička. Porovnání fusaků vedle sebe mám ve fotoalbu (dita vs. Emitex). Dita má vzadu takové gumové udělátko (jako "našité" na látce a neměl by se sunout dolů- ale mně se nesunul ani před tím. to udělátko je asi novinka-viděla jsem to teď na veletrhu for babies) . No a samo ten exclusive je dole rozepínací, takže když už ti dítko skotačí v bahně, tak ten spodek prostě rozepneš a nožičky koukaj ven. Taky použitý materiál mi přijde u Dity pevnější a odolnější(rozblencance např. od pribináku, olepence od rohlíku apod. stačí jenom otřít hadrem, nebo nechat zaschnout a pak okartáčovat- takže i taková ta běžná údržba je super). Jinak fusak exclusive jsem půjčila kamarádce, tudíž je teď používaný třetím dítětem a dovolím si říct, že vypadá jako nový. Emitex po pár vyprání nevypadá úplně dobře. Ale to je moje zkušenost . Fusaky jsem kupovala skoro před třemi lety a jelikož bych ráda ještě jedno mimčo 🙂 tak investice do exclusive i thermo (mám tyto dva typy- thermo jsem používala u malé místo spacáku- tedy samo krom jiného 🙂 ) se skutečně naprosto vyplatila!

misak78
3. říj 2011

tak mi to nedalo a jukla jsem na jejich stránky a mají tam odkaz na stránky výstav v Letňanech a získali nějakou super cenu Grand Prix for babies http://fortoys.cz/2011/cz/tz_2den.asp @ewa83 možná odpověď i pro tebe- variabilita pro velké věkové rozpětí. Je pravda, že malá v něm byla i ve dvou letech...

romcovaklarka
4. říj 2011

@misak78 Díky za tip, koupila jsem prozatím na tom veletrhu na zkoušku podložku do autosedačky (spíše tedy je to jako potah) s tím outlastem a hned jsem to malýmu dala na zpáteční cestu a fakt mi přišlo, že byl zezadu opocenej daleko míň. Takže do toho asi půjdu. Akorát když bych kupovala jenom jeden, tak jaký typ bys mi doporučila? Exclusive nebo thermo? Rozdíl je jen ve velikosti (zvětšování a zmenšování), nebo i ve funkčních vlastnostech? Děkuju.

misak78
4. říj 2011

thermo nejde zezdola odepnout. ale uvnitř má takový "silon" materiál, takže i oblemcaný botky nenadělaj extra paseku, ale na tohle je rozhodně lepší Exclusive. My jezdíme hodně na hory a ten Thermo je do mínus dvaceti, takže ten jsme používali hlavně tam. U Exclusive je komfortní teplota vyšší. Takže pokud nehodláš dítě vláčet po extrémech, tak doporučuji exclusive

romcovaklarka
5. říj 2011

@misak78 Prima, díky moc. O těch teplotách jsem to tam právě nějak nenašla 🙂

marketa97
5. říj 2011

ahój holky já dneska objednala fusak Kaiser thermo za 915 i s postovnym, byl v akci tak jsem zvědavá. Jinak kamarádka má fusak womar s beránkem a ten je taky uzasnej a krásně teplouckej

ironka
9. říj 2011

@miska1981 Ahojky, chcem sa poradiť. Čítala som tvoj príspevok a zaujalo ma, že vravíš že Loger je porovnateľne teplý ako emitex fusaky. Ja mám Emitex Combi aj Emitex Cocoon. Keby som oba vymenila za loger bunker? Syn má rok a pol? Je fakt nepremokavý a a teplý ako Combi???
Ide o to, že máme nový kočiar a farebne potrebujeme oba fusaky vymeniť. Emitex Combi mi teraz dolu moc na trojkolku nepasuje, je tam moc štvorcový. Ale chcem ho vymeniť za niečo porovnateľne teplé a nepremokavé.
Rozmýšľam oba vymeniť za ten Loger.
Ale páčia sa mi aj Elodie Details, Eisbarchen. No ale to by som ten Cocoon vymenila iba za inú farbu potom.
Dík za rady.

martinab122
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anndrea
9. říj 2011

Ahojte maminy, potrebujem poradiť ohladom kúpi nového fusaka. Mám nový kočík Quinny Zapp Xtra, chcem do neho dokúpiť fusak, ale originál quinny fusak ma veľmi neočaril...niekde som počula o fusakoch s "L" sedom, kedže malá má rok a pol a už v kočíku len sedí, neleží...viete mi poradiť poprípade doporučiť nejaký konkrétny fusak? ďakujem 🙂

weri1
22. lis 2011

@romcovaklarka mě sjíždí a prodávám ho

weri1
22. lis 2011

@romcovaklarka a dnes syn usnul a fusak měl jen do půlky těla to ten emitex si myslím že je trochu vymakanější 😉

beruskanula
22. lis 2011

@ironka : ja mela emitex a sel z domu, misto nej jsme poridili lodgera 🙂 a ten je fakt teplej, jsme s nim moc spokojeni 🙂

@weri1 : fakt? to je ten fusak tak malej?ze ho mel je do pulky tela? 😕 🙄

anjelicek26
22. lis 2011

@anndrea - no lodger tam sadne paradne, nesmyka sa ani nic, aj ma maly dost miesta. Mam aj normalny zapp, tam mam elodie details fusak.

weri1
22. lis 2011

@beruskanula fakt jsem dnes hleděla, usnul v sedě,tak jsem ho položila a měl ho mezi prsama a pasem ☹ sice má 100cm-fusak 😀 ale třeba když jsem se dívala u kamarádky, tak emitex to má až ke krku. lodger se mi taky líbí, ale já nechci dávat nánožník ,tak chci nepromokavej

baarca
22. lis 2011

@anjelicek26 Prosím tě, můžu se zeptat, má Lodger nahoře nějaká poutka na přidělání na horní okraj sedačky kočárku? Na té fotce to krásně drží nahoře, to bych potřebovala.

weri1
22. lis 2011

@beruskanula pořád hledám nějakej důvod, proč si ho nechat, ptž je fakt jinak úžasnej, ale.....

beruskanula
22. lis 2011

@weri1 : lodgerje nepromokavej 🙂

tak to ej blbe 😝 😠 , mne kdyz malej v kocarku usnul, ak byl vzdycky krasne krytej az ke krku-brio a v pripade lodgera jako mumijka 😎 😀

@anjelicek26 : krasna barvicka 😵 🙂

weri1
22. lis 2011

@beruskanula když byl malinkej tak jsem byla fakt nadšená, nemusela jsem ho ani moc oblíkat.....jo lodger je pěknej, ale už nechci nic tak drahýho 😉

beruskanula
22. lis 2011

@weri1 na tu chvilku, ze 🙂

tze pujdes do emitexu?

mkr
22. lis 2011

@marketa97 máme kaiser iglu a neměnila bych za žádný, už v něm jezdí druhý prcek 🙂 podle mě budeš spokojená 🙂 je teploučký, nepromokne 🙂

weri1
22. lis 2011

@beruskanula co mi jiného zbývá 😉 když se mi podaří prodat ten outlast ....

beruskanula
22. lis 2011

@weri1 znas muj nazor, moji zkusenost 😀
misto emitex bych brala kaisera 😀 🙂

drzim palecky, at mas kupce -myslim, ze se nekdo chytne 🙂

weri1
22. lis 2011

@beruskanula jj já vím, ale ty seš menšina 😀 by mě zajímalo, jestli s tím outlastem mám ten problém jen já 😅

beruskanula
22. lis 2011

@weri1 : vidis, treba si taky menšina 😀 ... a to takhle mensšina k menšine 😀

weri1
22. lis 2011

@beruskanula no to mě nenapadlo, já ho vychvaluji, jen prostě chci mít fusak až ke krku 😀 jsem se teď dívala na ten kaiser a to bych si moc nepolepšila. no nechám to koňovi ten má větší hlavu 😀

beruskanula
22. lis 2011

@weri1 : proc nepolepsila? 😀

a s tim fusakem ke krku je to jasnacka🙂, to by fusak mel byt 🙂

weri1
22. lis 2011

@beruskanula ptž mi připadá podobnej tomu outlastu

beruskanula
22. lis 2011

@weri1 : aha 🙂

to je asi pravda, jen emitex je takovej jinej 😀 🙂 ....

pak dej vedit, jestli se ti podarilo outlast prodat 🙂