Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

alyssa.anna
29. led 2014

@andy266 Já už ho prala asi 3x a zatím v poho

nikole17
2. únor 2014
Uživatel nikole17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nikole17.

@bacovaa Ahoj, já fusak objednávala z Babycaru, ale na doporučení sestřenice, má ho také, na slepo bych asi neobjednávala 🙂

maraide
4. únor 2014

Ahojte, dievčatá, bábo sa nám má narodiť v júni. Začíname sa pomaly obzerať po fusakoch, ale začínam z nich mať trochu hlavu v smútku - je ich toooooľko a nerada by som kúpila nejakú kravinu, ktorú ani nevyužijeme...Posledné dni uvažujem nad:
1.) Lodgerom Bunker (http://www.bambini.sk/sk/1203/32/lodger-fusak-b...) - páči sa mi, že je z flísu, čiže bude teplý a mäkkučký a ďalšie plus, dá sa rozobrať na dve časti. Pri tomto fusaku by som si to predstavovala tak, že ho budem rozoberať na dve časti - tú vnútornú by som vložila aj do autosedačky...
2.) Lodger Wrapper zavinovačka 3v1 (http://www.bambini.sk/sk/655/73/lodger-wrapper-...) - nádherná farba 😀, píše sa, že sa dá použiť rôznymi spôsobmi, okrem zavinovačky aj do kočíka namiesto bundy alebo teplej deky. Ale nie som si zase úplne istá, či bude spĺňať tú teplotnú funkciu ako klasický fusak...Keďže bábo bude letné, tak zavinovačku ako takú používať pravdepodobne nebudem (ak ju bude treba, mám pekné deky), ale na druhej strane si zase viem predstaviť, keďže sa dá tiež rozobrať, použiť jednu časť aj ako prikrývku, prípadne dečku...

Som v tomto absolútne nerozhodná, toto bude naše prvé dieťa, takže neviem, čo je najlepšie a čo je totálna blbosť...Alebo kúpiť ten wrapper a nie lodger fusak, ale radšej napr. emitex? Och jo, raďte, prosím 😀

mina_
12. říj 2015

Ahoj dámy, ženy, holky, prostě maminky... Pro naše druhátko koukám po novém fusaku a moc by mě zajímala nějaká recenze na Little Angel Sport.... Na verzi deluxe jsem toho našla mraky, ale mě by zajímal ten druhý, líbí se mi ta kuklička na schování hlavy, takže to neubírá materiál při stažení tkaničkou jako u klasického fusaku.... díky moc

kajalka
12. říj 2015

@mina_ Chtěla jsem ho, ale nakonec mi přišel krátkej a úzkej, tak jsem vzala kaiser thermo iglu.

mina_
12. říj 2015

@kajalka no právě, to mě taky napadlo... ale přijde mi, že to právě kompenzuje "vystouplý" střih a ta kukla. Klasický fusak mám a právě si pamatuju, že když byl synek malý, tak jsem ho cpala co nejníž do fusaku, abych mohla zadrhnout tkanice a udělat kukulu kolem hlavičky, aby na něj nefoukalo... chjo chjo... asi do něj budu muset jít a udělat porádnou recenzi....

mina_
12. říj 2015

@kajalka na Kaiser jsem taky koukala, ale jakmile děcko začne chodit, tak do kočáru moc neche a fusak s kočárem je pak spíš nouzovka a když budu počítat s využitelností tak max do 1,5 roka, tak by ten rozměr bohatě stačil..... fakt mám v hlavě brouka

kajalka
12. říj 2015

@mina_ Moje dítě bylo vozící typ, takže jsem využila delší fusak. Jsem s tím kaiserem spokojená, taky se krásně stáhne kolem hlavy a teď miminko naopak dávám co nejvýš. Ale jestli půjdeš do outlastu, ráda si přečtu recenzi 🙂

mina_
12. říj 2015

@kajalka já už jeden outlastový fusak mám, už jsem ho kupovala po X dětech... je to nějaký hodně starý model, je s outlastem, má ještě uvnitř místo fleesu obyč bavlněný chlup a vnější materiál je obyč. bavlna... bohžel vnitřek už je celkem ošoupaný a pouští dost chlupů, takže si říkám jestli nepořídit něco novějšího... ale co se týče funkčnosti, tak je naprosto super. Ještě jsem si ho upravovala přímo na míru do kočíku. Mám fotky i v tvořícím albu.

pohodovamama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ponickova
12. črc 2016

Holky, tak jsem pročetla snad půlku diskuzí a furt nevím. 🙂

Moji favorité:
- Emitex Combi 3v1 Deluxe
- Kaiser Iglu Thermo Fleece
- Exclusive MÉĎA Outlast

Původně jsem byla rozhodnutá pro Emitex, sedí mi i barevně ke sporťáku. Ale četla jsem dost komentářů, že je v porovnání s Kaiser dost tvrdý a netvárný, to mě trochu odrazuje. Kaiser mi úplně nesedí barevně, ale to je asi to nejmenší a jde mi spíše o funkční vlastnosti. A pak mě zaujal v diskuzích ten Outlast svými funkčními vlastnostmi, ale tam mi trochu vadí, že nemá šňůrku kolem obličeje. No asi si budu muset někde osahat ten Emitex a Kaiser. 🙂

eliskaxox
12. črc 2016

@ponickova Mame ten Little Angel Outlast a je spickovy, snurku kolem hlavy ma taky, neudela to primo mumii jako treba Lodger ale udela to kolem hlavicky takovou barieru. Jinak s Emitexem se neda absolutne srovnat. Emitex je oproti outlastu takova 4.cenova kategorie. Ten outlastovy je krasne mekoucky, nuchaci, teply. Uplne muzete zapomenout na zimni kombinezy, tam staci dat jen body,teplejsi mikcu,puncosky a teplacky.

mina_
12. črc 2016

@ponickova my máme little angel outlast sport a pecka, má mega límec, který stáhneš a nikde nefouká, dítko nemusíš rvát do kombinézy a kdyz odepnes svrchní část, tak lze použít jako podložka do kočíku 🙂

Emitex je obyč "hadr", Keiser jsem nevidela, za nás Angel 🙂 a stačí bazarový, já mám tedy na dcerku teď nový, ten tmavě růžový, ale na syna jsem mela uz po jednom diteti a v pohode, kdybych mela kluka, tak slouzí dál, ale tchyne chtela růzovku 🙂

ponickova
12. črc 2016

Ahoj holky, moc děkuji za odpovědi. 🙂

Koukala jsem, že by měl v jednom obchůdku v Praze ten Outlast být taky, tak se na něj také kouknu. Já se právě "bojím", že ten Emitex je všemi tak vychvalovaný proto, že je holt cenově výhodnější a více lidí k němu sahá. Ještě ten Kaiser mě dost zajímá. Ale asi nejlepší bude si to všechno prostě osahat a udělat si vlastní názor. 🙂

lucyp13
13. črc 2016

My máme fusak od elodie details a je naprosto uzasny,neni potřeba nanoznik,je teply,vetru,mrazu,vode odolný a navíc krasny.stoji sice vic ale vyplatí se ;)

beatkaone
13. črc 2016

Ahojky koupili jsme je kocarku tento http://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/bugab... teda dva cekane dvojcatka😀

eliskaxox
13. črc 2016

@ponickova ano je to tak, kazdy ma levny emitex a kazdy ho bude chvalit,protoze nezna jine. Ja mela jeho dvojce Aesthetic 3v1 a jeste Lodger Bunker. Svagrova ma stejne stare dite a ma emitex tak mam srovnani. Aesthetic a Emitex jsou proste levny decky. Ani nechtejte vedet co vse davala svagrova jeste na ten fusak. Oproti tomu Lodger aLittle Angel to je jina liga. Jen babicky to nejak nemohou rozdychat,ze venku je nula a vy date dite v teplakovce do fusaku a jdete na hodinu ven :D

ponickova
13. črc 2016

@eliskaxox: To je přesně to, co jsem myslela. Vidím to sama, na každém kroku mi pomalu nabízí Emitex 3v1 a věřím, že spoustu maminek, které nepátrá dál, si řeknou "je to fajn, recenze dobrý, tak to beru". Já už ho měla téměř v košíku na eshopu, ale pak jsem si řekla, že zkusím ještě pročíst další názory a najednou se mi tu vyrojilo, že možná existuje i něco lepšího.

A máš pocit, že do Emitexu bylo třeba více navlíkat?

katenkas
13. črc 2016

Urcite little angel. Dcera jezdila celou zimu jen v bodycku a puncochacich a byla spocena 🙂 opravdu vyborne vlastnosti.

katenkas
13. črc 2016

Jen doplnuji meli jsme angel sport a fakt super 🙂

eliskaxox
13. črc 2016

@ponickova tak svagrova davala do emitexu dite normalne v puncoskach body s dlouhym,mikinku,cepici,rukavice,pak fusak a na to jeste tlustou deku a nanoznik. Nas mlady byl 4 h v Praze v 3 stupnich a mel body,puncosky,rifle, bundu a cepici,rukavice a fusak little Angel exclusive. Obcas tapal i venku a i po 4h byl krasne teply.Teda az na ruce,protoze ty by si radeji ukousal nez aby mel rukavice :D

eliskaxox
13. črc 2016

@ponickova u ty svagrovy jsem zapomela plus tlustou kombinezu 🙂

eliskaxox
13. črc 2016

@ponickova jo a jeste dodam ze oproti emitexu je ten outlast fakt velky a siroky a to i oproti zminovanemu Elodie details,ten jsem chtela puvodne ale kdyz jsem videla ze 18m dite se tam na delku sotva vejde, tak jsem radsi vzala outlast

ponickova
13. črc 2016

@eliskaxox: A neprofukuje, když nemá přední díl takovou tu šňůrku na stažení? Mě se Exklusive líbí víc než Sport (i se mi hodí víc barevně ke kočárku), ale to mě tam trochu odrazuje. Ale zase malá bude mít určitě čepičku, to je jasný.

Já přemýšlím, jestli Sport nebo Exklusive.

ponickova
13. črc 2016

@eliskaxox : A jak říkáš, že je velký a široký - je vhodný i pro novorozence? Vejde se do korbičky?

eliskaxox
13. črc 2016

@ponickova vejde neboj on se zklada ze 3 dilu, takze pro maly mimco maly fusak a pro vetsi do sportaku se da jak prodlouzit tak rozsirit. Odpoledne to zkusim nafotit

barakara
13. črc 2016

@ponickova Ja mam ten Kaiser Iglu Thermo fleece a teda za me dobry. Mela jsem ho pro dceru jenom zatim ve sportaku. Prijde mi teda az moc teplej. Je to asi prerovy a ten fleece vevnitr, fakt mekouckej Co mi vadilo, ze sjizdej, ale segra ho mela pujcenej v BGB sportaku a na sjizdeni si nestezovala, jsou tam snurky.
Ted ho asi pouziju na miminko na zimu do hlubokeho....taky nevim jestli neni moc velikej, ale on se snad da nejak zarolovat, coz jsem jeste nezkousela.

ponickova
13. črc 2016

@eliskaxox: Díky!! Kdyby byly reálné fotky, bylo by to fajn, moc jsem na nich v diskuzích nikde nenarazila.

jujatko
13. črc 2016

@ponickova Necetla jsem predchozi diskuze. Ale ja mela Emitex 3 v 1, bydlime na vsi, mala cely den v kocaru venku a ve fusaku byla vzdy v puncoskach, bodynku a mikince. Nerikam, ze nejsou lepsi fusaky - jsou. Necetla jsem predchozi komenty, takze nevim, zda jste psala, kde bydlite, jak casto budete fusak vyuzivat atd. Je treba taky brat pomer cena/kvalita. Jinak, Elodie Details jsou teď v akci za cca 1900 i s poštou. Pak jsem mela jeste z Nemecka Trekking Plus by Eckert (cena 2-3 tis). Byl krásný, příjemný, teplý - ten jsme měli ve druhém kočáře, ale vadilo mi zapínání uprostřed.

jujatko
13. črc 2016

@ponickova Jen abych to upresnila 🙂 Kdyz jsem zjistila, ze je mala v pohode i ve fusaku za 500 (z bazarku), tak jsem ten Eckert ani nevytahovala. Byl sice krásnější 🙂, ale na to naše procházení loukami, lesem mi ho přišlo škoda 🙂