Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

martulikk
12. říj 2009

Já objednávala včera v noci a dnes mi psali, že už je balík na cestě 🙂 takže zítra by měl dorazit. Doufám, že vše bude ok, jsem totiž "expert" na nákupy... lepí se mi smůla na paty jak se dá... Minulý týden jsem objednávala krmení pro psy a poslali mi jiné ☹ tak snad se mi to samé nepoštěstí s nákupem pro mímu 😅

palom: já našla fusaky ještě levněji 😉 http://www.miminakup.cz/mimiobchod/eshop/7-1-VS...

klematis
12. říj 2009

Ahojky, dáváte mimča už do fusaku? Nevím jestli by mu v něm nebylo horko a jestli mám teda ještě počkat na větší zimu

kvetik
12. říj 2009

ahoj, tak prý ten dita exclusive mají v DBK v Praze, tak zkusím se taky na něj podívat, za tu cenu už jde co je na miminakup.cz, tak dej vedet martulikk, jak to dorazi a jaky je, ty ho použiješ hnedka...
jinak ten emitex exclusiv ma odepinaci tu flausovou vložku, vid? no jeste uvidim...

martulikk
14. říj 2009

kvetik: tak fusáček dorazil včera ráno 🙂 když mi pošťačka předávala balík, myslela jsem, že mi fusak zapomněli poslat 😀 objednávala jsem totiž ještě polštář s kuličkama a 2 deky, no a ten balík byl velký jak ten polštář... ten fusak je hezky skladný, jen je škoda, že k němu nedělají nějaký obal - jako třeba na spacák... tady jsou fotečky http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.... dneska ho asi půjdem vyzkoušet, venku je taková kosa, brrr... teď už mám jen jediný problém a to je, jak malou do fusaku obléknout
k tomu emitexu combi exclusive: jojo, ta vložka by měla být odepínací... 😉 teď když vidím jak slabý je ten Angel, tak jsem ráda, že ho máme... v obchodě jsem viděla na živo ten Emitex combi a je to děsnej balík... takže i skladování přes léto bude pak krapet jednodušší 🙂

kvetik
14. říj 2009

martullik - super fotečky🙂) to by taky někdo mohl nafotit ten emitex. ale tento angel se mi taky líbí, ale pro novorozence to je velké, vid? ale ten rozměr by měl být stejný jako emitex, tak vyzkoušejte a poreferujte🙂)

martuli
14. říj 2009

KOukam, ze mate fusak v Teutonii, nemas nahodou vloznou tasku, tak by tam sel?

misak78
14. říj 2009

martulikk: mám obrovskou radost, že se ti to líbí a hlavně, že je malá spokojená! Krásné fotečky s vtipnými popisky 😀 .Dnes dorazil i kamarádce - malou už do něj také nacpala a také spokojenost. Moje kočička mi nechtěla teď moc spát( možná fusáčku fandím) ale od soboty mi spí 2x po hodině a půl- což je fakt super. Máme stejnou deku 😝 a jsem zvědavá i na ohlas na pelíšek. Jinak jak sis jistě všimla- prostě tenhle PC nezvládá upravit a normálně nahrát fotky...až budu u svého posílám i já 😎

misak78
14. říj 2009

martulikk: trochu sem zapomněla napsat k oblečení- malá dnes měla bodýčko s kr. rukávem, punčocháčky,teplejší triko s dlouhým rukávem, mikinku a krtečkové tepláčky(takové ty s kšandičkami), a protože se bojím ofouknutí oušek( a dneska statečně funělo) tak ještě pletenou čepičku. U vaší (mimochodem krásné) holčičky bych ozkoušela asi něco teplejšího, přeci jenom to je drobeček.

martulikk
14. říj 2009

kvetik: díky 😵 já jsem také marně hledala fotky, všude je jen to samé... ty fusaky jsou velké všechny, ale ten Angel je fajn, že je takový měkký, takže se to hezky "zmuchlá" do korbičky 🙂 myslím, že byste ho klidně taky užili, však v tom budem jezdit určitě do března... no a teď je Josefínce 2,5 měsíce a už v něm začnem jezdit, takže i vám to tak nějak vyjde, ne?

martuli: máme hlubokou korbičku, zatím se do ní vejdem, ale silně pochybuju, že nám vydrží do 6-ti měsíců (a to je Pepinka prcek)... ten Angel je hezky měkoučký, takže se to do té korbičky hezky složí... vložné tašky bývají větší, tak tam bych problém neviděla 😉

misak: děkujeme, jsem moooc pyšná maminka 😀 jojo, jsem spokojená! 🙂 zatím jsem ho teda nevyzkoušela, ale už se chystám... dneska tam foukal tak silný vítr, že jsem procházku vzdala... zítra jedem plavčit, tak vyzkouším tu jejich "nukleární" deku v autosedačce 😀 dneska jsem zkusila dát malou i do toho pelíšku, nejdřív se jí to moc nelíbilo, ale pak si se mnou půl hodinky povídala, hezky se culila, tak jsem byla spokojená! fotečky mám, ale zase... jen je zpracovat 😅 na vaše fetečky se moc těším, snad se ti to taky brzy zadaří nahrát 😉 ještě k tomu oblečení, zítra se jdu mrknout po nějaké kombinézce, doufám že něco pořídím... díky moc za inspiraci s oblékáním, člověk to musí ozkoušet, ale každá rada dobrá!

misak78
14. říj 2009

Koukám se na stránky Angel a jejich výrobky budou k vidění:

19.11.09 - 16-18 hod. Gravidcentrum, Brtnická 25, Jihlava
3.11.09 - 9-11 hod. MC Kvítek, Městský areál - vila 06, Sedláčkova 472, Písek
25.11.09 - 9-11 hod. Centrum pro rodiče s dětmi - Mozaika, Jiráskova 2664, Pardubice
27.11.09 - 14-17 hod. A-centrum, Vítkova 10, Praha 8
9.12.09 - 16-18 hod. MC Paleček, Písecká 17, Praha 3
10.12.09 - 10-12 hod. MC Andílek, Štefánikova 12, Praha 5

posílám pro ty, které váhají a chtějí vše vidět " na živo"

lisanda
16. říj 2009

My máme fusak lodger bunker, je super včera jsme byli jen s tou vnější vrstvou, miminko je pěkně zachumlané a materiál je příjemný, je teplý má 2 části a proto se dá používat až do jara aniž se dítko potí. Beruška v něm byla pěkně v teplíčku i s hlavičkou. A je dlouhý, v obchodě se jen rozhrne a dítko se nezpotí 😉 Máme ke kočárku horní slídu takže jsem takový ten huňatý fusak nescháněla, lodger je skladný je to jen taková kostička. 🙂

steffule
20. říj 2009

palom: Rozhoduji se také mezi Kaiser Iglu Action (prý je úžasně teploučký a vypracovaný) a Angel Exclusive (kvůli outlastu, aby se mimčo nepotilo). Neviděla jsem "naživo" ani jeden. Můžeš napsat, proč ses nakonec rozhodla pro Angel?

Jinak má někdo zkušenosti s těmito fusaky, zda se vejdou do nánožníku sporťáku x-lander? A může někdo přidat zkušenost s Kaiser Iglu, zda se jim v tom dítka potí či nikolv? Díky.

misak78
21. říj 2009

steffule: mám X-lander XA. Fusak Angel Exclusive sem namontovala samostatně- nánožník vůbec nepoužívám, malé je krásně teplo i bez něj...

aevka
21. říj 2009

Ahojte!
Nemáte některá náhodou zkušenosti s tímto fusakem?
http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-kasmi...

palom
22. říj 2009

steffule: Ja jsem je videla oba nazivo na veletrhu. Kaiser Iglu me lakal zejmena cenou. Nakonec jsem sla do Angel protoze me prisel materialove lepsi. Vnitrni fleece je jemnejsi a na vrchu me prijde material odolnejsi vuci poskozeni i promoknuti. Dalsi vec je to, ze ten Angel lze prodlouzit ten Kaiser jde jen dole otevrit. Od Kaisera me lakal vic Jogger, ten je ale drazsi nez ten Angel a taky nejde prodlouzit.

steffule
22. říj 2009

misak78 a palom: Díky moc za info, také zřejmě půjdu do Angel, o víkendu ho objednám 🙂

kutcher
22. říj 2009

My kupujem fusaky jen od Emitexu - nejlevnejsi jsou na www.detskydum.cz pri objednavce nad 1000kc doprava jako obchodni balik zdarma, vyborna komunikativnost a jeste bych to asi nemela psat, ale heslo pro 2% slevu, kterou dostal kazdy, kdo uz neco koupil je: S2DD8 to je se nemeni! Prodavaj tam i spoustu jinejch doplnku na vetsinu znamych kocarku, kola, lahve atd atd

mifka82
23. říj 2009

Ahoj! Mám sporták Jané Slalom Pro a zimní fusak Emitex 3v1, neporadil by mi někdo , jak mám fusak připevnit ke sportáku aby mi nesjížděl i s malou? Nemůžu totiž na to přijít a už jsem dost vzteklá 😠 . Díky

kutcher
23. říj 2009

No jestli myslis ten combi, tak ten ma vzdadu tu druhou latku, takovou kapucuku, tu ohrnes pres operku nahore a a jak jsou na bocich ty cerny gumy s praskou, tak ty mame oboceny okolo konce boudicky, jestli chces poslat foto, pisni mi do IP mail a ja ti to poslu vyfoceny

lucky.lady
23. říj 2009

Ahojky,
mifka, právě přemýšlím nad tím, jestli koupit Emitex 3v1. Projela jsem celou diskusi a nenašla nikoho, kdo má Jané a Emitex. Už jsem sem chtěla psát dotaz jestli někdo náhodou... 😀. Jak jsi s fusakem spokojená? Padne hezky do kočárku? Mám také Slalom Pro a trošku se bojím, aby popruhy pěkně sedly do otvorů ve fusaku... Snad někdo poradí, jak ho upevnit... Na to jsem taky zvědavá, budu sledovat odpovědi 😝 . Předem díky 🙂

kutcher
23. říj 2009

Jak tu pises o tech otvorech je jich tam hned nekolik, takze si vyberes, jakej proriznes, v tom je ta univerzalnost.

mifka82
23. říj 2009

Ahoj lucky 🙂 , s fusakem jsem celkově spokojená, do kočárku sedí perfektně, díry na pásy jsou přesně tam kde mají být, takže neměj strach.Jen ted bojuji s tím upevněním, není to tak hrozný, jen Sofinka je tam hodně zababulaná, což zase bude dobrý, když bude pořádná zima, ted chce zatím vytahovat ručičky a sedět a koukat ven 🙂 Malé je 7M, takže zatím máme zkrácenou verzi, na omak je fusak příjemný hebký a když malou vytáhnu tak je pěkně teplá.Takže je jí tam určitě příjemně 🙂

daja999
23. říj 2009

Ahoj,
kdo ještě nemá zimní fusak - doporučuji tento s protiskluzovým podkladem. Také spodní část se dá rozepnout když používáme botky. Jak jsem zjistila vyrábí se i s pravým kožíškem, já už mám s flízem. Rozepínání uprostřed je také super - krásně se rozevře.
http://www.babydracek.com/zbozi/2392-fusak---zi...

tin007
23. říj 2009

ahojte, ja som nasla tento web http://www.eskrina.sk/41-fusaky-nepremokave-zimne , fusaky su od ceskeho vyrobcu, dost sa mi pacia (hlavne ten spodok, o ktory sa da fusak predlzit a je odopinatelny,takze spinave topky mozu trcat smerom von), tak sa chcem spytat, ci ma niektora z vas s nim skusenosti

kutcher
23. říj 2009

No vzdyt ten emitex to ma dole pogumovany, ale ja ten spodek neodepinam, myslim si, kazdy dobry fusak by mel mit takovouhle funkci.

misak78
24. říj 2009

a Litle Angel má spodek buď celý rozepínatelný- že do něj dítko s botičkama zapneš tak, že botičky koukaj ven, anebo ho můžeš"nasoukat" a spodek je též omyvatelný
viz odkaz na obrázek rozepnutého fusaku:
http://www.dita-angel.cz/foto/d600264_b_4.jpg

olienka12
25. říj 2009

Ahjte, my sme dnes kupili Emitex combi 3v1 a som z neho unesena, nadherny fusacik, snad sa bude pacit aj nasmu Dankovi 😉

aalca
25. říj 2009

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat zda by jste kupovali fusak do kočárku,když se má mimi narodit v druhé půlce března? A nebo by stačila zavinovačka emitex? děkuji Alča

kutcher
25. říj 2009

No v breznu byva chladnejc, ja bych do fusacku sla - kdybych to resila ja, koupila bych emitex kombi exclusiv, to je zimni a letni fusak v jednom od narozeni, do 3 let - stoji okolo 2tis a nebo muzes koupit jako my jen zimni emitex kombi - na tom stejne neusetris, je take do 3 let a stejne bys ho na zimu poridila a na teplejsi jaro az podzim jsme koupili tez od teto firmy i letni fusacek a neberu to rozhodne jako vyhozeny penize.
Ber to tak, ze deti do 1 roku maji rozhazenou termoregulaci, do toho konec zimy a zacatek jara - koupila bych, aspon nemusis resit, co koupis na zimu 🙂

martulikk
25. říj 2009

aalca: kdybych byla na tvém místě, fusak bych si vyhlédla, ale s nákupem bych počkala do doby než se mimi narodí... třeba bude teplý březen a nebudeš ho už potřebovat... a pořídíš ho až na další zimu... teď jsem taky kupovala fusak až když byl skutečně potřeba, do dvou dnů mi přišel dom 😉