Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

alusha
17. zář 2010

@tatiana1985 ja si myslim, ze fusak vyuzijete nielen tento rok, ale este aj buduci, ci uz na sanky, do kocika, aspon na nozicky, ked uz dieta sedi, hreje ho to od spodu aj od vrchu, nemusis sa bat, ci mu nie je zima, aj ked je menej oblecene... jemu je proste pohodlnejsie vo fusaku ako v kombineze, lebo v tej sa nevie poriadne ani pohnut... aspon taka je nasa skusenost pri prvom sme ho vyuzili maximalne a teraz vyuzivame pri druhom, uz teraz mu ho davam, ked spinka vonku a je takto chladno 🙂

anitram18
17. zář 2010

Ahoj, mate nektera zkusenost s timto zimnim fusakem - Exclusive Angel Outlast?

http://www.obchudekuevika.mimishop.cz/detail.ph...

Diky 😉

pusinqa
17. zář 2010

@anitram18 pozri dozadu v tejto diskuske boli tu dosť rozoberané 😉

anitram18
17. zář 2010

@pusinqa Díky moc 😉

deni1304
17. zář 2010

Ahojky maminky, omlouvam se, ze vam tady lezu, ale mozna, ze by se nasel nekdo, kdo by poradil. mame kocarek Phil a Ted, prichazim se zeptat o radu ohledne fusaku - footmuff do Phil a Teda, vy ktere pouzivate double kit a mate v kocarku dve deti, jaky fusak pouzivate??... nevite o nejake spolecnosti a nemusi to byt zrovna Phil a Ted, protoze ti delaji jen takove podobne spacakum a hlavne nevim, jestli by se dozadu vesel...
Dekuji za jakoukoliv radu, mejte se krasne a preji krasne tehulkovani a maminkovani

bamarama82
17. zář 2010

@tanija133 mne je luto vyhodit 80e za tie bunkre ci ako sa to vola...

miska1981
17. zář 2010

@marky27
@klara.t
baby a ten exclusive ma vzadu nejaku protismykovu latku? lebo mne sa neda fusak pripevnit na sportak, tak potrebujem, aby mi drzal.
a je velmi teply? a ako v nom babatko sedi, je dost makky?

alusha
17. zář 2010

baby, ja som vydrazila tento fusak len modry za 17eur, tak skuste 🙂 novy stoji 35eur

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2513131

ma tam teraz tri fusaky v aukciach, este nam neprisiel, dufam, ze bude dobry 🙂

juliagregor
17. zář 2010

@miska1981 konečne fotky, fotila som teraz, tak sa to leskne...
Eisbarcher

miska1981
17. zář 2010

@juliagregor dik, vyzera super, aj ja by som chcela leskly, pojdem kuk do obchodu ci ho nemaju nech ho obkuknem "nazivo"

juliagregor
17. zář 2010

@miska1981 chcela som aj s malým, aby si videla veľkosť, ale mi zdrhol 😀

miska1981
17. zář 2010

@juliagregor 🙂 🙂 nevadi, vsak on je sef 😀

marky27
18. zář 2010

@miska1981 jojo, fusak má vzadu takovou no jak bych to popsala, prostě kus látky, která se natáhne přes např. opěradlo sporťáku nebo autosedačky, takže nesjíždí dolů. Podle mě je teploučký, teda Eliška nevypadal, že by jí tam byla zima. A přitomom je docela lehoučký, žádná huňatina. A je super, že je na fusáčku vyznačeno několi otvorů pro úchyty na pásy (třeba právě ve sporťáku nebo autosedačce), a ty si prořízneš jen ty, který budeš potřebovat. Takže žádná díra navíc 😉 Jináč malá v něm ještě neseděla, takže jak se v něm hačá zatím nevíme. Ale opravdu jsem z něj nadšená, rozhodně bych neměnila.

marky27
18. zář 2010

@klara.t přes léto jsme vnitřní vložku využívali pouzu tu. Je měkká, jemňoučká a taková vzdušná. Malé se v ní hezky spinkalo, když bylo pod mrakem.

miska1981
19. zář 2010

@marky27 ja mam sportak taky, ze sa neda natiahnut fusak cez operadlo /brio go/, preto musim mat fusak, kde je vzadu protismykova latka. je tam nieco take nasite? alebo aspon take pasy protismykove? dakujem.

pusinqa
19. zář 2010

@miska1981 na emitexoch combi model 2011 už čosi také píšu že by mali mať ešte niečo protišmykové okrem kapsy na zachytenie či aj exclusive a či už je z nich model 2011 neviem, aj toto bolo len napísané ešte som ich naživo nevidela či to je a ak áno ako to vyzerá

miska1981
19. zář 2010

@pusinqa aha tak to musim niekde zistit, lebo u nas ho nikde nemaju.
ak niekto vie ci to ma, napiste, dakujem.
vela fusakov to nema co som bola kuk.
napiste mi este , ktore to maju nech sa zameram len na ne.

pusinqa
19. zář 2010

@miska1981 aj ja som preto veľa fusakov z výberu "vyradila" lebo ak to nie je myslím že predsa len sa ten fusak trochu šmýka tak či tak, určite sú pohodlnejšie tie čo to majú, my sme pri malej mali starý obyčko fusak a toto bolo potom veru na nervy v športiaku ho stále poťahovať aj keď ten nemal ani tú kapsu
pozri sem píšu že protisklzové pásy len je to nový model neviem či ho už niekto bude mať http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6946109&tab=2

beruska2x
19. zář 2010

@miska1981
@pusinqa

holky ma to Kaiser Iglu... 😉 mam ho a super, ma i kanicky vzadu na prichyceni na knsgtrukci, takze se mi nehnul ani o centacek 😉

pusinqa
19. zář 2010

@beruska2x dá sa ten spodok na ňom odopnúť celkom alebo nie? u mňa zatiaľ favorit akože sú istotne aj lepšie ale to je už iná cenová skupina, tento sa mi zdá fajn kvalita aj cena, budú kupovať naši potom ako darček pre bábo tak ešte mám chvíľku času na vyberanie 😉

beruska2x
19. zář 2010

@pusinqa ano da se spodek odepnout, daval jsem myslim okolo 1300,- za nej..

miska1981
19. zář 2010

@beruska2x a je makky? niektore su take tvrdsie, tak sa pytam, aby sa tam babu aj dobre sedelo?

@pusinqa dik za tip, medzi akymi sa ty rozhodujes?

beruska2x
19. zář 2010

@miska1981 jo, me prijde v pohode, meli jsme ho jak v hlubokym tak ve sportaku...

pusinqa
20. zář 2010

@miska1981 ja som veľmi chcela ten emitex combi ale naživo sa mi zdá trošku taký "tvrdý" napr. oproti tomuto kaiseru, ten sa mi veľmi pozdáva je mäkkučký a vyzerá veľmi teplý, aj tá manipulácia s jedným zipsom bude ozaj jednoduchšia, zas emitex sa dá používať aj kratšia verzia pre malé mimi ale mali napr. aj ten eisbarchen a tie sú tiež za fajn cenu celkom dobré. veľmi sa mi páčia aj emitex ten exclusive že je ozaj celoročný a ten angel outlast lenže tie sú už dosť drahé a naživo som ich nevidela. pri kaiseroch sa neviem rozhodnúť či iglu či jooy, tie jooy majú pekné modely len neviem v čom je medzi nimi rozdiel, cena rovnaká, či majú iba inak strihaný ten vrch kde je hlava, beruska píše že na iglu sa dá celý spodok odzipsovať čo sa mi páči, ktovie či aj na jooy. ten čo som videla naživo bol tuším iglu.

pusinqa
20. zář 2010

a ešte na obrázkoch sa mi pozdáva aj eckert sport ale ten som tiež na predajni nevidela že aký je a nepočula naň referencie, kaisery si tu viac mamičiek chválilo

marky27
20. zář 2010

@miska1981 jj, přímo na stránkách výrobce o tomhle pytli je uvedeno: Novinka kterou mají jen pytle Emitex! Pytel už nebude v kočárku sklouzávat! Tato funkce je zajištěna našitím protiskluzové vrstvy za opěrací díl pytle. (http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi-exklus...).

miska1981
20. zář 2010

@pusinqa tak ja som nazivo videla ten angel outlast exclusive je super, je makky, super material, len nema na zadnej strane nic protismykove, aj ked je z takeho "zrnitejsieho" materialu ci ako to nazvat, takze ten nie je pre mna, ale fakt je super.
takze ja sa uz rozhodujem len medzi kaiserom a emitex exclusive...keby mi este niekto nap. aky je emitex material, ci je makkucky a porovnal s kaiseom, ktory bude makksi.

@marky27 a ty mas ten exclusive co si dala link? lebo potom je este combi.
a aky je ten exclusive? makky, ohybny ci trosku tvrdsi?

marky27
20. zář 2010

@miska1981 no na tom odkaze by měl být právě ten combi exclusive. Je měkkoučký, ta flísová vnitřní vrstva je moc příjemná.

wewe4
25. zář 2010

ahojte baby, poradte mi prosím, ktorý fusak je najlepší pre ročné (a viac) dieťatko do šporťáku (golfiek) ?
ďakujeem 😉

weri1
25. zář 2010

já se rozhoduji mezi fusakem Emitex a nebo fusak Bunker od Lodgeru, poradíte někdo????