Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

anjelicek26
22. lis 2011

@baarca - neni su tam putka, ale on tak krasne drzi sam, sadne tam fakt skvele, nesmyka sa ani nic.

ironka
25. lis 2011

Pripájam fotku pre nerozhodné maminky. Malý má rok aj dva mesiace na fotke.

majkamrugi
29. lis 2011

Ahojte holky, máme si vybrať ako darček fusak od starkych. Malinka ma 4 mesiace, byvame sice v trnave, kde nie su az take tuhe zimy, ale oboch starkych mame na severe, kde su veru riadne zimy. Fusacik by sme chceli vyuzit aj vo vanicke aj v sportiaku. Vidim variantu emitex a nasla som obdobu Tako. Neviete mi niektora poradit, ktory je lepsi? Dakujem

katrenka111
15. pro 2011

Caute baby, ja uvažujem o fusaku Kaiser Iglu Thermo Fleece alebo Eisbarchen neviete poradiť ktorý je lepší??? Chcela by som ho využit aj do vaničky aj do športaku.... neviete ci pasuju do všetkých kocarikov???

katerty
20. led 2012

@kejtty Ahoj, řeším momentálně problém fusak Eisbarchen vs. kočárek X-lander, všimla jsem si, že máš stejnou kombinaci jako já (dokonce i barevně 🙂 ). Poutáš v něm miminko? Mě se zdá, že ty otvory ve fusaku neodpovídají umístění pásů. Musela jsem to vyřešit tak, že jsem je pod fusakem spojila dole a poutám ho jen kolem stehýnek, ale je to dost na těsno, připadá mi, že to musí škrtit.... ☹ Poradíš prosím? Díky, Katka

kejtty
20. led 2012

@katerty ahoj, ano mame fusak Eisbarchen v Xlandru 2010, ja som maleho vzdy putala iba okolo pasu a pomedzi nohy. Aj vo fusaku som ho len tak priputala okolo pasu, da sa to v pohode uvolnit, nic nebolo natesno. Dokonca ten cely fusak vojde aj do nanozniku xlander, takze dietatko nemusis ani vo fusaku vobec putat bude drzat s tym nanoznikom 🙂

kvata
20. led 2012

@kejtty
@katerty ja mám ten istý problém, pripútala som malú len na nožičkách, ale je to velmi natesno, tak teraz ju nepútam vôbec, je dosť naobliekaná, myslím, že z toho nevypadne. Aj manžel sa to pokúšal uvolnit a nešlo to, popruhy sú nadoraz.

katerty
20. led 2012

@kvata a máš jaký model kočárku - 2011? Možná na tom 2010 byly popruhy delší.... Je fakt, že z toho fusaku asi nevypadne, obzvlášť když je na kočárku madlo. Jen si na to budu muset zvyknout, že není připoutaný 🙂 A jak moc malou oblékáš? Připadá mi, že je fusak hodně teplý, někdy si říkám, jestli mu není horko...

kvata
22. led 2012

@katerty ja mám model 2010. Malej obliekam pančušky, tepláčky a papučky a potom fusak a na to ešte nánožník Xlanderu, lebo ten samotný fusak je dosť dlhý a šúcha sa mi o kolieska a tým nánožníkom sa to pekne uzavrie. Myslím, že jej zima nie je, vždy má teplé nožičky. Ten fusak sa mi posúva dole, neviem to dobre pripevniť za hlavou. Ale inak som s ním spokojná, je velký, teplý a pekne vyzerá aj samostatne - mám čierny fusak aj kočík.

katerty
22. led 2012

@kvata já jsem to nakonec asi vyřešila 🙂 Napoprvé mi fusak taky klouzal dolů, ale pak jsem ho připevnila tím spodním otvorem mezi nožičkama a tu látku nahoře jsem přehodila přes opěrku (stříšku jsem sundala, aby nepřekážela) a uvázala kolem konstrukce - nevím jak to popsat, tak raději přikládám fotky 🙂 Snad to takto bude lepší, ještě to budeme muset vyzkoušet, až nám počasí dovolí vyjet 🙂

martinan4
17. zář 2012

Ahoj, nemáte někdo zkušenost z fusakem Monti 3 v 1 od Emitexu? Díky!!! 🙂

alla24
24. zář 2012

Potrebujem poradit. Ide zima a my ideme kupovat zimny fusak. Chceli by sme taky ktory sa da aj nadstavovat. Pozerala som Angel exclusive Outlast, dalej znacku Emitex ci Kaiser. Ake mate skusenosti? A dava sa potom dieta do toho fusaka este aj v overale? Nebude to vela? Dakujem

lencika
25. zář 2012

Ahoj, ja som pouzivala Emitex taky ten s mackom ten zimny a bol skvely a nakazila som s nim vsetky kamosky, ja velmi krasny. Na tuto zimu rozmyslam aj ja ze co mam riesis mala ma 1, 5 roka, ze cio bude stacit teple oblecenie alebo aj dokupit nieco ku kociku

pedrita
25. zář 2012

aj mna by zaujimal Emitex Monti...🙂)...ma niekto?

teegreen
26. zář 2012

@alla24
Angel alebo Lodger...

kiakocikovsvet
27. zář 2012

@alla24 skúste si vybrať fusak od tej istej značky ako máte kočík, vtedy sedí najlepšie

yasmin0001
14. led 2013

Babulky, neviete mi poradit, ako oprat zimny fusak, ktory ma zvonku hrubu nepremokavu upravu (je taky tvrdsi podobny nanozniku) a zvnutra fleece?
Nie su tam absolutne ziadne pracie symboly...
Konkretne mam fusak Mutsy Transporter:

Dakujem
@kiakocikovsvet

missmasz
24. led 2013

Já mám takový ten starý klasický beránek, sice už z bůhvíkolikáté ruky, ale nedám na něj dopustit. Je suprovej, prostornej, teplej a taky vydrží 🙂 krom trochu zažloutlýho vnitřku (té vlny) je jako novej.

nikole17
28. led 2014
Uživatel nikole17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nikole17.

za mě nejlepší je KAISER fusak IGLU THERMO FLEECE, jak píše natalien a naprostá spokojenost! 🙂

alyssa.anna
28. led 2014

Tak za mě Emitex Combi 3v1. Je teploučký, nepromokavý, neprofoukne a vydrží smad do 3 let

andy266
28. led 2014

My máme taky Emitex Combi 3v1 a jsem nadmíru spokojená. 🙂

bacovaa
28. led 2014
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

@nikole17
@alyssa.anna
@andy266
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, fusaky jste objednávaly nebo kupovaly v prodejnách, popř. v jakých? Brala jste některá z druhé ruky?

alyssa.anna
28. led 2014

@bacovaa Já jsem kupovala z 2. ruky, konkrétně z Aukra. Dávala jsem pozor aby byl bez vad a poškození a byl jako nový 🙂 Teď v něm jezdíme v prodloužené verzi v hluboké korbě a pořád je v super stavu a to ho normálně peru na 40

andy266
29. led 2014

@bacovaa Ahoj, my jsme ho dostali, ale vím že ho kupovali v aaakocarky přímo na prodejně ;)

@alyssa.anna Normálně ho pereš? Už jsem nad tím taky uvažovala, zatím jsem neměla odvahu. 🤐

1velrybka
29. led 2014

@alyssa.anna
@andy266
Ahoj holky, chystám se koupit přesně tenhle fusak. Chci se jenom zeptat, jestli je dostatečně velký. Termín porodu mám na konci března, takže na přelom zima/jaro se využije asi jen minimálně (i když párkrát zřejmě ano), takže mi jde o to, aby byl i na další zimu.

hojda
29. led 2014

Měla jsem fusaky 3 (Lodger, Little Angel Dita, Teutonia) a nejlepší je Little Angel má termoregulaci (žádné přehřívání a pocení), je krásně měkký, zvětšovací na délku u šířku, odepínací na noha a vejde se do něj i tříleté dítě a malému dítěti zase není ohromný. Ne nadarmo vyhrál i cenu na dětském veletrhu.

hojda
29. led 2014

@ironka Pro mě byl lodger velké zklamání, je hezký, ale nepraktický, pro větší chodící dítko nejde odepnout spodek na nožičky, takže fusak je pak špinavý, nebo se to musí řešit návleky, ta zimní vložka není až do nožiček, což mi přijde na zimu tedy škoda, tam potřebuje teplo a navíc je ta zimní vložka šitá mírně do sedu, takže v hluboké korbičce, která je rovná se pod mimčem pořád divně hrne☹. Velké plus je jak krásně vypadá a že jde používat už z podzimu. Vidím to jako fusak pro menší děti, pro větší už mi moc nevyhovoval.

hojda
29. led 2014

Jinak pokud by měl někdo zájem o holčičí lodger, tak můžete napsat do IP, byl střídaný s těma dalšíma dvěma fusaky.

andy266
29. led 2014

@1velrybka Je velký určitě, dá se nastavovat a je až do tří let. My máme zatím jednu část schovanou ( malej 5 měsíců ) a ještě dlooouho jí nebudeme potřebovat. Je i dost široký a na hlavě se dá stáhnout. za mě určitě doporučuju. Musela jsem si koupit do auta ještě tu jarní variantu, protože byl hrozně teplej. Na ven ideální, neměnila bych ;)

1velrybka
29. led 2014

@andy266 Tak to je super, díky za info. Já právě jarní mám po sestřence.