Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

martulikk
28. říj 2009

misak: díky za pochvalu 🙂

holky, jestli se rozhodujete meti Emitexem a Angelem, tak si myslím, že nebudete litovat ani u jednoho 😉

1) Emitex - je to kvalitní značka a co jsem měla možnost číst, tak maminky si ho hodně chválí... navíc i ten výběr barev není zanedbatelný... fusáček je teploučký a vaše miminko bude určitě spokojené... musím říct, že kdybych nevěděla o Angelu, koupila bych Emitex (rozhodovala jsem se mezi nimi)... hodně fusaků je jako on tvrdých, pevných, takže jsem to jako mínus ani nezvažovala... měla jsem možnost si ho osahat a určitě něco vydrží 😉
2) Angel - jsem opravdu ráda, že jsem si nechala poradit s volbou pro Angel, protože je moc příjemný na dotyk (a určitě i poleženíčko, ale tam se fakt nenasoukám 😀 ), teploučký je také, barvičky úžasné a hodně mě překvapila jeho "tloušťka"... je to velice skladný fusáček, takže nebude až tak velký problém s uskladněním přes léto 🙂

Tak hodně štěstí s výberem toho pro vás nej nej nej fusáčku! 😉

petreva
28. říj 2009

ahoj Marti,
zkoukla jsem v tvém albu, jak vypadá fusak v hluboké korbičce. Jak pasuje do sporťáku, zkoušela jsi to? Jestli kšíry vycházejí na otvory ve spodní části fusaku a jestli má fusak ještě nějaké zajištění proti sklouzávání?

martulikk
28. říj 2009

petreva: sporťák máme zabalený na skříni 😀 do té hluboké korbičky se dá hezky "zmuchlat", takže tam je to opravdu v pohodě... jestli nespěcháš, můžu to o víkendu vyzkoušet, ale myslím, že by to neměl být problém... je tam vícero děr na pásy, tak se to tam určitě bude dát dobře nasadit... jo a protiskluz to nemá, ale když se to uchytí přes ty pásy, tak snad to klouzat nebude 😉

petreva
28. říj 2009

MARTI, moc díky. Kdyby ti to nevadilo a budeš mít čas, tak to prosím zkus. Já pořád sporťáku odolávám, ale asi nebude zbytí...mě se na ostatních fusakách líbí, že to má ten díl, co se zahákne za vršek sporťáku a neklouže. Tenhle nemá ani protiskluz...no nevím, jen za pásy, to bude klouzat. A tou naší cestovatelkou koooor. Safra to mě sklamalo. Zatím děkuju, stejně mi vrtá v hlavě. A jak je to s tím dvojitým zipem? To se pak sepne do jednoho? Vypadá to hezky 😉

martulikk
28. říj 2009

petreva: slibuju, že to o víkendu zkusím a když tak i vyfotím 😉 a zip? užší verze se normálně zapne, to je v pohodě... a když chceš rozšířit, tak rozepneš "spacák" a zapneš mezi ty krajní části tu klínovou část (má po stranách taky zipy) ...tady je to docela dobře vidět: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
jinak máš pravdu, že ta část, co se dá přehodit přes opěradlo, může hodně pomoct udržet fusak na svém místě... ale tohle jsem neřešila, zatím mi šlo o to, aby se vešel hezky do hluboké korbičky... v dnešní době se dělají hrozně malé 😠 a ještě když do nich musíme nacpat dítko i s fusakem, tak do 6-ti měsíců vydrží málokdo 😒 v tomhle má ten Angel fakt výhodu, že to není obrovský kus a pohodlně se tam složí... ale myslím že tu misak psala, že vozí ve sporťáku a přestože má vcelku čipernou holčičku, fusáček drží na místě... přeci jen bude provlečen 5-ti bodovými pásy, tak kam by odcestoval? 😅

petreva
29. říj 2009

MARTI, děkuju 😉

misak78
31. říj 2009

Podařilo se mi "ulovit" snímek fusak Angel Tábor versus Emitex- poslední foto v albu. Jsou sice obsazené 😀 a ve sporťáku, ale snad napoví 😉

laura2004
31. říj 2009

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s fusakem "ping", loni jsem ho kupovala pro mladýho 🙂 Pasuje jak do autosedačky, tak do sporťáku nebo hlubokýho kočárku, je to jedno, otvory na pásy tam jsou. Byl i za dobrou cenu 😉 zkus kouknout třeba na http://www.hastrmanek.cz/detail/deky-a-fusaky/f... , měli i různý barvy (sama mám modrý) a jsem spokojená... 😅

izabelkak
1. lis 2009

Ahoj dievčatá, neviem prečo ale nefugujú mi stránky Dita Angel, chcela by som poznat ich komplet ponuku, hlavne deky objednala som si cez SR dodávatela fusak ale deky nemá v ponuke. Dakujem Veronika

germik
1. lis 2009

ahoj holky,hladala som hladala a našla jeden článok na zimné fusaky....tak možno aj vam pomože vo výbere 😎 http://www.zenskaruka.cz/page.html?id=6&chapter=0

moniluk
1. lis 2009

aHOJKY.
PRosím o radu, jaký fusak používáte do sportaku CASUALPLAY S 4?? Nemáte zkušenosti s fusakem od Emitexu do tohoto kočárku?? Díky moc za rady

misak78
2. lis 2009

izabelkak: mně stránky normálně fungují- http://www.dita-angel.cz/site/

izabelkak
2. lis 2009

Ahojky, áno stránočky úž idú, cez víkend mali nejaký výpadok... fusačik som už objednala ale slovenský dodávatel zatial akosi nereaguje, tak dúfam že nebudem čakat dva týždne ako to majú na webe, že dodávajú do dvoch týždnov... teraz ešte meditujem nad dekou🙂)) misak78 super tip na fusak, ešte ho ani nemám ale som štastná že som túto tému našla...

misak78
2. lis 2009

izabelkak: díky 😉 . Jsem ráda- myslím si, že kvalitní věci by se měly dostávat mezi lidi- škoda, že se o nich tak málo ví. Máme deku červenou- ornament a vložku do kočárku( nečekaně také červenou) musím říct, že jsem s tím také moc spokojená.

Martulikk: jak ty jsi spokojená s věcičkami?

moniluk: já ti bohužel nepomůžu- jsem zastánce Little Angel (Dita Tábor) 🙂

izabelkak
2. lis 2009

heh tak presne to isté som si doobjednala, fusak som objednala ten čierno/červený, máme kočík jane slalom pro 2007 je to skor taká tehlovo-červená farba kombinovaná s čiernou - určite to bude ladiť:(((( už len aby som sa tých vecí aj dočkala predajca ešte objednávku neprevzal, ach jaj... ešte by som sa chcela opýtať ked dávaš mimi do autosedačky tak v tom fusaku? dajú sa tam tie popruhy nejako šikovne prevliecť aj ked je mimi vo fusaku? aby som zbytočne nepúštala teplo von, alebo ako to riešiš prechod kočík / autosedačky... ďakujem Veronika

misak78
2. lis 2009

Přiznávám, že když malá byla malá, tak sem v autosedačce měla půjčený emitex a Angel v kočárku( odtud pramení moje zkušenost a porovnání). Tudíž sem jej nepřenášela. Každopádně si nemyslím, že by bylo dobré dítko dát do fusaku a pak i v něm se pokoušet ho tam připnout- minimálně vidím problém ze strany sedačky. Jestli máš vajíčko, tak si ho určitě ber s sebou domů a tam navlékání prováděj.. Já to teď v autě řeším tak, že mám malou přikrytou jenom tou dekou. A fusak mám nastálo namontovaný v kočárku.

kutcher
2. lis 2009

misak78 a ty Angel, nevyrabej nahodou i nejaky spacacky pro deti, ktery uz odrostly z tech fusaku.

misak78
3. lis 2009

kutcher: tak to netuším, na stránkách nic nemají. Jsem na chalupě kus od Tábora, tak jestli tam pojedeme zeptám se v jejich prodejně.. Nějak mně to ani nenapadlo řešit, když se malá vejde v pohodě do fusaku 😒 .

kutcher
3. lis 2009

To bys byla moc hodna, maly bychom pak uz chteli jesdit pod stan treba v teplejsim jare nebo na podzim, a to nam pak uz bude fusak na prd a ta kapucka okolo hlavicky nevyhovuje. Prave se ptam, ze malo firem na spacaky vyrabi z outlastu a jeste min jich to dela na deti, nebudu preci kupovat 2 metrovej spacak na dite!

steffule
8. lis 2009

Tak jsem koupila Angel Exclusive, černo-červený a mohu potvrdit, že je to super fusáček. Je krásně teplý, měkký a přitom lehoučký, hned bych si do toho kočárku lehla taky 🙂 Jinak jsem "narvala" naši holčičku, které bude již sedm měsíců ještě do hluboké korby kočárku x-lander i s tím fusakem. Je teda fakt, že je tam jak sardinka, ale krásně si tam lebedí v tom teplíčku a hned usne. Jo a taky se dá ten fusak pěkně rozložit - na návštěvě ho využijeme namísto deky. Takže také doporučuji Angel 🙂

izabelkak
9. lis 2009

steffule jééé aj ja som si objednala totú farbičku, už pred týždňom tak snáď dnes už konečne príde, aby som nemusela malú rvať do tej zdedenej maxi kombinézy v kt. sa nemože ani pohnúť lebo má rúčky stratené.... a koľko má tvoja malá cm? ja som veru zvedavá dokedy sa zmestíme do korbičky, malá je síce od narodenia dĺžkou v spodnej hranici ale aj tak mám pocit že v 3 mes.už veľa miesta neostáva aby sme v nej prečkali celú zimu ešte aj s fusakom, tak snáď🙂))

medvedik21
9. lis 2009

predam tmavomodry pekny,zachovalymalo pouzivany za 14E

xxksena
10. lis 2009

já hlasuju pro lodger bunker. má dvě vrstvy, takže je i na podzim a jaro. neprofoukne, je teploučký, příjemný, dokonce mi na něj i sněžilo a ok.

tin007
10. lis 2009

ahojte, my sme kupili tento http://www.eskrina.sk/277-fusak-nepremokavy-ora... je uplne super, velmi som spokojna

europa8
11. lis 2009

Ahojte,
dnes mi dorazil fusak Angel exclusive a som nim nadsena!!!!!!!!
Je fantasticky,len sa chcem opytat maminiek,ktore ho maju,ako donho obliekaju babatka,aby im nebolo teplo resp.zima.
Dakujem.

izabelkak
11. lis 2009

ahoj europa8 chcem sa len opýtat cez koho si objednávala? ja cez perinbabu... tiež mi došiel dnes konečne, je vynikajúci, hned som ho šla testovat do toho nečasu, malá spinkala tak som ju do neho šupla tak ako bola, mala tielko, dlhý rukáv ale taký tenší, froté nohavice a ponožky,dala som jej akurát čiapku a na kočíku mám ten vršok taký zateplenejší (Jane Slalom pro( neviem ako je to na iných kočíkoch len preto píšem že aj to tá vrchná čast kočíku sa mi zdá dost teplá, no a malá bola vo fusačiku ako v bavlnke bolo vidno že jej v tom je fajn a bola teplučká, ked však pojdeme na dlhšie tak na 3 hod. čo chodievame tak jej dám akurát takú tenšiu mikinku ale možno bez tielka, teda len body z dlh.rukávom + tenšia mikinka fusačik a tá vrchná časť kočíka, neviem ale ked vidím ako niektoré maminy babušia deti neviem čo im chcú akože obliecť keď bude mínus, samo nehovorím o novorencoch ale také 3 mes. mimi teraz zabalit do košušin.fusaku, v nom zložená deka a mimi malo ešte takú relatívne teplejšiu bundičku, no čučala som ako puk...

europa8
12. lis 2009

izabelkak-dakujem za radu,aj ja som myslela,ze ho obleciem tak nejak,len v tomto pocasi sa clovek len tak nevyzna...aj dnes sa mi zdalo,ze je chladno,lebo fukal silny vietor,ale pritom na slnku bolo celkom teplo.Ja nechcem,aby mu v tom fusaku bolo teplo,aby sa nespotil...
Ja som ho objednavala cez mojkocik.sk,bol o "nieco" lacnejsi ako v perinbabe a prisiel cca za 10 dni.
Prajem prijemne kocikovanie...

misak78
13. lis 2009

ahoj holky, tak to mám obrovskou radost, že i vám se líbí a miminka jsou spokojená!

europa8: já dneska navlékla malou do bodýčka, trička s dlouhým rukávem, punčocháčky, teplé kalhoty, zimní bundu, čepici a vyrazila sem. Venku je asi tak deset stupňů 😒 ( za oknem to vypadalo na nulu a měla sem v plánu být celé odpoledne venku). Po hodině jsem se vrátila, protože sem se bála, že bude malá spocená. Nebyla, byla teploučká ale spocená ne. Má to ten Outlast, který funguje!

lisanda
14. lis 2009

Ahoj holčiny nic proti, ale diskuze o fusacích se změnila na propagandu Little Angel (Dita Tábor) 😒 Takže se z týhle diskuze člověk nic nového nedoví!!!!! Mám zavinky i deku od téhle firmy jsou super, ale tahle diskuze se zaměřuje na všechny výrobky.!!!!! Založte si diskuzi na téma Fusak Angel exclusive. 😉 - a tam si vychvalujte outlast. Outlast funguje, ale vychvalovat a propagovat to na 5 stránkách už je moc 😒 Diskuzí je jednotlivé výrobky je tu spousta.D.

misak78
14. lis 2009

lisanda: jo, máš pravdu. Ale když se na to podíváš, tak většinou se jedná o reakci na dotaz( je mi totiž jasný, kam svým příspěvkem míříš). Jsem s těmi výrobky fakt maximálně spokojená a myslím si, že když už někdo hodlá utrácet nekřesťanské peníze za fusak, tak by měl jít do kvality. A jelikož nejsou moc v podvědomí, tak sem se sem rozepsala. Toť vše.